Rüyada Lale Görmek, Sarı Lale, Kırmızı Lale Bahçesi Gormek

Rüyanızda lale gördüyseniz; Başınızdan bir gönül macerası geçeceğine, hiç ummadığınız bir yakınınızdan fayda göreceğinize, ona minnet duygularıyla bağlanacağınıza işarettir. Genç, güzel ve akıllı bir insana delicesine aşık olacağınıza işaret­tir. Lale çiçeği görmek, aşık olmaya işarettir. Erkeğin lale görmesi güzel bir kıza, kızın lale görmesi ise bir delikanlıya aşık olacağına işaret eder.

Rüyada Lale Görmek

Lale görmek, genel olarak aşkı ve dostluğu temsil eder. Aşkı arzula­dığınızı ya da aşık olmak üzere olduğunuzu anlatır. Lale ay­nı zamanda kibar, hoş, zarif ve çevresinin ilgisini çeken gü­zel huylu bir insanı da simgeler. Özellikle rüyasında lale al­dığını gören bekar bir erkek böyle bir kadınla karşılaşır ve onunla hayatını paylaşmak ister. Lale diktiğini gören, sempa­tik bir insandır ve bu yönüyle insanların arkadaşlığını, dostlu­ğunu kolaylıkla kazanır. Lale toplamak, kötü giden bir işinizi son anda bir dostunuzun da yardımıyla yolu­na koyacağınızı anlatır. Ancak lalenin solması dostunuzla ya da sevdiğiniz insanla iigili bir sorunu yansıtır.

  • Lale dikmek ya da almak: Gönlü zengin birisi olduğunuza işarettir.
  • Laleyi kökünden kopardığınızı görmek: Kötü durumda olan işinizi son bir girişimle toparlayacağınıza ve bol para kazanacağınıza işarettir.
  • Lalenin kuruduğunu görmek: Duygusal açıdan çok narin bir yapınız olduğuna ve son günlerde bir dostunuzun hatalı davranışına maruz kalarak çok üzüleceği­niz anlamına gelir.
  • Lale yetiştirmek: Lale yetiştirdiğini gören kimse, yakınlarından ve akrabalarından itibar ve saygı görür.

Rüyada Sarı Lale Görmek

Rüyanızda sarı lale gördüyseniz; Sıhhatinize dikkat etmediğiniz takdirde kötü bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Bir başka alime göre sarı lale, ticari itibarınızı ve güveninizi sarsmanızdan dolayı, elinize geçen parayla yeni bir iş yapma isteğinizin geri çevrileceğine işarettir.

Rüyada Kırmızı Lale Görmek

Rüyanızda kirmizi lale gördünüz ise; îş hayatınızda başarılı bir döneme gireceğinize, mantıklı davrandığınız takdirde bu başarınızın artacağına, aile içinde mutlu günler geçireceğinize işarettir. Rüyada kırmızı lale görmek, kibarlığınız ve pratik zekanızla çevrenizdeki insanları etki ala­nınıza çekeceğinize, sağlıklı ve uzun bir yaşantınız olacağına işarettir.

Rüyada Lale Bahçesi Görmek

Lale bahçesinde olduğunu görmek, çok sayıda dostunuzun olacağını anlatır. Rüyada görülen lale bahçesi, gam ve kederden halas olmaya, müjdeli bir haber almaya delalet eder. Lale bahcesi gormek, sizi çok etkileyecek büyük bir gönül macerası yaşayacağınıza, an­cak çok dikkatli olmanız gerektiğine, çünkü gözünün başka bir şey görmeye­ceğine işarettir.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, aşkı, mutluluğu, huzuru ve kısmeti temsil eder. Beyaz çi­çek, saf bir aşkı; kırmızı çiçek, tutkulu bir aşk macerasını; pem­be çiçek, evlilik teklifini; mor çiçek, manevi zenginliği; turuncu çiçek, sıkıntıların biteceğini; sarı çiçekse sorunlu bir ilişkiyi anla­tır. Rüyada çiçek görmek ve toplamak, evli kadınlar için hamile kalmak ya da çocuklarıyla iftihar etmek; evli erkek için mutlu bir yuvaya sahip olmak; bekarlar içinse aşk ya da evlilik anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


21 thoughts on “Rüyada Lale Görmek, Sarı Lale, Kırmızı Lale Bahçesi Gormek”

  1. Selamün aleyküm ben rüyamda dağlık bir alanda bir kaç tane ters lale görüyordum hemen oraya gidip kardeşime fotoğrafımı çekmesini istedim ama lalelerin içinden
    bir kaç tane parlayan Ağustos böceği çıktığını görüyordum laleler pasparliyordu .

    Reply

Leave a Comment