Rüyada Kaza Görmek Hayırlı mıdır? Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada kaza görmek veya kaza yapmak ne demektir diye merak edenlere çok detaylı bir rüya tabiri aşağıda sizleri bekliyor. Cenabı hak tarafından hüküm ve takdir olunan olaylardır ki; ona kaza ve kader diyoruz. Rüyasında bir insan kaza ve kaderi kişiliğiyle veya malında olmuyor görse, bazı küçük sevaplarla allahın nimetine kavuşur.

1001ruyatabiri-android uygulama diyanet ruya tabirleri-islami ruya yorumu sozlugu ansiklopedisi.jpg
Rüya tabirleri Android uygulaması-islami ruya yorumu sozlugu

Rüyada Kaza Görmek

Bir trenin bir kaza sonucu devrildiğini görmek; şöhret ve itibarınızın sarsılacağına işaret sayılır. Bindiği geminin battığını gören kimse, dünya malına garkolur.  Arabanın çamura battığını görmek, hayatınızın düzensiz bir şekilde devam ettiğine işarettir. Rüyada kaza görmek, herkes için hayır değildir. Bazılarına göre; kaza görmek büyük bir günah işlediğinden dolayı fazla üzülmeye delâlet eder. Rüyasında bir kaza gören büyük bir suç işler, bir rivayete göre namazını terk eder. Rüyada araba kazası görmek veya rüyada arabadan düştüğünü gören kimse görevinden azledilir. Rüyada arabayı parçalanmış olarak görmek, büyük bir adam olmaya işarettir.

Rüyada Kaza Yapmak, Yaptığını Görmek

Rüyada kaza yapmak veya hafif bir kaza geçirdiğinizi ve yaranızı bir eczanede sardırdığınızı görmek, yüzünüze başka, arkanızdan başka davranan iki yüzlü bir dostunuz tarafından ihanet göreceğinize, fakat bunu size bağlı bulunan bir başka arkadaşınızın önüne geçerek, bu yarayı kapatacağına işarettir. Bir yerinize bir diken battığını görmek; eğer batan yer acıyorsa çok miktarda maddi bir zarara uğrayacağınıza, acıtmıyorsa, bir kimseye kefaletten dolayı başınızın derde gireceğine, dikeni battığı yerden çekip çıkardığını görmek; o yıl başına gelecek bütün felaketleri kolayca atlatacağına işaret sayılır. Rüyasında kazayla bir yerine iğne battığını gören kimse, kınanacak ve ayıplanacak bir hareket yapar. Rüyasında kaza yaptığını görmek ve ayağının burkulduğunu görmek, borca girmeye işarettir. Bu burkulma sebebiyle kan çıkması, haram mala işaret eder. 

Rüyada Kaza Geçirmek

Rüyada kaza geçirmek veya yaralanmak şerre işarettir. Rüyada bir kaza geçirerek bir tarafınızın ezildiğini görmek, kötü bir haber alıp üzüleceğinize işarettir. Rüyada geçirdiğiniz kaza, büyük bir kimseden manevi ve maddi yardım görerek hayatınızın değişeceğine, refah ve bolluğa kavuşacağınıza işarettir. Kazadan sonra bir yerine diken gibi sert bir şeyin battığını görmek, maddi ve manevi olarak zarara uğrayan bir kimseye yorumlanır. Bindiği gemiyle kaza geçirip battığını görenin ticaretteki kârı kesilir. İçinde bulunduğu geminin battığını ve eşyasından bir kısmının su yüzüne çıktığını görmek, malının bir kısmının zayi olacağına, bütün eşyasının batığını görmek, bütün malının elinden gidip fakir olacağına işarettir.

Rüyada Kaza Görmek-Rüyada Kaza Yapmak
Rüyada Kaza Görmek-Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada Birinin Kaza Yaptığını Görmek

Rüyada birinin kaza yaptığını görmek veya ayağının kaydığını görmek, hayra alamet değildir. Bazen ayağının kayıp da düşmediğini görmek, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bir kişinin kaza yaptığını görmek bir müddet sonra işlerin sarpa sarabileceğinin işarettir.

