Rüyada Örümcek Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri

Rüyada örümcek görmek ne anlama gelir diye soran bir çok ziyaretçimize cevap niteliğinde geniş bir rüya tabiri hazırladık. Örümcek görmek, örümcek yakalamak, öldürmek, örümcek ağı diye çok farklı örümcek rüyasını bu yazıyla rüya alimlerinin ve dini, islami diyanet ışığında anlamlandırmaya çalıştık.

Rüyada Örümcek Görmek – Diyanet

Rüyada örümcek görmek, hayra ve herkese karşı hoş görülü olmaya ve sevgi beslemeye işaret eder. Rüyada örümcek gören kimse, hilekâr, zayıf, tembel bir kimseyi görmeyi işaret eder. Rüyada görülen örümcek, hile sahibi ahlâksız bir kadına da delalet eder. Rüyada örümcek gören kimse, hilekâr, zayıf, tembel bir kimseyi görmeyi işaret eder. Rüyada örümcek görmek, hayra ve herkese karşı hoş görülü olmaya ve sevgi beslemeye işaret eder. Rüyada örümcek görmek, yoldan sapmış asi, suçlu, hileci, zayıf bir adamla yorumlanır. Örümcek görmek, sihir yapan bir kadın olarak ta yorumlanır. Rüyada bir örümcek tuttuğunu gören veya yakaladığını görmek, zarif ve çaresiz bir insanla dost olacağına işarettir. Bir kimse rüyada örümceğin tavandan aşağı indiğini görürse, o sene şiddetli kış olacağına işaret eder. Rüyada örümcek görmek, hilekâr ve tembel bir kimse ile tabir olunur. 

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada Örümcek yakalamak

Rüyada evinde birçok örümcek ağı bulunduğunu gören kimse, bunları temizlemiyorsa şiddetli bir fakirliğe mahkum olur. Temizliyorsa talihini yenmeye çalışır. Rüyada örümcek ağı görmek, genç erkekler için, bütün işlerini alt üst eden bir düşmana, bu düşmanının kim olduğunu öğrenip tedbir almadan işlerinin yoluna girmeyeceğine, tecrübeli yaşta bulunan kimseler için, kesin bir başarıya ulaşacaklarına, kadınlar için, rakibinin sevgilisi ile arasını açacağına, yaşlılar için, para işlerinde sıkıntılı günler geçireceklerine işaret eder. Hileye işarettir. Bir rivayete göre fakirliğe delâlet eder. Evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düşmeğe; örümcek ağlarını süpürüp attığını görmek, fakirlikten kurtulmağa delâlet eder.

Örümcek Öldürmek Nedir?

Bir örümceği öldürdüğünü gören evinden bu sıfattaki bir adamı kovar. Rüyada örümcek öldürmek çevresinde zararlı veya köstek birinden kurtulmaya ayak bağı olanlarla yolunu ayırmaya delalettir.

Örümcek Isırması Ne Demek?

Rüyada örümcek ısırması görmek, sihirle uğraşan bir kişiyle tabir edilir. Rüyada görülen örümcek ısırması, hile sahibi ahlâksız bir kişiye delalet eder.

Siyah Örümcek Görmek Neye Delalettir.

Rüyada siyah koyu renkli örümcek görmek zarurete düşmeye işarettir. Ağır ve zorlu bir işe başlayacağınıza ve bu işten galip başarıyla çıkacağınıza işarettir.

Büyük Örümcek Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyük örümcek görmek, fakirlikten kurtulmaya delâlet eder. Ticarette veya iş hayatınızda gelirinizin artacağına parasal sıkıntılarınızın yok olacağına işarettir.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek hileyle baş edeceğinize işarettir. Bir rivayete göre zenginliğe delâlet eder. Evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düşmeğe; örümcek ağlarını süpürüp temizleyerek attığını görmek, fakirlikten kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına işarettir. Rüyada Örümcek öldürdüğünü görmek, işlerinin başkaları tarafından elinden alınacağına işarettir.

