Rüyada Kar Görmek Ne Demek? Kar Yağdığını/Yağması Görmek Diyanet Sorgulama

Rüyada görülen kar sahnelerinin birbirinden çok farklı anlamları vardır. Ruyada kar gormek, kar yağdığını görmek, kar yağışı görmek gibi farklı şekillerde aranmaktadır. Lapa lapa kar yağdığını görmek ile rüyada kartopu oynamak veya karda yürümek anlamı değişiktir. Rüyanızda kar gördüyseniz, veya karlı havada dolaşıyorsanız; Sıkıntılardan kurtulacağınıza, bozuk olan sıhhatinizin yerine geleceğine, aile içinde huzura kavuşacağınıza işarettir. Aşağıda Türkiye’nin en geniş rüyada kar görmek ne demek içeriğini okuyabilirsiniz.

Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

Rüyanızda kar gördüyseniz, veya karlı havada dolaşıyorsanız; Sıkıntılardan kurtulacağınıza, bozuk olan sıhhatinizin yerine geleceğine, aile içinde huzura kavuşacağınıza işarettir.

 • Zamanında yağmayan kar yağışı görmek: Vaktinde ve az olarak yağan kardan başka kar görmek gam, hastalık ve azap ile tabir olunur. Kış mevsiminde ve alışılmış belli bir yer­de kar yağdığını görmek, nimet ve bolluğa delalet eder.
 • Mağripli Cabir (Rüya tabircisi) karla ilgili olarak şunları söylemiştir: “Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek yenilgiye işaret eder.
 • (Rüya tabircisi) Kirmani’de ruyada kar gormek için: soğuk yerlerde kar gormek hayra ve berekete; sıcak yerlerde ise kıtlık ve kedere delalettir. Kar yediğini gören, yaz mevsimin­de ise, bereket ve fayda görür, kış mevsiminde kar yemek kötüdür, gam ve kedere işaret eder,” demiştir.
 • Cafer-i Sadık ise ruyada kar gormek için: bu rüya altı şekilde yorumlanır demiştir:” Bol rı- zık, hayat, çok mal, ucuzluk, asker ve yaz mevsiminde yağdığını gormek hastalıktır.”

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Mevsiminde çok olmaması kaydıyla kar görmek iyidir. Vakti dışında kar gormek, hastalık ve azâptır. Sıcak bölgelerde veyâ yazın kar gormek kıtlık ve üzüntüdür. Bir başka diyanet rüya tabiri sorgulama ise rüyada kar yağdığını görmek ile ilgili şöyle yazar: Aşırı harcamalarınızdan dolayı maddi sıkıntı içine gireceğinize, masraflarınızı kısmanız gerektiğine işarettir. Diyanet rüya tabirleri sorgulama sonucu: rüyada kar yağdığını gormek: Her yönüyle mükemmel olduğunuzu gormek: İçinde bulunduğu­nuz geçim sıkıntısından kısa süreli de olsa kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada görülen kar yağması: rızka, menfaata, soğuk algınlığı hastalığından iyileşmeye işaret eder. Mevsiminde olmayan kar yağması; keder, sıkıntı, fakirlik ve ayrılığa işaret eder. Bahar mevsiminde rüyada görülen kar yağması, yenilgiye, yaz mevsiminde ise zarara uğramaya ve hastalığa işarettir. Karın üzerinde uyuduğunu gören kimse, hapse girer. Mevsimli veya mevsimsiz karın yağıp bütün binaların, ağaçların ve insanların üzerini kaplaması, o yer halkının ve mallarının üzerine gelecek zulme ve felâkete işarettir. Ruyada yazın kar yediğini görmek, bereket ve bol rızka; kışın kar yemek, üzüntü ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Kartopu Görmek

Rüyada kartopu oynadığınızı görmeniz; son derece sevineceğinize, neşeleneceğinize işaretti. Kartopu oynamak; Şakacı bir kimsenin ağır bir hareketine maruz kalarak biraz içinizin sıkılacağına da işarettir. kar topu gormek: Ummadığınız mizahi yönü kuvvetli bir arkadaşınızdan, ne­denini bilmediğiniz ağır laflar işiteceğinize işarettir.