Rüyada Araba İle Kaza Yapmak

Rüyada araba ile kaza yapmak veya araba ile çarpıştığını görmek, malın zayi olacağına veya evlatlardan ayrı kalınacağına işarettir. Bir başka rüya alimine göre: rüyada arabayla kaza yapmak veya kaza yaptığını görmek, erkekler için, yakında çok iyi sonuçlar elde edilecek bir çok fırsatlar çıkacağına, genç bir kız için, sakin olmayan olaylarla dolu bir evlilik hayatına, dul bir kadın için, para işinde tehlikeli bir işe girişeceğine işaret eder. Rüyada yük arabası ile kaza yapmak, sıkıntı içine düşeceğinizi gösterir.

Rüyada Kaza Yapan Araba Görmek

Rüyada kaza yapan araba görmek, daha da fenâdır. Rüyada ayağının kırıldığını gören kimse yolculuğa çıkmasın. Rüyada araba çarpması görmek veya arabaların birbirine çarpışmasını görmek rüya sahibinin kısa süreli hastalanmasına işarettir. Eğer arabaların çarpışmasından sonra rüya sahibi kendini ölü veya ağır yaralı görüyorsa ciddi bir hastalığın habercisidir.

Rüyada Kaza Atlatmak

Rüyada kaza atlatmak, sıkıntıya düşmekten son anda kurtulur.  Rüyada araba kazası atlatmak görevinden azledileceğe yorumlanır.

Rüyada Kaza Haberi Almak

Rüyada kaza haberi almak, tersine yorumlanır ve ani bir haber alarak çok sevineceğinize, bu haberle hayatınıza yeni bir renk ve değişiklik geleceğine, geleceğiniz hakkındaki kaygılarınızdan bir anda kurtulacağınıza ve çok yakın bir zamanda yeni bir hayata başlayacağınıza delâlet eder.

Rüyada Ağlamak

Ağlamak, tanrıdan korkmaya ve yağmur yağmasına delalet eder. Rüyada ağlamak, gülmeye işarettir. Gülmek ise iyi değildir. Sessiz ağlama, rüyaların en ferahıdır. Her türlü sıkıntıdan kurtulmanın işaretidir. Sesli ağlamak ise bir felâkete uğramak olarak yorumlanır. Bir ölünün üzerine çok fazla ağladığını gören kimse gerçekten de ölüsüne ağlar. Rüyada sessizce ağlayıp gözünden kan geldiğini gören kimse muhakkak ki Allah katında büyük mertebelere erişir. Ağlayan kimsenin gözyaşı soğuksa mutluluk işaretidir. Sıcak gözyaşı üzüntüdür. Rüyada tanıdığı bir kimsenin ölümü üzerine ağlamak, keder ve sıkıntıdır. Rüyada feryad ederek ve bağırarak ağlamak, ağlayan kimsenin çıkaracağı fitneye de delalet eder. Rüyada yüksek sesle ağladığını gören rüya sahibinin uyanık iken yine bu şekilde ağlaması demektir. Ağlamak aynı zamanda yağmurlu bir havanın da geleceğine işaret sayılmaktadır. Rüyada ağlamak; gülmeye işarettir.

1001ruyatabiri-android uygulama diyanet ruya tabirleri-islami ruya yorumu sozlugu ansiklopedisi.jpg
rüya tabirleri android uygulaması dini ruya tabirleri sozlugu

