Rüyada Ispanak Görmek Ne Demek? Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyasında ıspanak yediğini görmek, hastalıktan şifa bulmak, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmakla tabir olunur. Ispanak görmek murada işarettir. Nerede ve nasıl olursa olsun ıspanak görmek ve yemek mutluluğa erişileceğine ve sevinileceğine işarettir.

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Soğan, sarımsak görmek, özellikle gam ve keder olarak yorumlanır. Rüyada bir bostandan bir deste sebze topladığını gören kimsenin, şerden ve şer gelebilecek şeylerden’ sakınması yerinde olur. Rüyada pişmiş sebze görmek iyiye ve hayra yorulmuştur. Rüyada görülen sebzelerin tatlı olanları hayra ve menfaate; acı olanları şer ve zarara işarettir. Sebzelerden bir şey yediğini gören kimse, işinde iflasa, bedeninde hastalığa ve yaşantısında üzüntüye düşer.

Rüyada Yemek Pişirmek/Yapmak

Rüyada ateş üzerinde yemek pişirdiğini görmek, çoktan beri düşündüğü bir iş tasarısı için nihayet ortakları veya arkadaşları ile anlaşmaya varacağına, pişirmekte olduğu yemekte kullandığı koyun etiyse, bu rüya çok iyi ve güzel olup, helal mala, güzel bir geçime, iyi yaşamaya, Arslan, Sırtlan, Kaplan gibi yırtıcı hayvanların etlerini pişirmek, zalim bir devlet memuruna yorumlanır.

Rüyada Yemek Yediğini Görmek

Rüyasında insanlar arasında yemek yediğini gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Bir başka diyanet rüya yorumcusuna göre: Rüyada yemek yediğinizi görmek, iyiye yorumlanmaz. Bazı küçük hoşnutsuzlukların meydana geleceğine işarettir. Bir masaya dizilmiş çeşitli yemekler görmek, sosyal durumunuzda bir değişiklik olacağına, et yemekleri, fakirlikten zenginliğe, sebze yemekleri, hayır işlerine, ekşi yemekler, hastalığa, tatlılar, bolluk ve berekete yorulur.

Rüyada Pazar, Pazarcı veya Seyyar Satıcı Görmek

Seyyar satıcılarla alışverişte bulunmak, pek de iyi yorumlanamaz. Çünkü rüya sahibinin bir pazarlıkta aldatılacağım, yahut bundan vazgeçmeye, kadın ise: bir erkekle, erkekse bir kadınla kavga edeceğini haber verir.

“Rüyada Ispanak Görmek Ne Demek? Diyanet Rüya Tabirleri” konusunda 2 mesaj

    1. merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyi hayata başlanacağına, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, toplu para kazanmaya, evinizde olan her şeyin değişeceğine, hedeflerinizi gerçekleştireceğinize işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.