Rüyada Mor Renk Görmek Ne Demek? Mor Elbise, Çiçek, Lahana Görmek

Rüyada mor renkli bir eşya görmek, başarılarınızın artık sona erdiğine, bundan sonra işlelinizde bir durgunluk devri başlayacağına yorumlanır. Rüyada mor renk görmek; başarısızlıkların artık son bulacağına yorulur. Nablusi der ki; bir münakaşa olacağına ve o kimseden gelecek bir söze üzülmeye delalettir.

Rüyada Mor Renk Görmek

Mor renkli incir gam ve keder demektir. Rüyada mor renkli bir içecek içmek para ve servete delalettir. Mor rengin anlamı günahkâr için tevbe etmeye delalet eder. Kafir kimse için bu rüya hidayete ermeye işarettir. Hasta için bu rüya iyileşip sağlıklı biri olmaya işarettir. Rüyada mor renk görmek, bir münakaşa olacağına ve o kimseden gelecek bir söze üzülmeye delalettir.

Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, üzerinize aldığınız bir işi güçlükle yapacağınızı düşündüğünüz halde o işi kolaylıkla başardığınızı görmek memnun olmanıza yorumlanır. Başkalarını mor renkli kıyafetler içinde görmek, iyi kalpli bir kimsenin yardımı ile oldukça zor bir işi başaracağınıza, bekâr bir kadının bu rüyayı görmesi, kendisinden daha yüksek bir seviye ve mevkide bulunan bir kimse ile evleneceğine, evli ise, kızını veya kız kardeşini bu kimse ile evlendireceğine yorumlanır

Rüyada Mor Çiçek

Rüyada mor salkım çiçeği görmek, peşinizde bir takım kıskanç ve kötü ruhlu kimselerin bulunduğunu ve bunların hakkınızda çok kötü niyet ve düşünceleri bulunduğu, sizi yıkmak için ellerinden gelen her şeyi yapacak niyette kimseler olduğunu gösterir. Rüyada mor çiçek görmek iyi talihe yorumlanmıştır. Mor çiçek dertlerin biteceğine eğer hastalığınız varsa iyileşeceklerine alamettir. Bazı tabircilere göre ise rüyada mor çiçek görmek gam ve kedere işarettir.

Rüyada Mor Lahana

Rüyada görülen mor lahana, kalbi katı adama işaret eder. Bir kimse elinde lahana yaprakları bulunduğunu görse, her istediğini elde eder. Mor renkli lahana görmek, bütün insanlar ve bilhassa ticaretle uğraşan kimseler için iyi değildir. Tarladan bir miktar lahana alıp evine götürdüğünü gören kimse, bazı gizli sırlara vakıf olur.
Rüyada görülen mor lahana görmek, lahana yemeği yemek, hatalı bir harekette bulunarak maddi zararlara uğrayacağınıza ve bu zararları telafi etmek için bir çok para kaybedeceğinize işaret eder. Mor lahana rüya videosu izlemek için BURAYA TIKLA

Rüyada Mor Erik

Rüyada mor eriğin vaktinde görülmesi rızıktır, kayıp olanın bulunmasıdır. Vakitsiz görülmesi hastalık veya üzüntüdür. Rüyada mor erik yediğini gören kimse hasta ise şifa bulur. Rüyada mor renkli erik yediğini gören, hastalıktan şifa bulmaya veya sağlıklı olarak yaşamaya işaret eder.

Rüyada Mor Ayakkabı Görmek

Rüyalarda görülen mor renkli ayakkabı; günlük yaşamın güçlükleriyle baş edebilme gücümüzün ve enerjimizin simgesidir. Eğer rüyamızda ayakkabılarımızla ilgili bir sorun dikkatimizi çekiyorsa, yaşamdaki bazı tavır ve yaklaşımlarımızı gözden geçirmemiz gerekiyor demektir. Rahat ve şık bir mor spor ayakkabı, duygusal ilişkilerde mutluluğu ifade eder. Rüyada geniş bir mor ayakkabı, hayır ve güzel geçime, dar ayakkabı ise gam ve üzüntüye ve çekilecek sıkıntılara işarettir.