Gülmek ise iyi değildir. Sessizce ağlamak; rüyaların en güzelidir ve her türlü sıkıntıdan refaha çıkmak demektir. Bir ölünün üzerine çok fazla ağladığını gören kimse; gerçekten de ölüsüne ağlar ve yaşamında sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır. Rüyada sessizce ağlayıp gözünden kan geldiğini görmek ise; tanrının sevgili kulu olduğuna, ağlayan kişinin gözyaşı soğuk ise; mutluluğa, sıcak gözyaşı ise; üzüntü ve kedere işarettir. Ağlamak sevinçle yorumlanır. Akıtılan gözyaşı  yanaklarınızı yakıyorsa sevineceksiniz, üşütüyorsa üzüleceksiniz. Rüyada bağırmayarak ağladığını görmek, o yer halkı için musibet geleceğine yorumlanır. Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek muradına ermektir. Ağladığını ve fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği şey, ümit ettiği şey eline geçmez. Ağladığını ve gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olduğuna ve günahlarından tövbeye delâlet eder.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek ya da arabaya binmek; eğer tüccar ise çok para kazanacağına, memur ise terfi edeceğine, hasta ise iyileşeceğine gösterir.  Rüyada araba görmek hayırlı değildir. Rüyada görülen at arabası hastalığa; el arabası zahmet ve meşakkate; çocuk arabası sıkıntıya; bebek arabası geçim darlığına yorumlanır. Rüyada araba görmek ya da arabaya binmek; eğer tüccar ise çok para kazanacağına, memur ise terfi edeceğine, hasta ise iyileşeceğine gösterir. Rüyasında arabaya bindiğini gören kimse, o beldenin en yetkilisi olur.

Rüyada Korkmak

Rüyada korku emniyet ve imanla tabir olunur. İbn-i Şirin’e göre rüyada korkmak üstünlüğe ve zafere işarettir. Ebu Sait El-Vazi’e göre; dindar ve iyi bir kimse olmayanların korkulu rüyalar görmesi günah işlediklerine delâlet eder. Rüyasında birisini korkuttuğunu görmek, birisi tarafından dini hususta aydınlanacağına; kendisinin korkutularak kaçtığını görmesi, o yerde salgın bir hastalık varsa, kendisinin bu hastalığa yakalanma tehlikesinden uzak bulunduğuna; böyle bir şey yoksa işinde başarı kazanacağına delâlet eder. Sebepsiz yere çok korktuğunu gören kimse, lâyıksa muhakkak ki allah dostudur. O’nun sevgisini kazanır. Rüyada korku her zaman iyidir. İnsanın üzerinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulmasını gösterir. Tabii ki psikolojik bir rahatsızlıktan kaynaklanmamak şartıyla. Tok karınla yatmaktan ve sinir bozukluğundan kaynaklanan korkular bu bahsin dışındadır.

Rüyada Yol Görmek

Rüyada tek şerit halinde yol görmek şeriate, çeşitli yollar dinde bid’atlara işarettir. Denizde yol göstermek, sıkıntıdan kurtulmaktır. Rüyada görülen gizli yol, kibir ve bid’attır. Rüyada yol görmek, helal kazanca veya insanların kendisine uymakla doğru yolu bulacakları bir insanla tabir olunur. Rüyada görülen doğru yol, müslüman olmaya, korkulardan emin olmaya ve günahlardan tevbe etmeye delalet eder. Birçok yolu bir arada görmek, maddi ve manevi olarak sıkıntıda bulunan bir kimseye işaret eder. Rüyada uzanıp giden bir yol görmek, bu yolda yürümek, işlerinizdeki kriz veya sıkıntılı devrenin yaklaştığına, buna göre kendinizi kontrol ederek tedbirli olmanıza, dağlar arasındaki geniş bir yol ise, her türlü şiddet ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmek

Rüyada ölmek, dini yönden eksiklikle tabir olunur. Bazen de bu rüya büyük günahtan pişman olmayla tabir olunur. Rüyasında savaşta öldürüldüğünü gören kimse dünyevi bir çok rızka erişir. Rüyasında annesinin öldüğünü gören kimse, malca zarara uğrar. Rüyada ölüp tekrar yaşadığını gören kimse günah işler ve tevbe eder. Kendisini kabirde ölü olarak görüp, eskiden vefat etmiş olduğunu zannetmek, yolculuğa işarettir. Hanımının vefat ettiğini görmek, zengin olmaya ve onun servetinden faydalanmaya işarettir. Hamile bir kadının vefat ettiğini görmesi, erkek bir evlad doğuracağına işarettir. Rüyasında oğlunun öldüğünü görmek, eline miras geçmeye ve düşmana galebe çalmaya delalet eder.

