Rüyada Postacı Görmek, Postane ve Mektup Gormek

Rüyada Postacı Görmek Ne Demek

Rüyada postacıyı görmek, yolculuğa, müjdeli bir habere veya hayra çalışan bir kimseyle tabir olunur. Rüyada görülen postacı, iyi habere ve sevgiliden gelecek mektupa işarettir. Rüyada postacıdan bir mektup aldığınızı görmek, sizinle bir kimsenin şaka edeceğine, posta kutusundan bir mektup aldığınızı görmek, sevinecek bir haber alacağınıza, postacının size bu hafta mektup yok demesini işitmeniz, çok önemli bir şeyinizi kaybedeceğinize yorumlanır. Uzaktan alacağınız habere yorumlanır.

  • Rüyanızda postacı gördüyseniz; Unuttuğunuz bir yakınınızdan bir haber alacağınıza, bu habere sevineceğinize işarettir.
  • Postacıdan mektup almak: Kısa bir zamanda bir yakınınızın konuk olarak geleceğine işarettir.

Rüyada Postane Görmek

  • Rüyanızda postane gördüyseniz; Size tanıdık bir kimseden sevineceğiniz bir hediye alacağınıza işarettir. Hayra çalışan kimseye yorumlanır.
  • Postaneye girdiğinizi görmek: İyi bir insandan yardım göreceğinize işarettir.
  • Postanede çalıştı­ğınızı görmek: İmkânınızın elverdiği ölçüde insanlara yardımcı olacağınıza işarettir.
  • Kendinizi postane müdürü olarak görmek: Beklediğiniz bir pa­ranın kısa sürede geleceğine işarettir.
  • POSTA KUTUSU: Eğlenceli bir davete katılacağınıza ya da bir konu hakkında umudunuzun süreceğine işarettir.
Rüyada Postacı Görmek, Postane ve Mektup Gormek
Rüyada Postacı Görmek, Postane ve Mektup Gormek

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada postacıdan bir mektup aldığınızı görmek, bir sevdiğinize mektup yazacağınıza, erkekler için, bu rüya makamında yükseleceğine, kazancının artacağına, çalışan kadınlar için, ev işlerinde ve iş yerinde iyi huylu olarak tanınıp sevileceğine İşaret olarak kabul olunur.

Rüyada görülen mektup, muradın kabulüne, işleri tamamlamaya işaret eder. Bir mektubun kendisine verildiğini görmek, maddi ve manevi yönden kuvvetlenmeye işaret eder. Rüyada güzel yazılı bir mektup görmek, güzel ve müjdeli bir habere işaret eder. Rüyada bir mektubu tamamladığını gören kimse, işinde sonuca ulaşır, ihtiyacı görülür. Yazdığı mektubu bitirememek, tersi ile yorumlanır. Rüyada görülen mektup, müjdeli bir habere, rızka, arzuların yerine gelmesine ve korkulan şeylerden emin olmaya işaret eder.

Ruyada Mektup Gormek-Almak Okumak yazmak Ne Demek-Diyanet Ruya Tabirleri-islami-dini-ruya yorumu-1001ruyatabiri
Ruyada Mektup Gormek-Almak Okumak

Postacı Görmenin Psikolojin Anlamı

Düşünüzde karşınıza çıkan postacı binlerin­den haber alma isteğinizi; gittiğiniz bir postaneyse, iletişim kurma ve duygu ve düşüncelerinizi yakınınızdakilerle paylaşma ihtiyacı­nızı vurgular. Hemen her durumda postacı ve postane kavram­ları, çevrenizle ilişkilerinizde aksayan bir haberleşme, iletişim eksikliğine dikkat çeker. Bazen de iletmek ve duyurmak istediğiniz yeni bir haber, bir postane binasından içeri girmeniz­le ifade edilir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!