Rüyada Müdür Görmek, Müdürle Konuşmak

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdürünü veya amirini görmek bir iyilik göreceği anlamına gelir. Kendisinin bir dairede müdür olduğunu görmesi, yakında eline bir miktar para geçeceğine işaret eder.

Rüyada Genel Müdür Gormek

Genel müdür gormek veya büyük memurlardan meselâ bir bakanı veyâ başka yüksek dereceli birini görmek, rüyâda görülen ki­şinin vazifesine, rüyâ sâhibinin işine göre yorumlanır. Diyânetle ilgili bir memuru görmek hayır ve şereftir.

Rüyada Müdür Yardımcısı Görmek

Müdür yardımcısı olarak kendini rüyada görmek; Kendinize fazla hava vermenin hiçbir anlamı bulunmadığına bu huyunuzdan vazgeçmediğiniz taktirde bunun zararınıza olacağına işaret­tir.

Rüyada Müdür Olmak Olduğunu Gormek

Rüyada müdür olmak, olduğunu görmek veya terfi ederek maaşının arttığını görmek, arkadaşları arasında geçimsizliğe, genç bir kadın için, eğlenceli bir tatile, yaşlı kadınlar için, aşçı veya hizmetçi yüzünden sıkıntı ve rahatsızlığa yorumlanır. Rüyada kendinizi müdür olarak görüyorsanız; Hareketlerinizde dikkatli olmanız gerektiğine, etrafınıza karşı daha müşfik davranmanız gerektiğine işarettir. Kendinizi müdür olarak örmek: İşyerinizdeki arkadaşlarınızla aranız­da sorunlar çıkacağına, alttan almanız gerektiğine, yoksa işinizden bile ola­bileceğinize işarettir. Kendinizi postane müdürü olarak görmek: Beklediğiniz bir pa­ranın kısa sürede geleceğine işarettir.

Rüyada Okul Müdürü Görmek

Ruyada okul müdürünün görülmesi, rüyalarınızda gördüğünüz üst düzey bir ofis yet­kilisi ya da bir yönetici, genellikle, otoriteyle ilişkinizde yeni bir durumun ortaya çıktığına işaret eder ve yorum, diğer ayrıntılara bağlıdır. Okul müdürü, bazı durumlarda otoriter bir yönetici, babanızı simgeler.

Rüyada Müdürle Konuşmak

Müdürle konuşmak Vaktinizin çoğunu piknik yaparak geçireceğinize doğayı ve yeşili çok seveceğinize işarettir. Rüyalarda müdürle konuştuğunu görmek; Emekliliğinizin yaklaşacağına, işe nasıl başlamışsanız hiçbir iler­leme kaydetmeden ayrılacağınıza işarettir.

Rüyada Müdür Görmek, Müdürle Konuşmak-rüyada mudur yardımcısı-okul muduru
Rüyada Müdür Görmek, Müdürle Konuşmak-rüyada mudur yardımcısı-okul muduru

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.  

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!