Rüyada Yaralanmak

Rüyada bir kimse tarafından yaralandığını görmek, bir keder ve kaygıya kapılacağına, yarasından kan aktığını görmek, kötü bir haber alarak çok korkacağına ve üzüleceğine işaret eder.  Rüyada yaralandığını görmek, çalışarak ele geçecek bir mal ile tabir olunur. Yaralandığı halde kan akmadığını gören kimse, faziletleri ortaya çıkan bir kimsedir.

Rüyada Hastane Görmek

Hastane görmek, gören kişinin durumuna göre değişik anlamlarda yorumlanır. Hastanenin temiz ve bakımlı halini gören kimse, sağlığına kavuşur. Hastanede kahkaha ile gülen kimse, delirir veya yakınlarından birini kaybeder. Hastanede verilen yemekten yediğini gören kimse, hasta ise iyileşir, sağlam ise hasta olur. Hastalık görmek, hangi şekilde olursa olsun iyiye yorulmamıştır. Hasta olduğu halde acı çekmediğini gören kimse o yıl ölmez. Bunun dışında her türlü yara, bere, hastalık, zayıflık, servet rüyayı görenin hayatıyla yakından ilgilidir. Bir kimse rüyasında hanımının hasta olduğunu görse, o hanımın sıhhatte olduğuna ama dininin noksanlığına işaret eder. Erkek için de durum aynıdır.

“Rüyada Kaza Görmek Hayırlı mıdır? Diyanet Rüya Tabirleri” konusunda 32 mesaj

 1. merhaba ben ev hanımıyım bu öğlen oykumda ben araba soruyorum yalnızdım hemen arkamda 4çocuğum da başka arabadalardı giderken yolda polis ve anbpolans ve cokta yerde ölmüş insanlar var dı ben iniyordum çocuk larımıda yanıma alıyordum benim ayakkabılarım birbirinin eşi değildi sonra orda domates şeftali gördüm bu arada ölenler için ağlayanlar göbetçilerdi diye ağıtlar yapıyorlardı

  1. merhaba anonim rüyanızın tabiri: genç yaştakiler için seçtiğiniz yeni hayat yolunda başarıya ulaşmak için iyi bir hareket olduğuna, yetişkin yastakiler için; işlerinde beklenmedik bir başarı bolluk, genç kızlar için malı ve mülkü çok görgüsüz birisi ile evlenmeği, evli kadınlar için, ikametgâh değişikliği veya yazlığa taşınma suretinde yorumlanır.

  1. merhaba hasan rüyanızın anlamı: ticari olarak kâr etmeye, sevince boğulmaya ve salih bir evlada işarettir. Bu rüya düşmana galebe çalmaya, devlet tarafından gelecek bir yardıma ve her türlü korku ve sıkıntıdan kurtulmaya da işaret eder.

 2. Rüyamda kendi arabamizla okulumun önüne gelen babamdı diye hatırlıyorum arabanın önünde kuzenim vardı bindigimde kavga ediyorlardı bende korktum araba durmazsa atlayacagimi söyledim durmadı en son hatırladığım şey ise arabayi döndürüp vurdu kayalara ve kuzenimin yarası vardı yengeme gittik neden bilmiyorum benim yaram yoktu ama arabamız parçalandığı için ölesiye ağlıyordum yorumlarsaniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler 😘😍😊

  1. merhaba ilayda rüyanızın tabiri: üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Bu rüya tanrı tarafından gelecek sevince işaret eder. böyle bir rüya görmek, murada ermeye, bol rızka, hacca gitmeye ve hastalıktan şifa bulmaya da delalet eder.

