Rüyada Kar Yağdığını Görmek, Yazın Kar Yağması

Rüyalarda görülen kar yağışı ölüm mü, hastalık mı yoksa bol para ve beklediğiniz müjdeli haber mi demek. Rüyada kar yağdığını görmek, yazın kar yağdığını görmek farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

🙂 Kış mevsiminde ve alışılmış belli bir yer­de kar yağdığını görmek, nimet ve bolluğa delalet eder. Rüyada kar yağdığını görmek; eğer mevsiminde ise bereket ve beklediğiniz müjdeli haber demektir. Birinin üzeri­ne kar yağdığını görmesi, yolculuğa işarettir. Rüyada kar yağması his hayatınızda yeni gelişmeler olacağına, aşık olacağınıza işaret eder. Rüyada, pencereden yağan karı seyretmek, üzüntü ve sı­kıntıların en kısa zamanda kendiliğinden yok olacağına yorulur. Rüyada karda yürümek, kar üzerinde ayak iz­lerini görmek ise, hoş bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada kar görmenin detaylı anlamını öğrenmek için▶ BKZ.

😐 Kış mevsimi dışında kar yağdığını görmek: Hayatınızı çok zor kazanacağınıza ve sürekli sıkıntı içinde olacağınıza işarettir. Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek, yenilgiye yorumlanır. Kar fırtınasına tutulmak, tasalı anların geleceğine ve bir tehlike atlatacağına işarettir.

Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

😐 Rüyada yaz mevsiminde kar yağması zarara uğramaya ve hastalığa işarettir. Yaz mevsiminde kar yağ­dığını görmek; Üzüntüden ve sıkıntıdan hastalanacağınıza işarettir.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek

🙂 Lapa lapa kar yağması, üzüntü ve sıkıntınızın en kısa zamanda kendiliğinden yok olacağına delildir. Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek; bekar iseniz; evlilik hazırlıklarına girişeceğinize, evli iseniz: Bir çocuğunuzun olacağına işarettir.

Rüyada Kış Mevsimi

🙂 Rüyadaki kış mevsimi sizi fazlasıyla heyecanlandıracak bir olaya tanık olacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; hareketlerinizi kısıtlayan tüm ilişkilerinizi bozarak ra­hata ereceğinize işarettir. Rüyada kış görmenin detaylı anlamını öğrenmek için▶ BKZ.

😐 Rüyanızda kendinizi kış mevsiminde üşür halde görüyorsanız: sıkıntılı ve huzursuz günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada kış mevsimi görmek; yaşadığınız bir olaya aşırı bir şekilde sinirleneceğinize, karşılık veremediğinizden ötürü de içinizi sıkıntıların kaplayacağına işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Mağripli Cabir (Rüya tabircisi): Karla ilgili olarak şunları söylemiştir: “Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek yenilgiye işaret eder. Kış mevsiminde kar görmek; hayır ve bereke­te, geniş rızka delâlet eder. Yaz mevsiminde görülen kar, gam, hastalık ve azap ile tabir olunur. Rüyada kar yağdığını görmek; eğer mevsiminde ise bereket ve bolluğa, eğer mevsiminde değilse; keder ve üzüntüye işa­rettir. Yolda bir kar tipisine tutulmak hayatınızın gayet değişik va­karlarla renkleneceğine, eğer bekârsanız kısa bir müddet sonra dün­ya evine gireceğinize işarettir. Kar topu oynamak; neşeli günlerini­zin yaklaştığına işarettir. Düşte kar topu oynadığınızı görmeniz; son de­rece sevineceğinize bir arkadaş topluluğuna gireceğinize; şakacı bir kimsenin ağır bir hareketine mâruz kalarak biraz içinizin sıkılacağı­na alâmettir.

Kirmani (Rüya tabircisi) de: “Soğuk yerlerde kar görmek hayra ve berekete; sıcak yerlerde ise kıtlık ve kedere delalettir. Kar yediğini gören, yaz mevsimin­de ise, bereket ve fayda görür, kış mevsiminde kar yemek kötüdür, gam ve kedere işaret eder,” demiştir.

Cafer-i Sadık ise: “Kar görmek altı şekilde yorumlanır” demiştir. “Bol rızık, hayat, çok mal, ucuzluk, asker ve yaz mevsiminde yağdığını görmek hastalıktır. demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kar yağışının psikanalizi: Psikolojik anlamda kar yağması; iki farklı biçimde yorumlanabilir: Birincisi, duyguların ve istek­lerin, heyecanların “donması”, yüreğinizin katılaşması anlamına geldiğidir. İkincisiyse, kafanızdaki fikirlerin netleşmekte ve billur­laşmakta olduğunu göstermesidir. Rüyada görülen kar, genellikle kötüye işarettir çünkü endişelerin, cezaların ve korkuların habercisidir. İş konusunda önemli anlaşmazlıkların ve zor durumların işaretidir; insanların saygısını kazanmak için çok güçlü olmalı ve kararlarınızı destekleyecek şeyler bulmalısınız, böylece bu durumdan kurtulabilirsiniz. Para kaybedeceğinizi ve maddi zorluklar yaşayacağınızı gösterir; beklenmedik borçların altına girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar size ihanet edebilir ve bu da sizi çok üzebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


187 thoughts on “Rüyada Kar Yağdığını Görmek, Yazın Kar Yağması”

 1. Hocam rüyamda misafirlige gittiğim bir evde kapıdan ayakkabılarım ve çantamdan telefonum çalınmisti. Telefonum bi anda bulunuyordu. Sonrasında Tarkan’ın konserini gördüm.

  Reply
 2. Hocam rüyamda eski sevgilim babası ve abisi eve gelmişti ama olumsuz konuşuyordu babası. Cay ikram ettim ve yanına limon dilimleri koydum.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İşlerinizin bozulmaması için tedbirler almanızın gerektiğine, yardım görmeye, bolluğun ve bereketin hayatınızda varolacağına işarettir…

 3. Hocam rüyamda çocuk parkında sallaniyordum çok mutsuzdum ve cok ağlıyordum salincaktan inerken elimdeki anahtari yere düşürmüşüm geri dönüp yerden aldım bi arkadaşımla karşılaştık bana destek oluyodu. Yolda çilek ağacı vardı çilek topladı arkadaşım sonra kiraz ağacı gördük ama ondan toplamadi. Eve gittik tencerede yoğurt mayaladim içine bir Fiske tuz ve un ekledim hemen katılaştı.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çevrenizdeki insanlar üzerinde kuvvetli etkiler sağlayacağınız bir döneme gireceğinize, şaşıracağınız haberleri alacağınıza işarettir…

 4. Hocam rüyamda eşimin ayağında açık Yeşil yırtık çorap gördüm. Yeni görünüyordu. Sonra fenalasip çimen bi yere oturuyo burnum kaniyomus ama kan görmedim ve kalbi carpiyodu. Kalp carpintisinın sesini çok net duydum.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Geleceğinizi ilgilendirecek çok özel kararlar almanız gerektiğine, ileride yapacağınız işinizden çok daha iyi ve biraz daha güzel para kazanacağınıza işarettir…

Leave a Comment