Rüyada Nane Görmek, Toplamak, Kuru Nane, Taze Yeşil Nane

Nane görmek üzüntü, sıkıntı ve düşünceyle tabir olunur. Eğer nane başkasına ait bir tarlada ekilmişse rüya, tarla sahibiyle ilgili olur. Nane aldığını ve yediğini görmek hüzün ve kedere, geçimde sıkıntı çekmeye delalet eder. Nane görmek her halükarda üzüntüye işarettir. Rüyada nane görmek, yeni bir gönül ilişkisine gireceğinize, ancak sonunun hayırlı ol­mayacağına ya da sizi sıkıntılara sokacak, dertlendirecek düşüncelere dalaca­ğınıza işarettir.

Rüyada Nane Görmek

Başka bir rüya yorumcusuna göre nane görmek rüyada kısmet ve paradır. Ancak nane kaynatıp içmek, duygusal sorunlara işarettir. Rüyada nane görmek, düşünce, kedere delâlet eder. Rüyanızda nane gördüyseniz; Elinize geçecek bir haberin, sizi kedere boğacağına, derin düşüncelere dalacağınıza, bundan dolayı da hayatınızın bu döneminde durgun bir yaşam süreceğinize işarettir.

Rüyada nane görmek çok hayırlıdır. Rüyada nane gören kimse, hayatında bir daha rastlayamayacağı mutlu bir durumla karşı karşıya gelir.

Rüyada Nane Toplamak

Rüyasında kendi bahçesinde nane toplamak veya topladığını gören kimse, tez zamanda bolluğa kavuşur. Rüyada nane toplamak, işlerinizin bozulacağına, yakınlarınızdan birinin hastalığına, sevdiklerinizden birinden kötü bir habere işarettir.

Rüyada Kuru Nane Görmek

Kuru nane görmek, herkesten gizlediğiniz bir olayın ortaya çıkmasıyla üzülece­ğinize uzun bir süre ortalıklarda gözükmeyeceğinize işarettir. Rüyada kuru nane görmenin bir diğer alime göre manası da, içinizin kin ve hınç dolu olduğuna bunu dışa vurmanın yollarını aradığınıza işarettir.

Rüyada Taze (Yeşil) Nane Görmek

Keyfinize çok düşkün bir insan olacağınıza, çalışmanız gerektiği halde tembellik yapacağınıza işarettir. Rüyada taze nane, kalbinizi kaptı­racağınıza, çok eğlenceli günler geçireceğinize işarettir. Yeşil nane görmek rüyada, çalışma temponuzun çok yüksek olmasından dolayı yorulaca­ğınıza ve dinlenmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Ruyada Reyhan-Feslegen-Gormek Neye isarettir-bitki gormek-dini-islami diyanet yorumu
Ruyada nane görmek

Psikolojik ve Modern Anlamı

Dozunda kullanılması gereken bir özgürlüğü belirtir. Hakla­rınıza sahip çıkmanız, ama aynı zamanda davranışlarınıza da dik­kat etmeniz gerektiğine işaret eder.
Nane şekeri görmek veya yemek: Genellikle yaşamın iyi anlarını, mutluluğu ve eğlenceyi simgeler; yaklaşmakta olan güzel bir dönemi bildiriyor da olabilir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment