Rüyada Kasap Görmek, Kasaptan Et Almak

Rüyada tanınmayan bir kasap görmek, Azrail (a.s.) olarak yorumlanır. Seyyar kasapları görmek, şiddet ve zarara işarettir. Kasap, gemi sahibine, verese ve yetimler arasında mal taksim eden bir kimseye de işaret eder. Kasabın bazı kemikleri parçaladığını görmek, eşinizle aranızı bulacak bir dosta ihtiyacınız olduğunu ve onu aramak niyetinde bulunduğunuza yorumlanır.

Rüyada Kasap Görmek

Rüyanızda kasap gördüyseniz; Sizin veya bir yakınınızın önemli bir rahatsızlık geçireceğine, bunun da sizi maddi sıkıntılara sokacağına işarettir. Bu rüya Azrail (A.S.) ile tabir olunur. Genellikle ruyada kasap gorulmesi çok kötü bir rüya olarak yorumlanır. Öldürücü ya da bulaşıcı il­let bir hastalığa sonu ölümle bitebilecek kazalara işarettir.

  • Kendiniz kasap olarak görmek: Size yönelik haksız bir olaydan dolayı çileden çıkacağınıza işarettir.
  • Kendinize kasap dükkanı açtığınızı görmek: Asi ve acımasız bir karakteriniz olduğuna işarettir.
  • Kendinizi bir kasap dükkanının içinde görmek: Endişeli ve tedirgin bir duruma gireceğinize işarettir.
  • Kasabı et keserken görmek: Aile içinde sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.
  • Kasaplık yapmak: Rüyasında kasaplık yaptığını gören kimse, günah işleyecek demektir.
  • Kasaptan et almak: Bilmediği kasaptan et alıp evine getiren kimsenin evinde isyan çıkar.
  • Kasabı öldürmek: Rüyasında bir kasabı öldürdüğünü gören kimse, hastalıktan şifa bulur.

Rüyada Kasaptan Et Almak

Kasaptan et almak pek de iyi bir rüya olarak yorumlanmaz, fena bir dedikoduya, koyun eti almak hastalığa veya felakete, büyükbaş hayvan eti almak ise yiyenin muradının olacağına delalet eder. Kasaptan et alıp eve gittiğini görmek ve yemek, zorlanmadan ve herhangi bir sıkıntı çekmeden elde edilen hayır ve menfaate; kasaptan et almak ama yememek, sıkıntı ve zorluklarla elde edilen nimet ve serve­te, et alıp satmak hüzün, keder ve musibete dela­let eder. (Danyal a.s.)

Rüyada Kasap Olmak

Kasap olmak, büyüklerinizin deneyimlerinden ve bilgilerinden yararlanmanız gerektiğini bunun ileride fazlasıyla faydasını göreceğinize işarettir. Kasap olmak rüyada, tekdüze bir yaşantınız var­ken, hiç ummadığınız bir olay yüzünden tüm yaşantınızın akışı değişeceğine ve bundan çok mutluluk duyacağınıza işarettir.

Rüyada Kasap Dükkanı Görmek

Kasap dükkanı görmek, büyük umut­larla beklediğiniz ancak alacağınız olumsuz bir haberle tüm düşlerinizin al­tüst olacağına işarettir. Rüyada tanımadığınız bir kasap dükkanında bulunduğunuzu görmek, aile hayatınızda sizi çok üzecek bazı olayların geçtiğine, kasap dükkanında kasabın koyun etlerini bir birinden ayırdığını görmek, eşinizle ayrılma durumuna geldiğiniz anlamına gelir.

ruyada kirmizi et gormek-ruyada et kesmek-kurban eti gormek yemek-dagitmak-et almak-vermek-cig et gormek pisirmek pismis et-1001ruyatabiri
ruyada kasap gormek-ruyada et kesmek-kurban eti gormek yemek

Ruyada Kasap Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada et kesen bir kasap görmek, genellikle yıkıcı ve yok edici bir güçten duyulan korkuyu ifade etmekle birlikte, güçlü in­sanlara duyduğunuz ürküntüyle karışık saygının da göstergesidir. Eğer kendinizi kasap olarak gördüyseniz, baskıcı ve saldırgan yö­nünüzden duyduğunuz bir iç rahatsızlık söz konusu olabilir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!