Rüyada Leblebi Görmek – İslami Rüya Tabirleri

Rüyada leblebi görmek veya rengi her ne olursa olsun leblebi yemek ne demek diye soran bir ziyaretçimizin sorusuna aşağıda yaptığımız rüya analizini hazırladık. Rüya tabirinizi bu sayfada bulamadığınız zaman lütfen sayfanın arama kısmından arayın ve rüya tabirinize ulaşın. Dilerseniz rüyanızı yorum kısmına yazın cevaplayalım.

 • Rüyada Leblebi Görmek – Diyanet Rüya Tabiri
 • Rüyada Leblebi Yemek – İslami Rüya Tabiri
 • Rüyada Beyaz Leblebi Görmek
 • Rüyada Sarı Leblebi Görmek

Rüyada Leblebi Görmek – Diyanet Rüya Tabiri

Rüyada leblebi görmek, karı koca arasındaki muhabbete ve aşka işaret eder. Bir başka islami rüya tabirine göre rüyada leblebi görmek, çok iyi bir evlenme yaparak mutlu olacağınıza, eğer evli iseniz bir ev sahibi olacağınıza işaret sayılır.

Rüyada Leblebi Yemek – İslami Rüya Tabiri

Rüyada leblebi yemek veya yediğinizi görmek, karaciğer ve siroz hastalığı gibi bir rahatsızlık ile mücadele ettiğinize ve hayatta başarılı olmak için çaba gösterdiğinize işaret eder. 

Rüyada Beyaz Leblebi Görmek

Rüyada beyaz leblebi görmek sevdiğiniz bir kişi ile bu genellikle karşı cins biri olur, onunla güzel geçecek bir sohbet veya iş görüşmesi yapacağınıza delalettir. Rüyada görülen beyaz leblebi iyi ikili ilişkilere yorumlanır. Sonucu olumlu ve mutlu biter. Keyifli ve huzurlu günlerin habercisidir beyaz leblebi.

Rüyada Sarı Leblebi Görmek

Rüyada sarı leblebi görmek, kısa sürede atlatacağınız bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

“Rüyada Leblebi Görmek – İslami Rüya Tabirleri” konusunda 10 mesaj

 1. Merhaba ruyamda kelimei tevhid cekiyorum ve bunun sayısını unutmamak için sari leblebi ile sayıyorum hayırdır inşallah nedir acaba yorumu ?

  1. merhaba nilgün Rüyanızın yorumu şöyledir: çözümlenmesi zor bir sorununun olacağına ve sonunda da çözüleceğine işaret sayılır. Bazen sarsılmaz bir inanç olarak tanımlanır, kimi zaman ise, umut, beklenen bir güzel haber veya iyi misafir olarak da yorumlanır.

 2. rüyamda sarı leblebi yiyordum ablamla ve elimiz leblebiden dolayı kirleniyordu ama leblebi çok taze ve tatlıydı

 3. Rüyamda kuruyemişçi dükanının hemen yaninda yerde posetler dolusu leblebi goruyorum sari ve beyaz leblebi yanlarinda kabak cekirdegi ve bademli mavi şekerleme var onlari almak istiyorum dolduruyoruz esimle az al diyorum pahalidir diye sonra tam bademli mavi sekerleme doldururken sekerleme yok sadece tozu oluyor icindende sadece bi tane sari renkte cikiyor ayni posette de yesil mercimek cekirdegi var bu nerden geldi diyorum kendi kendime acaba ruyam neyi isaret ediyor

  1. Rüya Yorumcusu

   Bilinmeyen kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kısmete,hayallerinizin gerçekleşeceğine,misafire,beklenmedik bir yerden haber almaya,güzel mutlu ve huzurlu günlerin sizi beklediğine,insanlarla ilişkilerinizinin düzeleceğine,sizin ihtiyaç ve isteklerinizi önde tutan kişiye,kendinize zaman ayrımanız ve kendinizle ilgilenmeniz gerektiğine,kurtuluşa,sağlıklı uzun ömre işarettir…

  1. Rüya Yorumcusu

   anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : hayırlı olmayan paraya,başkalarının yüzünden borca girmeye ve borcunuzu ödemek zorunda kalacağınıza,birine kefil olacağınıza,üstünüzdeki sıkıntıların birer birer dökülüp yok olmasına,etrafınızdaki mekanlara ve insanlara daha fazla çok dikkatli ve tedbirli olmanız gerektiğine işarettir…

  1. Rüya Yorumcusu

   nebiye hanım rüyanızın yorumu şudur : yardımlaşmaya,bu yardım sayesinde bereketlenmeye,bolluğa girmeye,işinizi yükseltmeye,büyük sevaba girmeye işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.