Rüyada Muska Görmek, Muska Bulmak

Rüyada Muska Görmek

Rüyada bir hacetiniz için bir hocaya muska yazdırdığınızı veya üzerinizde böyle bir muska taşıdığınızı görmek, hayırlı bir haber alacağınıza kanıttır. Rüyada boynunuza bir muska astığınızı görmek; iyi bir harekette bulunarak dostlarınızın ve yakınlarınızın sempatisini kazanacağınıza işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre muska görmek; Tembellikle suçlandığınız bir dönemde, herkesin başaramaz diye kuşkuyla baktığı zor bir işin üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada Muska Bulmak

Muska bulmak, işlerinizi gayet planlı bir şekilde yürüttüğünüz için, her sahada başarı kazanacağınıza kuşku olmayacağına işarettir. Ruyada muska bulmak; Beklediğiniz bir paranın yakın zamanda elinize geçeceğine ve bu para için adamış olduğunuz adağı yerine getirmeniz gereğine işarettir. Muska bulunması, uzun süredir sizi etkisi altına alan ve kötü günler geçirmenize neden olan acı bir deneyi artık unutacağını­za ve eski neşeli günlerinize döneceğinize işarettir.

Rüyada Muska Yapıldığını Görmek

Muska yazdığınızı görmek: Bir başkasına zararınız dokunacağı anlamına gelir. Rüyada muska yapıldığını görmeniz, düşüncelerinizi ancak konuşarak kabul ettirebileceğinize, kaba yollara başvurmanızın hiç bir anlamı olmadığına işarettir.

Rüyada Muska Takmak

Rüyada muska taktığını gören kimse için bu rüya, hastalıktan şifa bulmaya veya kendisinden hayır umulan insanlara işaret eder. Boynunda muskayı asılı gören, hal ve hareketlerinde arkadaşları tarafından sevilir.

RUYADA MUSKA (TILSIM) GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Eski geleneklerde insanı kötülü­ğe karşı koruyacağı düşünülen tılsım, rüyalarımız­da, zihinsel yeteneklerimize olan güvenimizi ve güçlü sezgilerimizi simgeler. Bizi koruduğunu dü­
şündüğümüz bir tılsım ya da muska takıyorsak, ken­di yeteneklerimizin farkında olmakla birlikte, bir miktar dış yardıma gerek duyuyoruz demektir.

ruyada muska gormek-ruyada musya bulmak-muska yapmak yazmak ne demek-diyanet-1001ruyatabiri
ruyada muska gormek-ruyada musya bulmak-muska yapmak yazmak ne demek-diyanet

Düşünüzde birisi tarafından size uğurlu ya da tılsımlı oldu­ğu varsayılan taş, mücevher ya da denizkabuğu türü bir obje he­diye edilmesi ve sizin bunu sevinerek kabul edip saklamak iste­meniz, kısa vadede çözüm bekleyen sorunlarınızla ilgili güçlü bir yardımcı ya da güvenilir bir dış desteğin varlığı anlamına gelir. Bu tür düşlerde verilen tılsımlı ya da uğurlu obje, genellikle işlerin akışını olumlu yönde değiştirip kolaylaştıracak etkili bir yardımı simgeler.

RÜYADA NAZARLIK GÖRMEK, TAKMAK

Rüyada çeşitli şekillerde bir nazarlık görmek (at nalı, mavi boncuk,) gibi nazar için yazılan muskalar takmak, asmak, birbirini kovalayan çok iyi müjdeli haberlere işaret eder.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Muska Görmek, Muska Bulmak” konusunda 2 mesaj

  1. Zübeyde sala

    Rüyada taşiniyordum yorgan sarip valize koyarken valizden 6muska cikiyordu elime aldim çöpe atmak için allah kabul etmesin diyordum acaba ne anlama geliyor kirada oturuyorum

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Zübeyde sala kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyi ve karlı bir iş yapacağınıza, müjdeli bir habere, salih bir kimseye, merhametli insanlara, sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğinize, bir çok güç işlerinizi kolaylıkla başaracağınıza, hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olacağına, büyük sevinç ve mutluluklara kavuşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.