Rüyada Lavabo Görmek | Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada lavabo görmek veya rüyada lavabo temizlemek ne anlama gelir diye merak edenler bu yazıyı dikkatlice okusun. Çünkü rüyanızda gördüğünüz tüm detayların neye işaret ettiği bu yazıda sizler için anlatıldı.

 • Rüyada Lavabo Görmek
 • Rüyada Lavabo Temizlemek
 • Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyada lavabo görmek, titizliğinizin çok aşırı dereceye çıktığına, adeta bir hastalık haline geldiğine, bu yüzden çevrenizi rahatsız ettiğinize işarettir. Rüyada görülen lavabo, bereketli bir işe girileceğine işarettir. Rüyada lavaboya el sürdüğünü görmek, zor bir işin üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyada Lavabo Temizlemek

Rüyada lavabo temizlemek veya temizlediğini gören kişi, çok titiz ve temiz bir kimsedir. Eğer böyle değilse bile böyle bir insan olma yolunda ciddi adımlar atacak ve temizliğe daha fazla önem vereceğine delalettir.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet veya lavabo temizlemek, müjdeli bir habere, hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntılardan kurtulmaya ve ele geçecek bol miktarda mala işaret eder.

Rüyada Tuvalet Görmek, Temizlemek, Yapmak | Rüya Tabirleri

“Rüyada Lavabo Görmek | Diyanet Rüya Tabirleri” konusunda 2 mesaj

 1. Mustafa Aksoy

  Rüyamda evdeki lavobalari ve muslukları oğlumun soktuğunu görmek benimde ona kizmam ne anlama gelir

  1. Rüya Yorumcusu

   mustafa kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yepyeni bir yaşam şekline gireceğinizin müjdecisidir.Bu yaşamın hemen yakınınızda olduğunuzu belirtir.Bu yeni yaşama ilişkin tüm verilere sahip olmadığınıza karşın bir türlü gerekli hamleyi yapamadığınızı belirtir.İyiye,bolluğa,sağlığa,işlerin iyi olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.