 3. Rüyamda ablam benim arabamla çok lüks bi arabaya çarpıyordu arabaların ikiside çok ağır hasarliydi ben ağlıyordum yorumu nedr acaba yorumlarsanız çok sevinirim

  1. merhaba deryadeniz rüyanızın tabiri: üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Bu rüya tanrı tarafından gelecek sevince işaret eder. böyle bir rüya görmek, murada ermeye, bol rızka, hacca gitmeye ve hastalıktan şifa bulmaya da delalet eder.

 4. Merhabalar rüyamda bir avm’nin önünden geçerken avm’de dükkanı olan bir kadın gümüş kolye satıyordu avm’nin önünde diğer modellere bakmak için içeri girdim sonra içeride bir kargaşa oldu herkes bağırdı dışarı kaçtı bende çıktım kapıda bi kaza olmuştu tanımadığım biri paramparça olmuştu polis gelmişti polisin biri adamın kafasının üstünde ağlıyordu tanımıyordu belliydi ama, kafası kopmuş adamın sakalı falan beyazdı biraz yaşlıcaydı bu arabanın ön tarafında oluyordu arabanın arka tarafında da adamın bacakları vardı kopmuş parçalanmış bi halde kandı her taraf polis merkezine doğru yürüdüm emniyet müdürü bişeyler anlatıyordu ordan çıktım kaza yerine doğru yürürken sınıftan bir arkadaşımla karşılaştım polisler söylemiyor ama arabada hiç bişey yok araba çarpmamış biryere adam atılmış gibi arabadan dedi bide araba amerikadan gelmiş falan dedi çok saçma arabadan atılınca bu kadar parçalanır mı dedim az daha yürüdük uyandım ben.
  Rüya çok manasız geldi bana yorumlarsanız sevinirim.

  1. merhaba Dünya rüyanızın anlamı genç bir erkek için, büyük bir tutkuya açılacağınıza, olgun bir erkek için, yakında bir kimse ile tanışıp ondan menfaat edineceğe, genç bir kadın için, çok seveceği bir değişikliğe, yaşlı bir kadın için, sevdiği bir arkadaşı adına düş kırıklığına uğrayacağına delalettir. Bazen de bu rüya çok hareketli günler geçireceğinize işaret eder.

 5. Merhabalar, ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim .
  Kendi aracimi arkadasima verdim. Beraber eve dogru gidiyorduk ben markete ugramak icin arkadasi yolun kenarinda durdurdum, marketten cikarken arkadasim arabayi dondurmek icin geri geri gelirken yoldan gecen araca carpti bunu gordum. araclarda az hasar vardi. arkadasim da hic bir yara almadi. aracina carptigimiz kadin cok cirkef bir kadindi bizi cok ugrastirdi. arkadas cok pismandi ben de arabayi ona verdigim icin pismandim. en sonunda araci tamir ettirmeden il disina yola ciktim. gidecegim yerde tamir ettirecektim. yolda iken uyandim,
  yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

  1. merhaba İldeniz rüyanın anlamı: kayıp bir şeyi veya malı bulmaya işaret eder. yeni bir arkadaşlık da olabilir. Bazen bu rüya kayıp bir şeyin bulunmasına ve yolculuğa çıkmaya da işaret eder. birbirlerini karşılıklı olarak sevecek iki kişiye delalettir.

 6. Merhaba ruyamda akrabalarimiz bize misafir gelmis.Yemek yiyoruz.Sonra misafirlerimden birisi şeker istiyo benden bende almak icin mutfaka gidiyorum.Tam gitdigim an annem mutfaka giriyor ve bana kaza oldugunu soyluyor.Bende dışarıya cıktıgimda araba ile kaza oldugunu goruyorum korkuyorum ve sonra eve geliyorum annem yakinlarimizdan henuz haber yok diyor.Rica etsem yorumlarmisiniz.

