Rüyada Mangal Görmek, Mangal Yapmak, Yakmak, Mangal Kömürü

Rüyanızda mangal gördüyseniz: Davranışlarınızdan dolayı yakınlarınız arasında itibar göreceğinize, sevilip sayılacağınıza işarettir. Hangi çeşitten olursa olsun ev sahibiyle yorumlanır. Boş mangal görmek iyi değildir. Mangal görmek, ocak görmek gibi tabir olunur. Bazı rüya tabircileri, mangal para saklanan sandık veya para saklanan yerle tabir olunur, de­mişlerdir. Bozuk olan maddi durumunuzun düzeleceğine işarettir.

 • Mangal aldığınızı görmek: Maddi durumunuzu düzelttikten sonra, işlerini­zi aynı düzende ve sağlıklı bir şekilde götüreceğinize işarettir.
 • Mangal sat­tığınızı görmek: İşinizdeki sistemleri iyi yorumlayamadığınızdan ötürü, ha­talı davranarak zarar edeceğinize işarettir.
 • Mangalla pikniğe gittiğinizi görmek: Giderlerinizi azaltmak için işyerinizi başka bir semte taşıyacağını­za işarettir.
 • Mangalı pişirmeye hazır halde görmek: Fırsatları iyi değer­lendirerek paranızı katlayacağınıza işarettir.
 • Mangalın söndüğünü gör­mek: İstirahata ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.
 • Mangalın devrildiğini görmek: İşlerinizde bazı aksaklıklar olacağına ve sizi zor durumda bırakaca­ğına işarettir.

Rüyada Mangal Görmek

Özellikle bakır ve pirinç mangal görmek rüyada, hayırlı kısmetle­re işaret eder. Boş bir mangal, heyecanlı bir bekleyişi yansıtır. İçinde kor olan bir mangal da zenginlik ve aynı za­manda yuvada bolluk, mutluluk anlamına gelir. Sıcaklık ve­ren bir mangal, yuvadaki huzuru anlatır.

Bir mangal satın aldığını gören eline geçen bir malı saklar. Mangalı­nın kırıldığını gören zarara uğrar. Bir mangalın bir yerden başka bir yere gittiğini görmek bir malın bir yerden başka bir yere nakledilmesine delalet der. Rüyada görülen mangal, gizli kasa ile tabir olunur. Rüyada mangal satın almak, ele geçecek bir mala işaret eder. Mangalın kırıldığını gören kimse ise her yönden zarara uğrar.

Rüyada Mangal Yapmak

Mangal yapmak veya fakat mangalda et pişirmek hayra yorulmaz. Bir mangal satın aldığını görenin eline mal geçer. Rüya sahibi o malı muhafaza eder. Mangalın nakli, malın naklidir. Boş mangal, iyi değildir. Mangal yaptığını görmek: Size fazla gelen kazancınızı yakınlarınızla paylaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Mangal Yakmak

Mangalı yakmak rüyada: İstikbalinizin çok parlak olacağına devlet yönetiminde idari kadro­lardan birine girerek itibarınızın artacağına işarettir. Rüyada mangaldaki ateşi yakmak veya yaktığınızı görmek, bir sırrı sakladığına veya saklanan sırları açıklamaya işaret eder. Bir diğer rüya yorumcusuna göre ruyada mangal yakmak, istikbalinizin çok parlak olacağına, kimsenin altından kalka­madığı işlerin üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada Mangal Kömürü Görmek

Kömür dolu mangal görmek: Bir mirastan pay alacağınız an­lamına gelir. İçinde kömür olan mangalsa, henüz çözülmemiş bir sorun­dur. Ancak içinde odun kömürü olan bir mangal zenginliğe delalettir. Mangal kö­mür satmak ya da almak: Çok müsrif olduğunuz, paranızı olur olmadık şeylere harcadığınız ileride bunun acısını çok çekeceğiniz anlamına gelir. Mangal kömürün üstünüzü kirletmesi: O kadar çok çalışmanıza rağmen beklediğiniz parayı alamamanız, sizi sıkıntıya sokacağı anlamına gelir.

Mangal Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Mangal: Bir mangalda yemek pişirmek ve yemek, sosyal yaşamda hareketli ve eğlenceli bir evreye girildiğinin habercisidir. Ruyada gorulen mangallar bazı yorumlarca, sorumlu olduğunuz bi­risinin sizin başınıza öreceği masraflara işarettir.

ruyada-et-pisirmek-ruyada pismis-et-gormek-et yemek-kemikli et-kokmus-et-pisirmek-kesmek-1001ruyatabiri
ruyada-et-pisirmek-ruyada mangal gormek-yapmak-yakmak

Ruyada Ateş Yakmak veya Görmek

Rüyada ateş görmek: His hayatınızda sıhhat ve mutlulukla hayatını geçireceğine, iş hayatında haşan kazanacağına, yükseleceğine, etraflarındaki takdir görüp sevileceğine işarettir. Eğer yanan ateş sönüyor ise; Aile içinde bulunan bir yakınınızın vefat edeceğine işarettir. Eğer ateş bir eşyayı yakıyorsa: kısa bir müddet maddi yoksulluk çekeceğinize, Ateş bir tarla veya ormanı yakıyorsa; Tedbirli davranmadığınız takdirde büyük bir sıkıntıya gireceğinize işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


48 thoughts on “Rüyada Mangal Görmek, Mangal Yapmak, Yakmak, Mangal Kömürü”

 1. rüyada halamın oğlu babamı aradı annemde işi düşmesse aramaz dedi anlamı nedir bunu daha önce yorumlamadınız lütfen yorumlarmısınız

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Akşamlar Dilerim…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Bir zararınızın bir vesileyle daha çok fazla telafi edilmesine, kaybettiğiniz bir şeyi bulmaya, servetlere ve paralara kavuşulacağına işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Akşamlar Dilerim…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok yakın zamanda beklemediğiniz kadar iyi bir durumla karşı karşıya kalacağınıza, para kazanmaya, beklenmedik güzel olan haberleri almaya işarettir…

Leave a Comment