Rüyada Kar Yemek Ne Demek

Rüyada yazın kar yediğini gormek: bereket ve bol rızka; kışın kar yemek, üzüntü ve sıkıntıya delalet eder. Eğer yaz mevsiminde kar yediğinizi görürseniz bu durum yakında ekonomik anlamda sıkıntılar borçlar olacağına delalettir. Fakat kış mevsiminde kar yediğinizi gördüyseniz yakında ekonomik anlamda güçleneceğinize veya beklenmedik bir desteğin sizi bulacağına delalettir. İmam Nablusi der ki : kar yemek: yaz mevsimin­de ise, bereket ve fayda görür, kış mevsiminde kar yemek kötüdür, gam ve kedere işaret eder.

Diyanet Rüya Sorgulama:

 1. Kar yediğinizi görmek: Kötü bir olay­dan dolayı zor duruma düşeceğiniz anlamına gelir.
 2. Yazın kar yemek: Gi­riştiğiniz işlerden bol kazanç elde edeceğinize işarettir.

A’dan Z’ye Rüyada Kar Görmenin Anlamı

Başınızda dolanan karabulutların kalkacağına evinizin ve işinizin bereketinin açılacağına, ya da bol kazanca ve berekete işarettir.

 1. Kar yağ­dığını görmek: Üzüntüden ve sıkıntıdan hastalanacağınıza işarettir.
 2. Mev­simsiz kar yağdığını görmek: Hayatınızı çok zor kazanacağınıza ve sürekli sıkıntı içinde olacağınıza işarettir.

Modern Rüya Tabirleri: Rüyada Kar


ruyada-kar-yagdigini-gormek-lapa-lapa-kar-yagmasi-gormek-ruyada-kartopu-gormek-ruyada-kar-gormek-diyaner-islami-ruya-sorgulama-1001ruyatabiri

Rüyada Kar Görmek: İşlerinizin yoğunluğundan eğlenmeye vakit bulamayacağı­nıza işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama: Zamanınızı boş yere har­cayacağınıza, işlerinizi ihmal etmenin cezasını çekeceğinize işarettir. İslami rüya tabirlerine göre kar gormek: İstikbalinizin çok parlak olacağına herkesin gözbebeği ola­cağınıza büyük servet yapacağınıza işarettir


Ruyada Kar Gormek Ne Demek-Kar Yagdigini gormek-yagmasi gormekDiyanet Sorgulama islami ruya-1001ruyatabiri

Rüyada Kar Yağdığını Görmek: Arkanızda güçlü ve kudretli birisinin bulunmasının sizin için bir ayrıcalık olduğuna bundan ötürüde çevrenizdekiler tarafından biraz zoraki de olsa büyük saygı göreceğinize işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama: Bir başka yoruma göre de; yakınları­nızın, dostlarınızın yanlışlıklarını yüzlerine vurup doğrusunu yapmalarını is­teyeceğinize işarettir. İslami rüya tabirlerine göre kar yagdigini gormek: İşlerinizin dağınık olmasını pek önemsemeyeceğinize zira hep­siyle tek tek başa çıkabileceğinize işarettir.


ruyada kar yagmasi gormek-ruyada kar gormek-yagdigini-kar yagisi-kartopu-kar yemek diyanet ruya tabiri sorgulama ne demek-1001ruyatabiri

Rüyada Kar Yağışı Görmek: Sürekli başkalarının yanında çalışacağınıza, ancak kişiliğiniz­den kesinlikle ödün vermeyeceğinize işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama kar yagisi gormek: Bazı olayların size de bulaşacağından korktuğunuza işarettir. İslami rüya tabirlerine göre kar yagisi gormek: İleride çok faydasını göreceğiniz küçük bir işe girece­ğinize işarettir.


Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

Rüyada Kar Yağması Görmek: İmam nablusiye göre, İçinde bulunduğunuz sosyal ve ekonomik durumun gittikçe kötüleyeceğine işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama ruyada kar yagmasi gormek: Zengin ve ünlü birisiyle yapılacak olan bir evliliğe işa­rettir. İslami rüya tabirlerine göre ruyada kar yagmasi gormek: Bir yakınınıza sürpriz yapacağınıza ya da size kötülüğü dokunmuş bir kişiye size yapmış olduğu kötülükten daha bete­rini yapacağınıza işarettir.


ruyada kar gormek-ruyada kar yemek-kar yagmasi-kar yagisi gormek-diyanet ruya sorgulama-1001ruyatabiri

Rüyada Kar Yemek Yediğini Görmek: İşlerinizi ihmal etmeniz sonucunda durumunuzun içinden çı­kılmaz bir hal alacağına işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama ruyada kar yemek: Maceracı bir karakteriniz olduğuna işarettir. İslami rüya tabirlerine göre ruyada kar yemek: Kısa bir süreliğine başkalarının hesabına çalışacağınıza, ça­baladığınız halde kendi işinizi kuramayacağınıza, ya da bulunduğunuz mev­kiden daha ileri gidemeyeceğinize işarettir


ruyada karda yurumek-yurudugunu gormek-karda yuruyus-ruyada kar gormek-kar yagdigini-yagisi-diyanet sorgulama-1001ruyatabiri

Rüyada Karda Yürümek Ne Demek: Mide ve bağırsaklarınızın çok sağlıklı olacağınıza ve dostlarınızla bir­lik güzel saatler geçireceğinize işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama ruyada karda yurumek: Bugünlerde vereceğiniz kararların isabetli olacağına bu tahminlerinizin size büyük paralar kazandıracağına işarettir. İslami rüya tabirlerine göre ruyada karda yurumek veya yurudugunu gormek: İçinde bulunduğunuz kötü durumu kimselere hissettirmemek için yalan söyleyeceğinize, ancak attığınız yalanların ortaya çıkmasının yüksek olduğu anlamına gelir.


ruyada kartopu gormek-ruyada kar gormek-kar yagdigini-karda oynamak-kar yemek-karda yurumek-dini islami sorgulama-1001ruyayatabiri

Rüyada Kartopu Görmek Oynamak: Bir konu üzerinde güzel fikirlerinizi beyan edeceğinize. Son günlerde politik ve ekonomik konulara aşırı ilgi göstereceğinize işarettir. Diyanet rüya tabiri sorgulama ruyada kartopu gormek: Disiplinli ve düzenli yaşamak için elinizden geleni ya­pacağınıza işarettir. İslami rüya tabirlerine göre ruyada kartopu gormek: Düşlerini kurduğunuz bazı olumsuz işlerle gereksiz yere kendi­nizi yoracaksınız demek.


ruyada lapa lapa kar yagmasi- lapa lapa kar yagisi gormek-ruyada kar gormek ne demek-diyanet islami-kar yagdigini-yagisi

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek: Ruyada lapa lapa kar görmek veya seyretmek, üzüntü ve sıkıntınızın en kısa zamanda kendiliğinden yok olacağı anlamına gelir. Diyanet rüya tabiri sorgulama ruyada lapa lapa kar gormek: Tasalı gunlerin geleceğine ve bir tehlike ile karşılaşarak onu kolayca atlatacaksınız demek. İslami rüya tabirlerine göre ruyada kar yagisi gormek: Bol­luk ve bereketli bir zaman içinde yüzeceğiniz anlamına gelir.


rüyada kar gormek-kar yağışı-kar yagmasi-gormek-diyanet sorgulama

Rüyanızı ücretsiz yorumlatmak ve rüya uygulamamızı indirmek için lütfen Buraya Tıklayın

Rüyada kar görmenin en geniş arama sonuçlarını görmek için lütfen Buraya Tıklayın

Rüyada Ev görmenin En detaylı Anlamını okumak için lütfen Buraya Tıkla

rüyada kar görmek

BİZİ TAKİP EDİN BİZE SORUN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanlımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Kar Görmek Ne Demek? Kar Yağdığını/Yağması Görmek Diyanet Sorgulama” konusunda 10 mesaj

