Rüyada Lokanta Görmek | İslami Rüya Tabirleri

Rüyada lokanta görmek veya lokantada yemek yemek veya çalışmak ne demek diye merak eden ziyaretçilerimize rüyalarındaki lokantanın her türlü anlamını aşağıda yazdık. Rüyada bir lokanta veya pastahane garsonu görmek; ailenizden bir kimsenin yardımına koşacağınıza; bir garsonla tanıdık çıkarak onunla tokalaştığınızı görmek; bir dostunuzun size bir hizmette bulunacağına; kendinizin bir garson olarak bir pastahane veya lokantada çalışıyor görmek; sonunda hiç de memnun olmayacağınız bir durumla karşılaşarak üzüleceğinize yorumlanır.

  • Rüyada Lokanta Görmek
  • Rüyada Lokanta Yemek Görmek Veya Yemek
  • Rüyada Lokantada Çalışmak
  • Rüyada Lokanta Aramak

Rüyada Lokanta Görmek

Rüyasında aç olup bir lokantaya girmek istediği halde giremediğini görmek, almak istediği birçok şeyler olduğu halde, parası olmadığı için, alamadığına delâlet eder.  Rüyada restorant içinde yürümek ve oturacak bir masa aramak, işlerini yoluna koymak için bazı çareler düşünmeye işarettir.  Bir lokantada yemek yediğinizi veya yer seçmek için etrafınıza bakındığınızı görmek, sizi sıkıntıya düşürecek ufak tefek olayların meydana geleceğine, kalabalık bir lokantada yemek yediğinizi görmek, iyi bir memuriyet için başvuran bir çok arkadaşınız arasında sizin tercih edileceğinize, bu iş için eğer bir sınava girmiş iseniz başaracağınıza yorumlanır. Rüyada lokantada yemek yediğini görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka işaret eder. 

Rüyada Lokanta Yemek Görmek Veya Yemek

Bir lokantada yemek yediğini görmek veya restoranda yemek yemek, küçük sürprizlere delâlet eder. Rüyanızda bir dükkanda veya bir lokantada helva yediğinizi görmek yakında işiniz hakkında güzel ve sevindirici bir haber alacağınıza delâlet eder. Bir lokantada ıstakoz yediğini gören, giriştiği herhangi bir işte başarılı olur. Kendisini bir lokantada tek başına yemek yerken görmek, o anda yaptığı işin başarılı olamayacağına delildir. Rüyada bir lokanta sahibi olduğunu veya lokantada garsonluk yaptığını görmek, yeni bir iş alanına gireceğine delâlet eder. Rüyasında lokantada yemek yediğini gören kimse, beklenmedik yerden para geleceğine de delalet eder. Bir restoran veya bir lokantada veya oturulup yemek yenecek bir yerde size bir hesap pusulası uzatıldığını ve sizin de onun karşılığında bir ödeme yaptığınızı görmek, dünyadaki durumunuz karşısında ödeme yapmanız ahretinizin sizin için hayırlı olacağına, ödeyememeniz ise hayırsız olacağına işarettir.

Rüyada Yemek Görmek Ne Demek? | Rüya Tabirleri

Rüyada Lokantada Çalışmak

Rüyada lokantada çalışmak veya bir restorant da mutfakta yemek pişirdiğini görmek, işlerinin yolunda olduğuna ve bütün rakiplerini alt ettiğine delâlet eder. Rüyada bir lokantada garson olarak çalıştığını görmek, yeni bir iş alanına atılacağınıza, eskiye göre daha başarılı olacağınıza işarettir.

Rüyada Lokanta Aramak

Rüyada lokanta aramak, o anda giriştiğiniz bir işi başarı ile tamamlayacağınıza işarettir.

“Rüyada Lokanta Görmek | İslami Rüya Tabirleri” konusunda 4 mesaj

  1. Rüyamda kendi restoranimda yemek yiyordum sonra restoranın bahçesine müşteri akını oluyordu bende müşterilere bakmaya gidiyordum müşterilerden sipariş alıyordum ama müşterinin istediği çorbayi ve salatayi götürmeden bütün müşteriler dükkandan gidiyordu

    1. Merhaba: Rüyanızın anlamı: ailenizden bir kimsenin yardımına koşacağınıza veya bir dostunuzun size bir hizmette bulunacağına delalet eder.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.