Rüyada Pestil Görmek, Pestil Yemek, Yapmak

Rüyada Pestil Görmek

Rüyada görülen pestil, rızık ve elde edilecek mal olarak yorumlanır. Rüyada görülen tatlı pestil, helal paraya; ekşi pestil, haram paraya delalettir. Rüyada pestil görmek, başınızdaki dertlerden bunalacağınıza ve sıkıntılı günler geçire­ceğinize işarettir.

Rüyada Pestil Yemek

Rüyada pestil görüp yemek; üzüntüye ve düşünceye işarettir. Rüyada pestil görmek, keder ve düşünceye delâlet eder. Pestil yemek, bazı konularda aşırı duyarlılık gösterdiğinize, olayları man­tık çerçevesinde değerlendirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Pestil Yapmak

Pestil yapmak, hayata küsmemeniz gerektiğine, azmettiğiniz taktirde za­manla isteklerinize kavuşacağınıza işarettir. Rüyada pestil yaptığını görmek, Çok bencil bir insan olduğunu­za tüm ilişkilerinizde kendi çıkarlarınızı gözeteceğinize, karşınızda aileniz bile olsa hiç kimsenin kişiliğine saygı göstermeyeceğinize işarettir.

Rüyada Pestil Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Pestil görmek: Rüyalarınızda erik, kayısı ve şeftali gibi meyvelerden yapıl­mış tatlı pestiller, verimlilik ve eğlenceyi ve ayrıca, yaşamda varı­lan yerin kutlanışını gösterir. Bazı ilgi alanlarınıza zaman ayırmamanızdan ötürü oluşan duylu yoğunluğunu sembolize eder.


3 thoughts on “Rüyada Pestil Görmek, Pestil Yemek, Yapmak”

  1. Rüyamda bahce gibi Bi yerdeyiz yemyeşil ama heryerde olgunlaşmış kayisilar yerlere dökülmüş heryer kayisi yiyorum sonrada kovalar var bisuru bunları toplayıp hepsinden bestil falan yapacağım diyorum.

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerin yolunda gitmesine, ailenizin genişlemesine, işlerinizi para üzerine kuracağınıza, büyük servet sahibi olacağınıza işarettir…

Leave a Comment