 1. Ruyada benim eve gelen yolda kar temizliyor kepce bende orada kurekle temizliyorum komsumda evine giden yeri temizlemeye calisiyor sonra konusmadigim iki amca oglum geliyor gercekte onlarda konusmuyor onlarda amca oglu ve bir tanesi bana guluyor bende bagiriyorum tanimadigim iki kisi bizim koydenmis tartisiyorlar bende ayiptir yapmayin diyorum. Kar temizlemeye devam ediyorum bakiyorum ablamda orda amcamin gelin omuzuna yaslaniyor ablamin uyandim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Karaoglan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizi düzenle götürmek için büyüklerinizin sözlerine önem vermeniz gerektiğine, zenginliğe, şeref misafiri olacağınıza, bol miktarda mala ve paraya kavuşacağınıza, iş hayatınızda ilerleyerek başarılar kazanacağınıza, helal rızka, şeref ve itibar kazanmaya, güzel bir hayat sürmeye işarettir…

 2. Selamu Aleykum.. Benim ruyamda bir oyun makinasina 2Euro yada (2TL) atacakmisim makinanin içinde 4 Euro yada 4TL varmiş ve onuda aliyorum oyun oynuyorum ve para kazaniyorum sonra iki ayri makinada yine oynuyorum kazanmak için bir o makinaya gidiyorum birde bu makinaya gidiyorum oynarken uyandim (Gercekte oyun oynamiyorum) eskiden almanyadayken arasira oynardim..

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hakan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayal kırıklığına uğrayacağınıza, üzüntülü günler yaşayıp daha sonra mutlu şeyler yaşayacağınıza, bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düşmana karşı kuvvete, aşık olup evlenmeye, önemli bir meseleyi çözüme kavuşturmak için birisinin yanında görev almaya, hastaysanız sağlığınızın düzeleceğine işarettir…

 3. Ruyada almanyadaydim gezmek için gitmişim donuş gunum gemis bir adam benimle birlikte doncekmis valizim karma karişik valizimde pardusemi ariyorum içinde cuzdanim varmiş on dakika tahmini aradiktan sonra buluyorum o adamda bayan terzi iki bayaninin dukkaninda gomlek yada elbise siparisi veriyor gibi hatirliyorum tam hatirlamiyorum bayanlar bana gizli gizi guluyorlar bencuzdanimi ararken uyandim sonra

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Garip kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınıza, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağınıza, bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine, yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza, maddi ve manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza, şansınızın artacağına, hayatınızın ferah olacağına, sırlara, gizliliklere, bütün hedeflerinizin gerçekleşeceğine, çok yakında refaha kavuşacağınıza işarettir…

 4. Ben ruyada bir ucağin ön kisminda burun ustunde ayakta duruyorum ve ucak alçaktan uçuyor yere cok yakin bir sekilde bende neden bu kadar yere yakin ucuyor diyorum kendi kendime bir daga yaklasiyor yukseliyor tekrar alcak ucuyor ben dusmeden indim diye hatirliyorum öyle uyandim. tesekkurler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Garip kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İsteyerek hayatınızda değişiklik yapacağınıza, yeniliğe, değişikliğe, toplum kurallarının dışına çıkmaya, işlerde başarıya, yaşam boyu zorlukları aşmaya, büyük bir suçtan aklanmaya, çok büyük emek vererek kendi gücünüzle hedeflediğiniz şeylere ulaşacağınıza işarettir…

 5. Selamu aleykum ben ruyada tavuk kumesinin kapisi kapali duruyordu ben ve eşim acmaya gidiyorum ve açiyoruz tavuklari cikarmaya calisirken iceride ördek yavrusu varmis ben bakiyorum ölmus zannediyorum ama yari baygin gibiler ben ilac almaya giderken kayin validem ve bir baska bayani göruyorum hos geldiniz diyerek ellerini öpüyorum ve geri kumese dondugumde siyah renk ördek yavrulari biraz canli duruyorlardi bende uyandim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hakan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayırlı kısmete, ilerlemeye, huzur içinde yaşayacağınıza, hayatınızdan memnun olduğunuza, yakın bir tarihte evlenmeye, elinize toplu para geçeceğine, yükselmeye, başarı ve ün kazanacağınıza, kavuşmak özlemine, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya, mala işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.