Rüyada Musluk Görmek, Musluktan Su İçmek, Lavabo Gormek

Rüyada musluğu açık gören, zengin olur. Kapalı görülen musluk, fakirliğe işarettir. Rüyada musluk görmek, hanım ile tabir olunur. Musluktan tatlı bir su içtiğini gören kimse, saliha bir hanımla evlenir. Acı veya tuzlu bir su içtiğini gören kimse ise, zina felaketine düçar olur. Musluğun bozulduğunu görmek ise, hanım ile aranın açılması olarak yorumlanır. Musluğun kırılması hanımın vefatına işaret eder.

Rüyada Musluktan Su Akması, Gelmesi

Musluktan su akıyorsa zengin olacağınıza. Akmıyorsa; duru­munuzda bir değişiklik olmayacağına işarettir. Rüyanızda musluk gördüyseniz: Gördüğünüz musluktan su geliyor ise; îş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal-mülk sahibi olacağınıza aile fertlerinden sıhhati bozuk olan varsa, sıhhate kavuşacağına işarettir.

Musluktan Su Akmaması, Gelmemesi

Eğer musluktan su gelmiyorsa; îş hayatınızda maddi sıkıntılara gireceğinize, kısa bir süre için bile olsa sıhhatinizin bozulacağına işarettir. Musluk veya oluğu, bozulmuş olarak görenin eşiyle arası açılır. Musluk ve oluğun her ikisinin veya sadece birinin kırılması veya kay­bolması eşin ölümüne delalet eder.

Rüyada Musluktan Su İçmek

Musluktan su içmek: İstekleri­nize kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşantınız olacağına işarettir. Rüyada oluktan veya musluktan su içmek bir yerden eline mal gireceğine delalettir. Bir musluk veya oluktan tatlı su içtiğini gören evlenir; acı veya tuzlu su içmek zinaya işa­rettir.

İslami Rüya Yorumcuları: Ruyada Musluk Gormek

Şöhretli ve konuşkan birisiyle tanışacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; üzüntülerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret­tir.

  • Musluktan pis su aktığını görmek: Arkanızdan ileri geri konuşulacağı­na ve bu duruma çok üzüleceğinize işarettir.
  • Temiz su aktığını görmek: Ucuzluğa, para biriktireceğinize ve geçim korkusu yaşamayacağınıza işaret­tir.
  • Musluktan su yerine başka bir şeyin aktığını görmek: Sonu ölümlerle bitecek kötü olaylara işarettir.
  • Musluktan pis kokulu su aktığını görmek: İl­let bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
  • Çeşmeden su içtiğinizi görmek: Yüklü bir miktarda paraya kavuşacağınız anlamına gelir.
  • Birisinin oluktan su içtiğini görmek: O kişiye itimat edebileceğinize, emanet verdiğiniz bir mala hainlik etmeyeceğine işarettir.

Rüyada Çeşme Görmek

Bunlar bazı yorumcularca ayrı ayrı tefsir edilmiştir. Akar çeşme görmek; güzel gençlik günlerinizi boş yere harcamakta olduğunuza, verimsiz bir hayat geçirecceğinize işarettir. Akar su ve benzerini görmek, ömür uzunluğuna, kaygısız bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyanızda çeşme gördüyseniz. Eğer çeşmeden su akıyorsa; Şansınızın açılacağına, işlerinizin yoluna gireceğine, bütün sıkıntılardan kurtulup, refaha kavuşacağınıza işarettir. Eğer çeşmeden su gelmiyorsa; sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

Diyanet Rüya Tabirleri: Ruyada Musluk

Oluk ve musluk görmek eşlerle tabir olunur. Rüyada görülecek musluk ve muslukla ilgili rüyalar genellikle hayra, berekete, bolluğa ve refaha yorulur.

ruyada su gormek-su icmek-susamak-susuzluk-su pinari gormek-su kaynagi-cesme-akarsu-1001ruyatabiri
ruyada su gormek-su icmek-susamak-susuzluk-su pinari gormek-su kaynagi-cesme-akarsu

Oluk veya Musluk Görmenin Anlamı

Oluk veya musluktan tatlı su içen evlenir; acı yahut tuzlu su içen zina eder. Bunların bozulması, kırılması veya kaybolması eşler arasında ay­rılık olacağına işarettir.


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.  

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!