Rüyada İmza Atmak, Imza Görmek

Rüyada belli belirsiz imza görmek; sizden emir ve yönetim alması dereken kimselere meramınızı yeteri kadar anlatamadığınıza. Bir duvarda veya bir tahtada imza görmek; hayatınızda büyük bir değişiklik olacağına. Gökte dumanla yazılmış bir imza görmek; gerçekleşmesine dünyada hiç bir an bir olasılık bulunmayan istek ve hayallerinizden vazgeçmeniz İçin size bir uyarı olduğuna işarettir. El yazısı ile imza atmak veya imzaladığını görmeniz; işlerinizde bazı değişikler yaparak herkesi şaşırtacağınıza yorumlanır.

Rüyada İmza Görmek

Rüyada bir imza görmek, hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya görmek, kısa bir süre içinde çekmekte olduğu sıkıntıdan kurtularak feraha kavuşacak demektir.

Rüyada İmza Atmak

Rüyada herhangi bir mektup veya vesikayı imzaladığınızı görmek; sürüncemede kalmış olan bazı önemli işlerinizi bugünlerde neticelendirmeye muvaffak olacağınıza işarettir. Kendinizi bir şeyi imzalarken görmek: Netlik kazanmayan işleri­nizi bugünlerde halledeceğinize işarettir. Rüyada bir kağıda imza attığını görmek, iş hayatında başarılı olunacağına işarettir.

  • Genç bir erkek: rüyasında senet, yahut herhangi bir evrakı imzaladığını görmesi, sonunda kendisi için derin üzüntülere neden olacak mektup yazacağına,
  • orta yaşta biri ise, rüya sahibinin çevresinde güvenilmeyen bir memur bulunduğuna,
  • genç kızlar için ruyada imza atmak, çabucak evliliğe,
  • evliler için evden eve taşınma ve yeni evleri yüzünden yorgunluk, üzüntü demek.

Ruyada İmza Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada bir sözleşmeye ya da herhangi bir belgeye imza at­mak, kendi kendimizden hoşnut olduğumuzun, davranış ve ey­lemleri onayladığımızın ifadesi sayılır. Aynı zamanda imza eylemi, “başarılı işlere imza atmak” deyiminde olduğu gibi, yeteneğimizi ve kapasitemizi dünyaya göstermek, ardımızda iz bırakmak iste­ğini de anlatır.


22 thoughts on “Rüyada İmza Atmak, Imza Görmek”

    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Kısmete ve bolluğa erişileceğine, rahatlığa ulaşmaya, size maddi yüklü olan kimseden kurtulmaya, işlerinizin çok bereketleneceğine işarettir…

Leave a Comment