Rüyada Karabiber Görmek, Dökmek, Yemek, Öğütmek

Rüyada Karabiber Görmek

Karabiber görmek malla tabir olunur. Az çok karabiber görenin eline mal ve para geçer. Karabiber görmek ve yemek, çok iyidir. Mal ve evliliktir. Rüyada karabiber gören kimse, iktisat ederek para biriktireceğine işaret eder. Bazen de o kimsenin sıkıntılı fakat çokça mala kavuşacağı ile tabir olunur. Rüyada karabiber dövmek, bir kadın ile evlenmeye işaret eder. Rüyada karabiber görmek, bir acı haber ile karşı karşıya geleceğinize işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Karabiber Dökmek

Ka­rabiber döktüğünü gören, bir kadınla evlenir. Karabiber dökmek ya da yemek: Ailenizle kavga edeceğinize ve üzüntünüzden hasta olacağınıza işarettir. Ruyada karabiebr dokmek, canınızı sıkacak bir olayla karşılaşacağınıza ancak iradeniz ve sabrınız sayesinde, fazla üzüntü duyma­dan atlatacağınız anlamına gelir

Rüyada Karabiber Yemek

Rüyada karabiber yemek; hafif bir hastalığa tutulacağınıza işarettir. Karabiber yediğini görmek çok iyidir. Bazen rüyada karabiber yediğini gören kimse için bu rüya kötü bir işte çalışmaya işarettir.

Rüyada Karabiber Öğütmek

Karabiber öğütmek veya öğüttüğünüzü görmek; yeni ve sevinçli bir haberle karşılaşacağınıza veya maddi sıkıntılarınızı gidermeye muvaffak olacağınıza işarettir. Rüyada karabiber öğüterek toz haline getirdiğinizi görmek: İçinde bulunduğunuz maddi sıkıntılarınızı halledecek bir haber alacağınıza ve sevi­neceğinize işarettir.

Ruyada Karabiber Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada karabiber görmek ya da yemeğe karabiber serpmek, içinde bulunduğunuz koşulları olumlu yönde değiştir­mek ve daha renkli hale getirmek için çaba harcamanız gerekti­ğine işaret eder. Ayrıca, duygularınızı harekete geçirmeniz ve belki, biraz daha sıcakkanlı davranmanızın yararlı olacağını vur­gular. Eğer yemeğinize dökülen karabiber rüyada size gerginlik veri­yorsa, yemek tatsız hale geliyorsa, içinde yaşadığınız koşullarda, ay­rıntı gibi görünen ve dikkatinizi fazla çekmeyen birinin ya da bir şeyin sorunlarınızı büyüttüğü yolunda bir uyarı aldığınızı düşüne­bilirsiniz.

Ruyada Baharat Görmek, Yemek

Rüyada baharatlı yemek görmüş iseniz veya baharatlı yemek yedi iseniz; yiyeceğinize ve gıdanıza fazla ehemmiyet vermediğinizden dolayı kısa süreli olarak yakın bir zaman sonra mide ve barsak rahatsızlığına duçar olacağınıza işarettir. Değişik ve çeşitli baharat, rüyalarda, yaşamınıza yeni tat­lar ve renkler katmak istediğinizi, biraz değişikliğe ihtiyaç duydu­ğunuzu ifade eder.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!