Rüyada Büyük Örümcek Görmek

Rüyada büyük örümcek görmek; pek yakında sevinebileceği bir olayla karşılaşacağına ya da güzel bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Rüyada siyah örümcek görmek utanılacak veya pişman olunacak bir iş yapmaya, siyah örümcek öldürdüğünü görmek, ispiyonculuğa işarettir. Rüyada siyah örümcek görmek rüyayı gören kişinin, kendisine düşmanlık besleyen ve zarara uğraması için elinden gelen her şeyi yapan bir rakibinin yapacağı bir kötülük yüzünden kendisini kötü bir durumun ortasında bulacağına ve uykusuz geceler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüyada örümcek ısırması veya saldırısı görmek; Sorun yaratacak birçok durumla karşı karşıya kalınacağına, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çeşitli sağlık sorunlarının baş göstereceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine ve birbiri üstüne darbeler yeneceğine rivayet edilir. Ayrıca, atılan adımların aile hayatını çok kötü etkileyeceğine ve bazı dertlerin önünü açacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Orumcek Gormek

Rüyada beyaz örümcek görmek, kısa bir süre önce yapılmış bir anlaşmanın bozulacağına ve parasal olarak çok büyük bir borcun altına girileceğine yorulur.

Rüyada Küçük Örümcek Görmek

Rüyada küçük örümcek görmek, aile hayatında eşler arasını bozmayan çalışan bir kadın akraba olduğuna, bu akraba yüzünden eşlerin sürekli tartıştıklarına, aralarındaki sevgi ve saygının zayıfladığına ve eğer bu adın haneden uzaklaştırılmazsa daha kötü ve üzücü durumlarla karşılaşılacağına alamet edilir.

Rüyada Örümcek Yemek

Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak kötü anlamlara gelen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, kötü durumlarla karşılaşacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına yorumlanır. Aynı zamanda, sağlık sorunları yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korku emniyet ve imanla tabir olunur. İbn-i Şirin’e göre rüyada korkmak üstünlüğe ve zafere işarettir. Ebu Sait El-Vazi’e göre; dindar ve iyi bir kimse olmayanların korkulu rüyalar görmesi günah işlediklerine delâlet eder. Rüyasında birisini korkuttuğunu görmek, birisi tarafından dini hususta aydınlanacağına; kendisinin korkutularak kaçtığını görmesi, o yerde salgın bir hastalık varsa, kendisinin bu hastalığa yakalanma tehlikesinden uzak bulunduğuna; böyle bir şey yoksa işinde başarı kazanacağına delâlet eder. Sebepsiz yere çok korktuğunu gören kimse, lâyıksa muhakkak ki allah dostudur. O’nun sevgisini kazanır. Rüyada korku her zaman iyidir. İnsanın üzerinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulmasını gösterir. Tabii ki psikolojik bir rahatsızlıktan kaynaklanmamak şartıyla. Tok karınla yatmaktan ve sinir bozukluğundan kaynaklanan korkular bu bahsin dışındadır. 

Rüyada her şeyden korkan, çekinen ödlek bir kimse olduğunuzu görmek, herkese karşı fazla saygılı ve kabuğuna çekilmiş, halim selim bir kimse olduğunuza işarettir. Maiyetinizde veya evinizde, yahut iş arkadaşlarının birinin çok ödlek bir kimse olduğunu görmek, bugünlerde yapacağınız işlerin başarılı olmayacağına, mutlaka aksak bir tarafının bulunacağına delâlet eder.

Rüyada Korkmak Görmek Neye Delalettir? Rüya Tabirleri

Diğer rüya yorumcularının ifadeleri şöyledir:

Rüyada Üstünde Örümcek Gezdiğini Görmek
Hayat içerisinde çok sıkıntılı olaylar yaşanacağına, bu yüzden ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına ve ayrılık yaşanacağına rivayet eder. Ayrıca, sevilen bir kişi ile tartışılacağına işaret eder.

Rüyada Örümcek Yutmak
Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile uğraşacağına, bu yüzden aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, hayırsız bir akrabanın sözüne kanacağına ve yakın bir arkadaşı ile tartışacağına yorulur. Aynı zamanda, yakın bir arkadaşın ihanete uğranacağına işaret eder.

Rüyada Zıplayan Örümcek Görmek
Aile bireyleri ile kötü bir durum içine düşüleceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına ve sorun üstüne sorun yaşanacağına delalettir.

Rüyada Örümceğin Elini Isırması
Güzel giden bir projenin araya girecek kötü kişiler yüzünden sıkıntı yaratacak bir hale düşeceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine ve sevilen bir arkadaşın sıkıntıya düşeceğine tabir edilir. Ayrıca, beklenmedik bir sebepten ötürü ortaya çıkacak bir hastalığın üzerine düşülmezse eğer daha da ilerleyeceğine ve ileride sorun yaratabileceğine alamet eder.

