Rüyada Mutfak Görmek, Mutfak Dolabı Gormek Temizlemek

Rüyada Mutfak Görmek

Rüyada bir mutfakta yemek yediğinizi veya orada yemek pişirdiğinizi görmek, çok zengin olacağınıza, evli iseniz, mutlu, bekâr iseniz, ömrünüz boyu mutluluğu tanımayacağınıza işaret eder. Bu rüyâ, işleri rayına oturt­mak, kazanç temin etmeye çalışmakla yorumlanır.

Rüyanızda kendinizi bir mutfakta gördüyseniz. Bekarlar için; Yakında bir evlilik olayıyla karşılaşacaklarına, evliler için mutlu bir hayat süreceklerine işarettir. Bir müddet sonra paraya kavuşacağınıza, ancak hayatınızın altüst olacağına size saadet getirmeyeceğine işarettir. Mutfakta yemek yaptığınızı görmek: Evliliğe, evli iseniz mutlu bir beraberliğe işarettir.

Mutfak görmek geçimin sağlanması ve faydalı işlerde çalışmayla ta­bir olunur. İmam Nabluslu Abdulgani: “Musluk rüyası çok değişik şekillerde yorumlanır,” demiştir: Eş, evlat, hasta, şifa, ölüm, sefer, cariye.

Rüyada Mutfak Dolabı Görmek

Rüyada görülen mutfak dolabı; işlerinizin iyiye doğru gittiğine ve elinize bol miktarda para geçeceğine, Boş bir dolap, fakirliğe, zarurete düşeceğinize delalet eder. Ruyada boş mutfak dolabı görmek, geçim darlığına işa­rettir. Yiyeceklerle dolu ise rüya hayır ve menfaate işaret eder.

Rüyada Mutfak Temizlemek

Rüyada mutfak temizlediğinizi gormek, yaratıcılığı, temel ihtiyaçların karşılanma­sını ve beslenmeyi ya da anne güvenliğini ve sıcaklığını vurgula­yabilir. Doğru yorum, diğer ayrıntılar analiz edildiğinde ortaya çı­kacaktır.

Rüyada Bulaşık Yıkamak, Diyanet-Rüyada Bulaşık Görmek
Rüyada Bulaşık Yıkamak, Diyanet-Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada Dağınık Mutfak Gormek

Mutfakta tencere ve tavaları dağınık halde görmek; Mutfakta yemek pişirmekte kulla­nılan çeşitli kaplar ve araçlar, hem temel ihtiyaçlarla bağlantılı simgelerdir, hem de yaratıcı potansiyelin varlığını vurgularlar. Kendinizi bu araçları kullanarak yemek yaparken görüyorsanız, için­de bulunduğunuz şartları lehinize çevirmek için yaratıcılığınızı kullanmanız ve yeni girişimlerde bulunmanız yararlı olacak de­mektir.

ruyada mutfak

Mutfakta Yemek Yapmak Pişirmek

Mutfakta yemek yapmak veya pişirdiğini gormek, temel fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarımızı ve onların karşılanmasına yönelik isteklerimizi ifade eder. Yemek yapmak, koruyucu ve gözetici birinin varlığını, çoğunlukla da anne ya da babayı simgeleyebilir. Bunların yanı sıra yemek yapan becerikli bir kişi, aynı zamanda bilge ve deneyimli birini de temsil eder.

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek günahlardan temizlenmek için tövbe etmeye ve sıkıntı veren şeylerin ortadan kalkmasına işaret eder. Bazen bu rüya, gam ve kederlerden kurtulmaya işarettir. Bir başka rüya alimi ise Rüyada görülen bulaşıkları dost veya akrabalarınızdan işlerinize dair köstekleneceğinize delâlet eder şeklinde yorumlar. Bulasik gormek diyanet ruya tabirlerine gore; Dertlerden ve be­lalardan uzak duracağınıza, yaşantınızı emin adımlarla sürdüreceğinize işa­rettir.

Rüyada Elbise Yıkamak-Rüyada Halı Yıkamak-Rüyada Bulaşık Yıkamak
Rüyada Elbise Yıkamak-Rüyada Halı Yıkamak-Rüyada Bulaşık Yıkamak

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.  

“Rüyada Mutfak Görmek, Mutfak Dolabı Gormek Temizlemek” konusunda 2 mesaj

 1. Allah hayır etsin
  Hayırlı ramazanlar
  Rüyamda mutfak mağazasındayım .
  Mutfaklara bakıyorum yani mutfak dolaplarına ve oturma takımlarına bazı bayanlarda var ve çok güzel mutfaklar ve oturma takımları var.
  Ben bu çok güzel kaliteli diyorum.
  Çok modern mutfaklar vardı.
  Hayatımda aniden bu kadar mutfaklar görmedim.
  Yorumunuz için teşekkürler .

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Velime kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yakında izdivaç edeceğinize, yararlı karlı bir işe, ömrünüzün uzun olacağına, aile yaşamınızın güzel olunacağına, umutlarınızın gerçekleşeceğine, hayatınızda olumlu bir değişiklikler olacağına, masraflarınızı kısmadığınız takdirde sıkıntı çekeceğinize, eğlenceye, iyi şansa işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.