Rüyada Karakol Görmek, Karakola Sığınmak, Düşmek

Rüyada Karakol Görmek

Karakol görmek, karakolda bulunmak sığınmak, düşmek, Sizin veya bir yakınınızın düşüncesizce hareketlerinden dolayı kötü durumlara düşeceğinize, bundan zarar göreceğinize işarettir. Tedirgin ve korkulu günler geçireceğinize, asabınızın bo­zulmasından dolayı hırçınlaşacağınıza, ya da güvendiğiniz bir arkadaşınızın suçlamasıyla başınızın belaya gireceğine işarettir.

Rüyada karakol görmek, hiç beklemediğiniz bir kimsenin iftirasına uğrayarak, başınıza ummadığınız dertler açılacağına, bu dert ve üzüntülerden kurtulmak için oldukça zahmet çekeceğinize işaret eder.

Rüyada Karakola Sığınmak

Karakola sığınmak, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğine işarettir. Bir başka yoruma göre de ileriyi dü­şünerek cimrilik yapacağınız anlamına gelir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre karakola sığındığını görmek, içinizdeki serüven coşkusunu durduramayacağınıza ve her an kendinizi tehlikeye atmaktan hoşlanacağınıza işarettir.

Ruyada Karakol Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda ortaya çıkan karakol, yasa, düzen ve oto­riteyle ilişkili bir düş mekanıdır. Diğer ayrıntılar, rüyamızın anali­zini netleştirecek ve toplumsal düzene ilişkin duygu ve düşüncelerimizi anlamamızı sağlayacaktır.

Ruyada Jandarma Görmek

Rüyanızda Jandarma gördünüz ise Daima sizi seevenlerin, sizi koruyacağına, dostlarınızdan devamlı iyilik göreceğinize, kendinize olan güveninizin artacağına işarettir. Kendinize olan itimadınızın artacağına, çalışma hayatında başarıya ulaşacağınıza işarettir. Jandarma çevirmesine rastlamak: Yaşa­dığınız sevincin uzun süreli olmayacağına işarettir.

Ruyada Polis görmek

Rüyanızda polis gördüyseniz; Bu aralar davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, aksi halde başınıza çok büyük belalar açacağınıza işarettir. Veremeyeceğiniz hiç bir hesabınız bulunmadığına çok dürüst ol­duğunuza işarettir. Kendinizi polis olarak görmek: Önünüzdeki günlerde alacağınız bir iş teklifi karşısında kararsızlık geçireceğinize işarettir. Poli­sin yakaladığını görmek: Kendinize dürüstlüğü şiar edineceğinize işarettir.

2 thoughts on “Rüyada Karakol Görmek, Karakola Sığınmak, Düşmek”

  1. Salamun Aleykum. Ruyada kızım yuksekden yere düşdü kosarak aşağı indim kafasına baktim küçük sıyrık varki kanamamisti kendiside aglamiyordu

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda başarılı işlere imza atacağınıza, güzel günlerin geleceğine, ziyade şerefe, bir grup insanın yöneticisi olmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!