Rüyada Örümcek Yakalamaya Çalışmak
İş hayatının yaşanan maddi sorunlardan ötürü kötü gitmesine sebep olacak bir kişi ile bazı sorunlar yaşanacağına ve zor günlerin yakın olduğuna rivayet edilir. Aynı zamanda, eğer doğru kararlar verilmezse ve çok düşük bir sermaye ile ortaya bir proje konulabilirse o zaman var olan neredeyse tüm sıkıntıların kısa zaman içinde çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Evde Örümcek Görmek
Rüyada örümceğin eve girmesi kazancın dolayısıyla da o evin rızkının azalacağına delalet eder. Bir kişi rüyasında evine girmiş bir örümcek görürse bu o kişinin evinin bereketinin kaçacağı ve maddi olarak zor duruma düşeceği anlamına gelir. O evde yokluk yaşanacağına işaret eder. İşlerin de yolunda gitmeyeceğine ve para kaybı yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Örümcek Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri konusunda 121 mesaj

 1. Merhabalar. Rüyamda oldukça büyük siyah bir örümcek vardı korkuyordum ama öldürmedim. Örümcek pet şişe içinde ki yem tarzı birşeye girmeye çalışıyordu ama giremedi. Raha sonra beyaz bir tavuk gelip örümceği yuttu. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Uzun süredir rüya gormuyordum bu rüya biraz etkiledi beni.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Enes Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yeni iş girişimlerine atılacağınıza ve başarılı olacağınıza, hiç beklenmedik bir şeyin daha iyi ve güzel şekilde olacağına işarettir…

 2. Merhaba hocam,ruyamda annemle bir evdeyiz evin her tarafını küçük kahverengi örümcekler sarmış, yuva yapmışlar eve.Hatta sırtıma örümcek ağı atıyorlar annemden ağı almasını rica ediyorum. Annemin burnundan küçük kahverengi örümcek çıkıyor, benim de vucudumdalar ve bacağımdan alıyorum ama bizi ısırmıyor ya da bize zarar vermiyorlar, hiçbir aci hissetmiyorum.Rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum,çok teşekkür ederim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ceren Dilek Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşlerinizdeki gayretlerinizden dolayı umulmadık bir ödül alacağınıza, çok para kazanacağınız bir işe başlayacağınıza işarettir…

 3. Merhaba, rüyamda birkaç tane örümcek üzerime atlıyordu (Siyah ve parmak boyutunca) onlar atladıkca ben elimle tutup fırlatıyordum tekrar atlıyorlardı öldürmek istedigim zaten arkadaşım örümceklerinin kendisinin olduğunu öldürmememi söylüyordu ben de öldürmüyordum anlamı nedir ? Teşekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Çağrı Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Etrafınızda faydalı ve hayırlı insanların bulunduğuna ya da bulunacağına ve onlardan yararlanacağınıza, şanslı olmaya işarettir…

 4. Merhabalar. Bugün rüyamda yatak odamdaydım etrafımda bir sürü zıplayan örümcek vardı. Ben örümceklerden baya korkup kaçıyorum. Onlar üzerime üzerime geliyorlar. Öldürmeye çalışıyorum ama ölmüyorlar. Yanıma kardeşim geliyır daha sonra. Örümceklerden korktuğumu bildiği için örümcekleri öldürüyor. Ama ben hiç bir şekilde öldüremiyorum. Örümcekler bitmiyor, ben kaçıyorum. Kardeşim öldürüyor. Daha sonra uyandım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Zehra Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızın bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına, var olan sıkıntılardan zamanla kurtulacağınıza, iyi haberlere işarettir…

 5. Öncelikle Selamün aleyküm
  Ben rüyamda eski evimizin balkonun da bir masadan etrafa yayılan yavru
  beyaz örümcek sürüleri vardı korkmadan elime alıp sonra bırakıp örümceklerin yayıldığı masayı evden dışarı atmaya yaklaşmışken uyandım

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Mustafa Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Murada ermeye, mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürmeye, bütün korku ve sıkıntılardan kurtulmaya, hayatı iyi yaşamaya işarettir…

