Rüyada Kanser Görmek, Kanser Olduğunu Görmek, Öğrenmek, Olmak, Duymak, Hastası

Rüyada Kanser Görmek

Kanser ile ilgili rüya görmek; sağlık durumunun bozulmağa yüz tutacağının işareti olarak yorumlanır. Kanser gormek rüyada, önünüze çıkan kısmetleri, sıkı eleyip sıkı dokumak huyunuzdan dolayı, geri tepeceğinize, ancak daha sonra da kısmetsiz olacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; rızkın bolluğuna, zenginliğe ve hayır işleriyle uğ­raşmaya işarettir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin kanser olduğunu gören kimsenin sağlığının bozulacağına, bunun için çok dikkatli olmasının gerektiğine işarettir. Kendinizi kanser hastalığına yakalanmış olarak görmek: Sağlığını­zı tehdit edecek bir hastalığa yakalanacağınıza, eğer kendinize iyi bakarsanız ve sağlık kurallarını yerine getirirseniz bu ve benzer hastalıklardan uzaklaşa­cağınız anlamına gelir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Kanser olduğunu öğrenmek, güvendiğiniz bir iş arkadaşınızın sizi kandırması yüzünden işinizde zorluklar yaşayacağınız anlamına gelir. Kanser oldugunu ogrenmek rüyada, hakir gördüğünüz dostlarınızdan bazıları sizden kat be kat üs­tün olduklarına işarettir. Bir başka yoruma göre de; geveze, palavracı, kötü alışkanlıkları olan çevresine hayrından çok zararı olan bir insana işarettir.

Rüyada Kanser Olmak

Kanser olmak rüyada, hovarda ve avare bir hayat yaşayacağınıza ve kötü alışkan­lıklar edineceğinize, sorumluluk duygusundan yoksun olarak gün bugündür diyerek zevke ve eğlenceye dalacağınıza işarettir. Kanser olmak, tavır ve davranışlarınızla yakınlarınızı kıracağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; isteklerinizin ve arzularınızın gerçekleşeceğine, kudretli ve itibarlı bir makama geleceğinize ya da haksız yere iftiraya uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Kanser olduğunuzu duymanız, bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Kanser hastalığına yakalandığını veya kanser oldugunu duymak ruyada, bir başka yoruma göre de; makam, mevki, itibar, getirisi bol bir iş ve zekaya işarettir.

Rüyada Birinin Kanser Hastası Olduğunu Öğrenmek

Birinin kanser olduğunu öğrenmeniz veya görmeniz işlerinizin daha da dur­gunlaşacağına, sıkıntı ve üzüntülerinizin daha da artacağına işarettir. Annenin, babanın, veya tanıdık başka bir arkadaşının kanser olduğunu öğrenmek, sıkıntı ve darlık içinde bulunan kimsenin rüyasında bunu görmesi sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder. Rüyada birinin kanser olması, o kişinin dindeki noksanlığa işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!