 7. merhabalar
  rüyada araç ile takla attığımı sonrasında camdan fırladığımı ancak takla attığım aracın devam edip başka bir kaza yaptığını gördüm yaranlamıştım ama kan yoktu

 8. Rüyamda caddede oturuyordum hamileymisim sancim varmış dinlenmek için oturmuşum o arada belediye başkanı geçiyor caddeden arabasıyla ayagimin üstünden arabasıyla geçiyor ama ayağıma birşey olmuyor sonra kızım geliyor arabayla başka bir. Arabayla hızlı bir şekilde çarpışıp nehire uçuyor bağırıyorum kurtarın yüzme bilmiyor diye bir iki ayrı adam gömleğini çıkarıp nehire atlarken ben uyandim

  1. Merhaba Gamze hanım rüyanızın anlamı şöyle: Büyük mutluluk ve varlığın yaklaştığını müjdeler. bu rüyayı gören fakirse zengin olur. Tüm muradına ereceğine, büyük bir kişiden faydalanacağına, yakında iyi haberlerin eline ulaşacağına delalettir. Rüyayı görenin helâl yoldan elde edilen rızka işaret olarak yorumlanır. Aynı rüyayı hastalık sahibi bir kim­se görürse, bu onun şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.

 9. Rüyamda bi arkadaşımın motorla birlikte bi tırın altında kaldığını sonrasında ise yaralı olarak kurtulduğunu gördüm bu arkadaşla bi süre öncesine kadar kısa bi süre birlikteliğim oldu rüyada korktuğumu hatırlıyorum

 10. ONCELIKLE SELAM
  BEN RUYADAMDA KASASI YUKLU BIR KAMYON GORDUM YUKSEK BIR YERE GERI GERI CIKIYORDU SONRA BIRDEN ARKA TARAFTAN MERDIVENDE ASAGI HIZLA DUSTUGUNU VE TEKRAR HIZLANIP YENIDEN MERDIVEN ISTIKAMETINE DOGRU GELDIGINI GORDUM ETRAFA INSANLAR VARDI MERDIVENDEDE SANKI COCUKLAR VARDI BIDE ARABA TAM MERDIVENLERE COCUKLARA YAKLASMISKEN KORKARAK UYANDIM.

  1. Rüya Yorumcusu

   Selim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni ve başka bir eve taşınacağınıza,işlerinizde yükseleceğinize,elinize bol miktarda para geçeceğine,işlerinizde başarılı olacağınıza,mutlu olmaya,zorlukları aşacağınıza,engelleri kolayca yok edeceğinize,bir düşmanınızı alt edeceğinize işarettir…

 11. Bu gece bir rüya gördüm dinlenme tesisi gibi bir yer var oradan yürüyerek eve gidiyorum ama bu dinlenme tesisi gibi yeri daha önce başka bir rüyamda görmüştüm çok tanıdık yer.Eve giderken çok yüksek hızda bir yolcu otobüsü virajı alamadı dehşetli kaza oldu ama ben biraz uzakta olduğum için bana bişey olmadı çok korktum sonra uyandım bunu nasıl yorumlarsınız?

  1. Rüya Yorumcusu

   Emre kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Eski arkadaşlarınızla karşılaşacağınıza,mutlu günlerin yaklaştığına,rahatlığa,huzura,güzel işler yapmaya,bazı önemli işlerin yoluna gireceğine,problemlere,çok tanınmış bir insan olacağınıza işarettir…