 6. Merhaba
  Bende rüyamda sevdiğim insanla yeni bir villaya taşınmıştım eve henüz yerleşmemişiz. Mutfağın koltukta uyuya kalmışım. Daha sonra uyandığım da ellerimde kolumda böcekler var ve sol iç bileğim küçük bir sızı hissettim ve ısırık izini gördüm o arada elimin içinden kaçmaya çalışan bir de beyaz vücutlu ayakları sarımtırak bir örümcek kaçmaya çalışıyordu. Sonra ben o ısırığı sıktım içinden bir sürü sarımsı pislik çıktı suya tuttum ve kimseye söylemedim iki tane arkadaşım ziyarete geldi o arada beni sorup gittiler. Böyle bir rüya gördüm.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Cıaen Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir çok yarar ve kazanç sağlamaya, üzüntü ve kederlerinizden kurtulacağınıza, düşmanlarınızı kolaylıkla yeneceğinize işarettir…

 7. Merhabalar, hayırlı bayramlar diliyorum öncelikle. Bu sabah rüyamda ablamın evinde mutfağın balkon camıyla duvar arasındaki yerde bir sürü ölmüş örümcek gördüm tek başıma temizlerken ablam yardıma geldi napıyorsun diye sorduğunda bir sürü örümcek ölmüş iftiraya maruz kalarak cezaevine giren kuzenim gelince temiz olsun diyorum birlikte temizlemeye başlıyoruz gördüğümüz bütün ölmüş kurumuş örümcekleri üfleyerek temizlemeye çalışıyoruz ama bitmiyor örümcekler. Rüya burda bitiyor. Ben bu rüyayı gördükten sonra eniştem gelip beni bayram namazına kaldırıyor. Anlamı nedir teşekkür ederim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Aktal Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Devlet dairesinde veya büyük bir makamda iş sahibi olmaya, büyük bir emanet almaya, ferahlığa, berekete ve bolluğa işarettir…

 8. Merhabalar. Ben rüyamda aynı rüyanın benzerini üç dört kere gördüm. Rüyamda bizim evimizde çok sayıda sarı, siyah ve çeşitli büyüklükte örümcek ve örümcek ağı görüyorum her seferinde de örümcekleri öldürüp evi temizlenmeye çalışıyorum. Şimdiden teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Adsız Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yakınlarınıza hoşgörülü yaklaşmaya, beklemediğiniz zamanda beklenmedik bir yerlerden size bol paraların geleceğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hilal Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

 9. Merhaba! Bugün bir rüya gördüm hocam hayırdır inşallah Evimzin içinde duvarda gezen bir örümcek vardı siyahtı ve babam onu yakalamaya çalışıyordu ve yakalayamadı ben de korktuğum için öyle bi kenarda bakıyordum sonra örümcek yüzüme atladı ve uykudan bağırarak kalktım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hilal Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elinize çok fazla para geçeceğine ve bu sayede mutlu olacağınıza, elinizi atacağınız her işinizde başarılı olacağınıza işarettir…

 10. Merhaba
  Rüyamda odamda bir çok yerde ve özellikle de yatağımın altında büyük ve küçük bisürü örümcek vardı. Ağ kurmuş duruyorlardı. Sonra ben dolabın üstündeki zehri alıp hepsine sıktım ve odadan çıktım. Örümcekler etrafa kaçıştılar ama tam öldüler mi hatırlamıyorum. Odadan çıkıp kapıyı kapatmıştım çünkü. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Salih Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mevki sahibi birinden yardım görerek yükselmeye, hayatta yolunuza çıkabilecek bütün engelleri aşarak başarıya ulaşmaya işarettir…

 11. Mehmet Emin hocam bu sabah uyanmadan rüyamda oturduğum ev değişik büyük bir salonu var odada yerde bir halı ve üçlü koltuk var cami büyük ve yere yakın cam çerçeve kenarında oldukça fazla eski bir örümcek ağı onu temizlemek için süpürgeyi açtım ağı çektim aldım zeytin kadar siyah örümcek çıktı bir bez parcasiylA almaya çalıştıkça büyüdü siyah bir örümcek oldu bez icind koydum yaklaşık 20 cm çapında kadar büyüdü ben hem korkuyor hem de bez kenarindan çıkmasın diye seri davrandim sanırım uyanmadan camdan dusari attım ama net degillim rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim Allah razı olsun

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Eda Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızla ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize, işinizde yükseleceğinize, makama gelmeye işarettir…

