Rüyada Kandil Olduğunu Görmek, Kandil Simidi

Kandil olduğunu görmek, dinde takva ile yorumlanır. Kandil görmek, manevi yönden yükselmekle; kandil günü gormek, dini yönden zenginlik ile tabir olunur. Evindeki kandilin söndüğünü görmek, hastalığa işaret eder. Rüyada görülen kandil, kadın için erkek ve salih bir evlada, hasta için şifaya, sır olan şeylerin açığa çıkmasına işaret eder. Evlada ve eşe değer vermektir.

Rüyada Kandil Olduğunu Görmek

 • Kendinizi kandil yakarken görmek: Kısa bir süre içinde miras yoluyla zengin olacağınıza işarettir.
 • Gece kandili görmek: İşlerinizde durgunluk yaşadığınıza, uzun bir müddet­te bu durgunluğun süreceğine işarettir.
 • Kandili yanarken görmek: Uzun müddet hastalık yüzü görmeyeceğinize ve sağlığınızın yerinde olacağına işa­rettir.
 • Kandilin söndüğünü görmek: Sağlığınızın bozulacağına eğer hasta iseniz öleceğinize işarettir.
 • KANDİL SİMİDİ: Yakınlarda sevineceğiniz bir haber alacağınıza işa­rettir.

Rüyada Kandil Simidi Görmek

Kandil simidi, çok malın sizin olacağı anlamına gelir. Bir başka yoruma göre de; kandil simidi yemek insanlardan çok şey öğreneceğiniz anlamına da gelir. Kandil simidi rüyada, Çok çalışmanızın karşılığında ka­zanacağınız ancak size faydası olmayacak bir mala işarettir. Bir başka yoru­ma göre de; arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı gereksiz nedenlerden ötürü kıra­cağınız anlamına gelir.

Ruyada Kandil Görmek

Rüyada yanar kandil görmek, gebe bir kadının erkek çocuk dünyaya getirmesine, erkek için bu rüya hasta olan bir eşe yorumlanır ki, bu takdirde eşinin kısa zamanda iyileşecek demektir. Kandilin yanarken söndüğünü görmek, o kimsenin hastası varsa ‘ onun ölümüne, yanan kandili onararak ışığını artırdığını görmek, hastasının iyileşeceğine, hafif ışık veren küçük bir kandil görmek, hamile kadın için bir kız çocuğu doğuracağına, erkek için, işlerine bakan kimsenin kendisine ihanet ederek malını çaldığına, uzakta yanan bir kandilin aydınlığını görmek, ilim ve bilgi sahibi olacağına işaret eder.

“Rüyada Kandil Olduğunu Görmek, Kandil Simidi” konusunda 2 mesaj

 1. Merhaba ,rüyamda bir ayağı kopmuş yaralı ama mavi ve birçok rengin bulunduğu çok güzel bir kuş vardı kimse onunla ilgilenmediği için kuşu tutup eve götürdüm besledim sonra kuş çok güzel bi şekilde örtmeye ve bana sürtünmeye başladı

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Pınar Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi özel hayatınızda yenilikler olmasına, yaşam boyu huzurlu hayat yaşamaya, kadına ya da erkeğe, mutlu olmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!