 12. Hayırlı günleriniz olsun rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim ben rüyamda annem babam ve kendim ile yagmurlu bir gece otobanda araba yolculugu yaparken bir anda siyah bir araba yanımıza geliyor ve babam yarış yapmaya baslıyor ben babama daha hızlı gitmesini gerektigini söylüyorum sonra kafamızı o arabaya cevirdigimizde onun başka yola girdigini görüyoruz ve önümüze baktıgımızda bir viraj var cokta hızlı olduğumuz ve yagmurlu oldugu icin virajda savrulup kaza yapıyoruz bir daga dogru çarpıyoruz orada uyandım sonrasında sabah namazına kalktım ve yattıktan sonra bu seferde rüyamda oruç tutuyordum sonra aklıma birden bugun degil oruö günü degil ki sabah sahur yapmadık daha 2 gün var bozsam mı bozmasam mı sahurda yapmadım diye dusundum sonra dedim bozmıyım tutayım sevaptır dedim ve devam ettim ilgilenirseniz cok teşekkür ederim

  1. Rüya Yorumcusu

   Berkan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Arsa alacağınıza,muradınıza ereceğinize,hayatta başarılı olacağınıza,hayal kırıklığına uğruyacağınıza,vaadedilen bir şeyin yerine getirilmesine,sevdiğiniz kıymetli bir eşyanızı kaybettiğiniz için üzüleceğinize,bolluğa,berekete,zenginliğe işarettir…

  1. Rüya Yorumcusu

   cihan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyiye,olumlu değişikliğe,yeniliğe,hayatınızın değişeceğine,olgunlaşacağınıza,kendi yaşantınızın hakkında daha iyi kararlar verecebileceğinize,muradınıza ereceğinize,dertlerin geldiğine,şansınızın artacağına,bir yakınınızla aranızın açılacağına işarettir…

 13. Isiklarda beklerken bir araba öyle uctuki iki evi deldi parcalandi hemen ambulans ve itfaiye çağırdım ama kaza yerine girmedim araba evleri delerken eyvah insanlar var ölecekler diye korktum ölüm olmadi parcalanan arabadada olen olmadigini öğrendim

  1. Rüya Yorumcusu

   cengiz kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Muradınıza ereceğinize,bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmaya,bir çocuk sahibi olacağınıza,işlerinizin iyiye gideceğine,bir terfi edeceğinize,büyük bir sıkıntı ve kederle karşılaşacağınıza,bir düşmanınızdan kurtulacağınıza,zor bir şeyi atlatacağınıza işarettir…

 14. Rüyamda yol kenarında iki kişi yürüyoruz iki araba çarpışıyor birisinin üzerine komyon geri geri çıkıyor murat ekerbiçer

  1. Rüya Yorumcusu

   anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bazı kavgaların başınızdan geçeceğine,aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye başlayacağınıza,kısa süreli bir şerefe nail olmaya,başka bir eve taşınmaya,büyük bir işe teşebbüse,kedere,üzüntüye,girdiğiniz işten zarara uğramaya,yürümekte olduğunuz hayat yolunda taşımayı göze aldığınız sorumlulukara işarettir…

  2. Rüyamda kızım ben arabadayız arabayı eşim kullanıyor önümüze merdiven çıkıyor arabayla merdivenlerden aşağı iniyoruz araba hızlanıyor ben orada arabadan iniyorum araba ohızla duvara çarpıyor ve orada benim kucağımda bebek var ve arabanın ön kaportası gidiyor ama içindekilere birşey olmuyor ve ben arabaya üzülüyorum

 15. Rüyamda ev taşıyorduk ama kimin olduğunu bilmiyordum pikapın içerisinde birkaç tane yılan vardı bi tanesi diğerlerinden büyüktü yılan birini ısırdı sonra bütün yılanlar indi büyük olanı beni kovaladı benim elimde sopa vardı ona vurmaya başladım ısıramadı saklandı bizde bekledik çıksın öldürelim ama öldüremedik (bu arada yılanın rengi kırmızıydı)

  1. Rüya Yorumcusu

   yusuf kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Her türlü düşmana,iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza,düşmanın size kötülük yapacağına,eşinizle yada sevgilinizle kavga edeceğinize,para sıkıntısı çekmeyeceğinize,rahat bir yaşam süreceğinize,acele bir haber almaya,yakında romantik bir aşk yaşayacağınıza,bazı tartışmalar yaşacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.