İslami Rüya Tabirlerine Göre: Rüyada Mor Görmek

Rüyada görülen mor diyanet ve islami rüya tabirleri perspektifiyle incelendiğinde; çok eski çağlardan bu yana mor, oldukça gizemli ve çekici bir renk olarak değerlendirilmiş ve çoğu kez “evrensel sırlar”la bağlantılı dü­şünülmüştür. Bu nedenledir ki astrolojinin anayurdu sayılabilecek Babil’de, yüksek tapınak rahipleri hep mor cüppe giymişlerdir. İler­leyen zamanla birlikte Batı uygarlığında da klasik monarşilerde mor, krallığın gücünün simgesi olarak düşünülmüştür.

Diyanet Rüya Yorumu: Bu nedenle, morun olumlu potansiyeli söz konusu edildiğinde, yaşa­mın gizlerini çözme yeteneği, yüksek sezgi gücü ve bilgelik potansi­yelinden dem vurulur hep. Aynı zamanda, astrolojik anlamda mo­run Yay Burcu’yla bağlantılı görülmesinden dolayı, öğrenme istek ve hevesi, açık fikirlilik ve yaşama bağlılık gibi niteliklerin de mor için düşünülen olumlu potansiyel içinde değerlendirilebileceğini söyle­yebiliriz. Düş yorumları ve analizinde morun bu nitelikleri taşıyıp ta­şımadığı, düşün size hissettirdikleriyle bağlantılıdır. Dolayısıyla düş­lerinizde gördüğünüz mor objeler ya da morun ağırlıkta olduğu me­kânlar, eğer size iyi şeyler hissettiriyorsa, bu rengin olumlu potansi­yelinin varlığından söz edilebilir.

Dini Rüya ansiklopedisi

Morun monarşiler ve krallıklarla bağlantılı bir renk olması, kimi yak­laşımlara göre, bazen olumsuz potansiyeli de içinde barındırmasına neden olur. Bu yaklaşıma göre mor, otorite, baskı ve hegemonyanın da rengidir; ilişkilerde baskın, egemen olma güdülerine ya da tam tersine otoriteye bağlılık duyup boyun eğmeye işaret edebilir. Bu ay­rımı yapabilmek için yine düşün size hissettirdiklerine ve olay akışı­na, kişilerin davranışlarına bakmanız gerekecektir. Sözgelimi, duvar­ları mor badanalı bir oda size tutsaklık hissi verebilir ya da mor giy­sili birilerinin sizi istemediğiniz şeyleri yapmaya zorladıklarını göre­bilirsiniz. Bu durumda, morun olumsuz potansiyeli söz konusudur.

5 YORUM

  1. Slm rüyamda bilmediğim bir evdeyim ve evin bir odasındayım yanımda tanımadığım 3 kişi daha var sonra onlar istemese de evi topluyo ve süpürüyorum elektrikli süpürge ile ama ben süpürdükçe evden toplu iğne çıkıyo odanın içindeki halı adeta toplu iğne yuvası olmuşş gece gördüm ilginç bir rüya idi

  2. rüyayı görümce gormus başka bir eve gprumcemle birlikte o evi temizlemeye gidiyoruz.evin tipi kubbeli bir eve benzıo.duvar sıvaları dokulmus.kılolu bir kadın ev sahibiymiş duvarlara marsabayla kıraç döküyormuş.bır penceresi var örümcek agı sarmış altındada 3tane çiçek var…

    • merhaba edaa kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bazı sıkıntıları aşmaya, düşmanlığa, paranın artmasına, şansınızın aniden döndüğüne, işlerinizde başarılı olacağınıza, halka bir faydanız dokunacağına, kolay yollardan para kazanacağınıza, muradınıza ereceğinize, güce kavuşmaya işarettir…

  3. Selamünaleyküm merhaba Ben rüyamda annemi gördüm (annem gerçek hayatta sağ) annem yatağında uyuyor zannettim ama seslendim uyanmadı sonra dokundum nefes almıyordu sonra hemen kalp masajı yapmaya başladım sonra ağızdan suni teneffüs yaptım sonra uyandı gözlerini açtı rüya bitti

    • merhaba necdet bu rüyayı gören kimse, düşmanına galebe çalar. Bu rüya uzun ömürlü olmaya ve dostluğa işaret eder. Bir alime göre bu rüya düşmanlarla barış yapmaya işarettir. Bir kimsenin vatanına veya evine iş yerine döneceğine delalet eder. Rüya sahibi çevresine karşı sevgi besler, ömrü uzun olur, dünyevî işlerine önem verir, ahiret ile alakalı işlerine önem vermez.

RÜYANI YAZ, YORUMLANSIN

Lütfen mesajınızı yazın
Lütfen adınızı yazın