 12. Mrb. Rüyam hayır olsun inşaallah. Rüyamda yatağin altinda örümcek bagı varmis bende temizemek istiyordum ki bi baktim 2 tane orta boyda siyah örümcekler cikiyor evin icinde dolaniyor. Bende korktum mutfaga gidip bisiler ariyormusum onlari yok etmek icin. Sonra bitanesi oturma odasina gidip kaynanamin etegin altindan giriyor. Bende diyormusum dikkat et örümcek girdi etegin altindan diye. Korkmusum Rüyamda. Teşekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sorunlardan kurtulmaya, yeni dostlarla tanışmaya, her yerde artık ün sahibi olacağınıza, güzelliklere yakında nail olmaya işarettir…

 13. Mrb.Rüyam hayır olsun inşaallah. Rüyamda yatagin altinda örümcek bağları gördüm 2 tanede orta büyük siyah örümcek cıktı evin icinde dolaniyordu bende korktum onlari nasil yakalarim diye mutfaga gidip bisiler ariyormusum. Sonra bi baktim örümcegin bitanesi kaynanamın etegın altindan girdi bende diyormusum dikkat et örümcek eteginde altina girdi diye. Korktum Rüyamda. Teşekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

 14. rüyamda küçük siyah bir örümcek vardı peçeteyle öldürüyrdum çöpe atarken bir bacağı parmağıma batıyordu

 15. Rüyamda annemle birlikte bziim evin lavabosuna gidiyorduk lavabo deliğinden pompa ile hazine çıkarmaya çalışıyorduk sonra içinde iki avuç büyüklüğünde bir siyah örümcek cıktı sonra biz devam ettik ve busefer o delikten biz sandık cıktı ama küçük bir sandık içinde bi bebek var di ama bebek yaşlanmış ve sanki toprak dan gibiydi ama yasıyordu korkunçtu aynı kutunun içinde yani bebeğim yanında da küçük bir kutu var di ve biz onu aldık ablam da bebeği kucağından indirdi rüyamı yorumlar mısınız lütfen

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Malty4423 Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutluluk verecek haberler alacağınıza, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğinize, yeni bir işe veya memuriyete girmeye işarettir…

 16. Rüyamda el parmağımın ucunda küçük siyah bir örümcek gördüm elimi sallıyorum düşsün diye fakat örümcek düşmüyor

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Melek Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elinizde bulunan güzelliklerin ve iyiliklerin kıymetini bilmeniz gerektiğine, gizli sırları bilmeye, iş hayatına atılacağınıza işarettir…

 17. Rüyamda yatagimda 3 tane siyah beyaz örümcek görüyorum yastigimin altindan üstüme geliyor kalkiyorum yastigimla onlara vuruyorum öldürüyorum galiba cok korkuyorum ve korkarak uyaniyorum…normal buyuklukte örümcekler ve siyah beyaz gri karisik renkli

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ali Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mala ve zenginliğe kavuşmaya, kolay yoldan istenilen şeye ulaşılacağına, berekete ve bolluğa çok yakında erişeceğinize işarettir…

 18. Merhaba! Rüyamda eski bi komşumla evinde yemek yapıyoruz.Aniden bacağıma doğru çıkan bir kaç tane siyah el büyüklüğündeki tarantula görüyorum. Çok korktum bağırıyorum kurtulmak istiyorum ve kurtulup kendimi dışarı atıyorum. Dışarı çıktığımda her yeri sarmış siyah tarantula ve gergedanlar gördüm çok korktum nereye gideceğimi hesap ediyorum ama kendi hallerinde zarar vermediler . Kendi kendime şöyle söyleyip duruyorum her şeyi talan ettiler bu sene kıtlık olur diyorum korkuyla uyandım. Yorumunuz için teşekkür ederim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hatice Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rahata ve huzura kavuşacağınıza, bundan sonra hayatınızın daha mutlu ve daha huzurlu iyi geçeceğine, güzel habere işarettir…

 19. Rüyamda ben uyurken uzerimde kahverengi tuylu ceviz buyuklugunde bi örumcek geziodu.uyanip yakalamaya calisiyodum ama yakalayamiyordum.beni isirmiyodu ama.cok korkuyodum.odaya annem geliodu ariyoduk ama kacmisti bulamadik.su an evliyim ama ruyamda baba evimde gordum kendimi.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Çagla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hoş bir sürpriz veya güzel bir armağan sahibi olunacağına, şimdiki yaşadığınız sıkıntılarınızı artık yaşamayacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!