Rüyada Lokum Görmek Neye İşarettir? | Rüya Tabirleri

Merhabalar, şimdiki rüya tabirimizde rüyada lokum görmek ne anlama geldiğini tüm yönleriyle analiz edeceğiz. Eğer rüyanızda lokumu herhangi bir şekilde gördüyseniz mesela yerken alırken dağıtırken gibi, ve bu rüyanın ne demek olduğunu merak ediyorsanız en doğru yerdesiniz demektir. Sitemizin milyonlarca ziyaretçisinden birisiniz demektir. Şimdi aşağıdaki tabirimizde rüyanızın anlamını bulun ve anlamını öğrenin. Bulamazsanız yorum kısmına yazın hemen cevaplayalım.

Rüyada Lokum Görmek – Diyanet

Rüyada lokum görmek, yabancı bir memleketten bir yakın akrabanızın sizi ziyarete geleceğine delalettir. rüyada lokum gördüyseniz eğer, sizin bir yabancı memleketteki akrabanızı ziyarete gideceğinize işarettir.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yediğini görmek, bugünlerde bir dedikodu işiterek çok üzüleceğine delâlet eder.  

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak, eğer lokum aldıysanız bu rüya, tatlı dilli ve temiz bir insan olduğunuza veya olacağınıza işarettir.

Rüyada Lokum Dağıtmak

Rüyada lokum dağıtmak ticaretle uğraşıyorsanız iş arkadaşlarınıza veya işçilerinize çok faydanız olacağına işarettir. Eğer evliyseniz akraba ve ailenize maddi manevi büyük katkılarınız olacağına delalettir.
Güllü, Bademli, Fındıklı Veya Fıstıklı Lokum

Rüyada güllü, bademli, fındıklı veya fıstıklı lokum yemek, ev halkından biri hakkında duyacağı kötü bir söze işarettir.

Rüyada Şeker Görmek

Bedensel sağlığın yerinde olduğunu, yaşamın keyiflerini ve renkli aşk ilişkilerini vurgulayan tipik ve olumlu bir simgedir.

Rüyada Yüyecek Görmek

Rüyalarımızda yiyecekler, fiziksel ve duygusal ihtiyaç­larımızın karşılanması yolundaki isteklerimizi vurgular. Eğer her­hangi bir yiyeceği yediğimiz rüyalar sık sık yineleniyorsa, belli bir şe­yin eksikliğini ve yoksunluğunu hissediyoruz demektir.

Rüyada Tatlı Görmek, Yemek, Yapmak

Ne cins olursa olsun düşünüzde tatlı yemeniz, eğ­lence ve rahatlama isteğini ifade eder ve kimi zaman da, yakın gelecekte alınacak olumlu, sevindirici geliş­me ve haberleri simgeler.

“Rüyada Lokum Görmek Neye İşarettir? | Rüya Tabirleri” konusunda 5 mesaj

  1. Ben amcamlardaydlm bi adam geldi amcam hastaydı adam ona sigara veriyordu ben çok kalıyordum sen öleceksin diyordum sonra misafirimiz geldi elinde elinde üç tabak lokum vardı aldım ikrametmekiçin mutfağa gitim diyorlmki kurbanların batırıp ikramedelim sonra diyorlmki orlclolanvar günahları bulmaz girmesin

    1. merhaba Yakup rüyanızın anlamı genç bir erkek için, büyük bir tutkuya açılacağınıza, olgun bir erkek için, yakında bir kimse ile tanışıp ondan menfaat edineceğe, genç bir kadın için, çok seveceği bir değişikliğe, yaşlı bir kadın için, sevdiği bir arkadaşı adına düş kırıklığına uğrayacağına delalettir. Bazen de bu rüya çok hareketli günler geçireceğinize işaret eder.

  2. Ben rüyamda bisküvi arasında beyaz bir lokum yiyordum. Yanımda çocukluk arkadaşım da vardı. Daha sonra arkadaşımla beraber tekrar lokum yemek içini bakkala gittim ve lokum almak istedim. Ancak bakkaldaki diğer ürünlere saldıran bir kız çocuğu vardı. Ben bakkaldan bu çocuğu kızarak uzaklaştırmak istedim ve çocuğa kızdım. Daha sonra çocuk bakkalın dışına çıktı. Rüyam burada bitti. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

  3. Rüya Yorumcusu

    rüyanın yorumu şöyle : kısa zamanda mutluluk verici bir habere,kısmetin açılacağına,bu haber sayesinde günleri mutlu geçeceğine,hayatınızın gönlünüze göre olacağına,başka insanları sevindireceğinize işarettir…

  4. Selamun aleykum .ruyamda bir tabakta lokom yiyurdum bir iki tane yiyurdum birde tabak islakti su gibi bisey vardi ama narin suyumu bisey di tam bilmiyurdum nedr acaba

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!