Rüyada Lokum Görmek Neye İşarettir? | Rüya Tabirleri

Merhabalar, şimdiki rüya tabirimizde rüyada lokum görmek ne anlama geldiğini tüm yönleriyle analiz edeceğiz. Eğer rüyanızda lokumu herhangi bir şekilde gördüyseniz mesela yerken alırken dağıtırken gibi, ve bu rüyanın ne demek olduğunu merak ediyorsanız en doğru yerdesiniz demektir. Sitemizin milyonlarca ziyaretçisinden birisiniz demektir. Şimdi aşağıdaki tabirimizde rüyanızın anlamını bulun ve anlamını öğrenin. Bulamazsanız yorum kısmına yazın hemen cevaplayalım.

Rüyada Lokum Görmek – Diyanet

Rüyada lokum görmek, yabancı bir memleketten bir yakın akrabanızın sizi ziyarete geleceğine delalettir. rüyada lokum gördüyseniz eğer, sizin bir yabancı memleketteki akrabanızı ziyarete gideceğinize işarettir.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yediğini görmek, bugünlerde bir dedikodu işiterek çok üzüleceğine delâlet eder.  

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak, eğer lokum aldıysanız bu rüya, tatlı dilli ve temiz bir insan olduğunuza veya olacağınıza işarettir.

Rüyada Lokum Dağıtmak

Rüyada lokum dağıtmak ticaretle uğraşıyorsanız iş arkadaşlarınıza veya işçilerinize çok faydanız olacağına işarettir. Eğer evliyseniz akraba ve ailenize maddi manevi büyük katkılarınız olacağına delalettir.
Güllü, Bademli, Fındıklı Veya Fıstıklı Lokum

Rüyada güllü, bademli, fındıklı veya fıstıklı lokum yemek, ev halkından biri hakkında duyacağı kötü bir söze işarettir.

Rüyada Şeker Görmek

Bedensel sağlığın yerinde olduğunu, yaşamın keyiflerini ve renkli aşk ilişkilerini vurgulayan tipik ve olumlu bir simgedir.

Rüyada Yüyecek Görmek

Rüyalarımızda yiyecekler, fiziksel ve duygusal ihtiyaç­larımızın karşılanması yolundaki isteklerimizi vurgular. Eğer her­hangi bir yiyeceği yediğimiz rüyalar sık sık yineleniyorsa, belli bir şe­yin eksikliğini ve yoksunluğunu hissediyoruz demektir.

Rüyada Tatlı Görmek, Yemek, Yapmak

Ne cins olursa olsun düşünüzde tatlı yemeniz, eğ­lence ve rahatlama isteğini ifade eder ve kimi zaman da, yakın gelecekte alınacak olumlu, sevindirici geliş­me ve haberleri simgeler.


22 thoughts on “Rüyada Lokum Görmek Neye İşarettir? | Rüya Tabirleri”

  1. Selamlar..eşim yanımda 3 kutu lokum almışım…birini enişteme almışım..bi kutunun kenarından açıyorum birinin tadına bakıyorum..fındıklıymış..sonra eşim yanımdan kaybolmuş..ışıklar sönüyor .dükkanın içindeyim ödeme yapmak için bekliyorum..önümde bi çekmece var çekiyorum..içine bakıyorum..niye buraya çekmece koymuş şimdi alsam haberi olmaz diyorum..kendi kendi sonra kapatıyorum..

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İyi ve güzel günlerin çok yakın olacağına, hayret edeceğiniz bir sürü olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, haberler duymaya işarettir…

  2. Selam aleyküm hocam bu gece rüyamda ben evde dim ve annem bak git yemek yap diyor du ve ben buzdolabı içinde bakıyor dum lokum vardi ve tikolatli di ve yiyordu bir kisi mini da kendi me saklıyor dum ve hiç tanımadığım bir erkek arkamda benim belime şakadan elin duruyor du bunu yorune benim için iyimi hocam

    Reply
    • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Devletin vesile olacağı bir olay sonucunda çok sevinmeye, şöhrete, mutluluğa, gönül rahatlığına kolaylıkla kavuşulacağına işarettir…

Leave a Comment