Rüyada Kredi Kartı Görmek, Kredi Çekmek

Rüyada Kredi Kartı Görmek

Kredi karti gormek ruyada, az parayla çok büyük işler başa­racağınıza ve tüm yakınlarınıza, dostlarınıza parmak ısırttıracağınıza işaret­tir. Bir başka alime göre kredi kartı görmek, içinde bulundu­ğunuz zor şartlar yüzünden çoğu isteklerinizi yerine getiremeyeceğinize işa­rettir. Düşlerde kredi kartı gormek, arkanızdan ko­nuşulanlara tepki göstereceğinize ve kesinlikli hiçbir kimsenin de arkasından konuşulmasına, izin vermeyeceğinize işarettir.

Rüyada Kredi Çekmek

Rüyada bir bankadan kredi aldığınızı görmek, iş hayatındaki başarısızlığınızın nedenlerinin kendi yönetiminizde olduğunu, bu başarısızlıktan başkalarını sorumlu tutmanız durumu değiştirmeyeceğini bilmenize işarettir.


3 thoughts on “Rüyada Kredi Kartı Görmek, Kredi Çekmek”

  1. Merhaba Hocam ruyam da pastane de yaş pasta alıyorum ve kredi kartı çektiriyorum ilk kart çekmiyor bir daha deniyorlar 75.70 tl lik bir ödeme yapıyorum kartla

    Reply
  2. Hocam ben rüyamda bankadaydım. Önceden kredi borcum vardı. Ben bankadan tekrardan kredi çektigimi gördüm. Bana kredi veren personel tanıdık birisiydi.

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Uzaklardan misafirlerin evinize geleceklerine, işleriniz nedeniyle başka yerlere gideceğinize, elinize birçok paralar geçeceğine işarettir…

Leave a Comment