Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama gelir?

Rüyada ilişkiye girmek veya eski adıyla cima etmek tabiri bir çok kişi tarafından merak edilen bir ruya. Biz de sizler için cinsi münasebette bulunduğunuzu görmenin her türlü şeklinin tabirini bu yazımızda açıklıyoruz. Cinsel ilişkiye girmenin 1001turlu kişiyle ve şekli bulunuyor. Merak etmeyin hayvandan tutun da en yakın arkadaşınıza kadar ne anlama geldiğin öğreneceksiniz. Rüyada cinsel ilişkiye girmek tabirini hazırlarken dini, islami diyanet faktörü ve dünyaca ünlü rüya alimlerinden feyz alındı. Aşağıdaki yazımızda rüyada ilişkiye girmek, rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek, eşiyle ilişkiye girmek ne demek, ters ilişkiye girmek, biriyle ilişkiye girmek ne anlama gelir, erkekle ilişkiye girmek, sevgiliyle ilişkiye girmek, tanıdığın biriyle ilişkiye girmek gibi pek çok rüya yorumunu görebilirsiniz.

Rüyada İlişkiye Girmek Neye İşarettir?

Rüyada cinsi münasebet görmek (rüyada ilişkiye girmek) yardımla yorumlanır. Rüyada cinsî münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret etmektedir. Rüyada bir kadınla münasebette bulunmak; çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Büyük ve makam sahibi bir kimse ile bu ilişkiyi yaptığını gören kimse, onun aracılığı ile bazı faydalar sağlar. Nikah düşmeyen ya da aileden bir yakını ile cinsî ilişkide bulunduğunu gören kimse, o yakınına karşı saygı ve sevgisini yitirir. Rüyada bir kadınla sevişmek çok büyük bir mevkiye çıkmış bir kişiden büyük bir yardım göreceğine delalettir. Bu sırada meni gibi bir şeyi görmek; bu rüya uyanıkken gusul icabedeceği için yorumlanmaz. Bir kişinin tanımadığı bir kadınla sevişmek ve cima etmek hükümet tarafından bir yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek, sıkıntı ve üzüntüdür. Başka birinin cinsel birlikteliğini görmek eşiniz, sevgiliniz veya ilişki yaşadığınız partnerinize olan güvensizliğinizi işaret eder. Rüyada başkalarının ilişkiye girdiğini görmek, cinsel ihtiyaçların artmasına delalettir.

Ruyada Eşiyle İlişkiye Girmek Ne Demek?

Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, gerçek hayattaki cinsel ihtiyaçlarının arttığına veya artacağına işarettir. Karınız veya kocanızla ilişkiye girdiğinizi görmek, partnerinizden farklı cinsel deneyimler beklediğinize işarettir.

Ters İlişkiye Girmek – Diyanet

Rüyada ters ilişkiye girmek, sevinç ve ferahlıkla dünyevi varlıklardan hayırlı bir şey duyar. Biriyle tersten geriden ilişkiye girdiğini görmek, halkın faydalanacağı iyi ve hayırlı işler yapmaya veya politikacı ise kazanacağına işaret eder.

Rüyada sevişmek veya ilişkiye girmek ne demek vidoesunu İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Biriyle İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?

Evli bir kadının, başka bir kadınla ilişkide bulunması, kocasından ayrılacağına işaret eder. Düşmanı ile ilişki kurduğunu ve yattığını görmek; ona karşı her hususta üstün geleceğine işarettir. İhtiyar bir kimse ile cinsî ilişkide bulunmak çok servet anlamına gelmektedir.  Rüyada tanımadığı biriyle  ilişkiye girdiğini (birleştiğini) görmek; parasını boş yere harcadığına ve sonunda darlığa düşeceğine delalettir.

Erkekle (erkek erkeğe) İlişkiye Girmek

Rüyada erkek erkeğe ilişkiye girmek, yolculuğa ve dünyada murad ettiği şeye kavuşmaya delalettir. Rüyada erkekle ilişkiye giren adam, kurduğu veya yaptığı işlerde başarı kazanacağına işarettir.

Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgilisiyle ilişkiye girmek veya öpüşmek,  büyük bir zattan iyilik göreceğine delalettir. Kişi sevgilisiyle cinsî münasebette bulunursa murada erişileceğine işarettir.

Tanıdığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığı bir kimse ile cinsî ilişkide bulunan kimse, servetini israf eder. Rüyada tanıdığın veya arkadaşınla ilişkiye girdiğini (münasebette) bulunduğunu görmek; bir başka kimseye hediye vereceğine işarettir.

Hayvanla İlişkiye Girmek

Herhangi bir hayvanla zina ettiğini görmek, hayır için başladığı bir işi tamamlayamayacağına delâlet eder. Hayvanlarla ilişkiye girmek, gücünün son noktasına ulaşır. Rüyada bir hayvanla ilişkide bulunduğunu görmek; düşmanına üstün geleceği anlamına gelir.

Rüyada Bir Ölüyle İlişkiye Girmek, Sevişmek

Bir kimse rüyasında ölü bir kimse ile veya ölmüş birisini kendisi ile münasebette görse, o kimsenin öleceğine işarettir.

68 YORUM

 1. rüyamda benim ve evlatlarimin akla hayale gelmeyecek sekilde bile bile topragimiza çöken hirsizla rüyamda iliskiye giriyordum, bu ne anlama geliyor?

  • merhaba gülsüm hanım rüyanın anlamı şöyle: Rüyayı görenin davranışlarını makbul ölçülere indirmesi gerektiğini belirtir. Maddia açıdan yaklaşan mutluluğaişarettir. Aynı rüyayı hastalık sahibi bir kimse görürse, bu onun şifa bulacağı şeklinde yorumlanır. İçinde olduğunuz bir sınavın veya işinizin başarıyla sona ereceğine ve mutluluğa yorumlanır.

 2. Merhaba ben bekar bi bayanim rüyamda iyi giyimli zenciye yakin uzun boylu tanimadiğim bi adamla cinsellik yaşadim bu ne demek oluyor acaba yorumlariniz icin simdiden tesekkür ederim.

 3. Merhabalar. Rüyamda erkek arkadaşımla arabada korunmadan ilişkiye giriyordum. Sevgilim boşalacağı zaman içimden çıktı. Ama yine de vajinama sperm geldi. Rüyamın anlamı nedir acaba?

  • merhaba miray: Kârlı bir işe ortak olacağınıza işarettir. Ayrıca elinize geçecek bol kazanca delâlet eder. Bazı alimlere göre hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine, bir kişiden yardım isteyeceğine delalettir. Sıcak mevsimlerde doğan kişiler bu rüyayı gördüyse, isteğinin olacağına, büyük bir iş veya devlet adamından hayır ve menfaat göreceğine işarettir.

 4. Rüyamda bir sürü erkek benimle birlikte oluyor ve eşim de bunlara karşı çok ilgisiz, onun gözünün önünde oluyor herşey. Tepki vermesini bekliyorum ama vermiyor. Erkek sayısı gittikçe kalabalıklaşıyor, yani simalar sürekli değişiyor. Sonra birine diyor ki birileri bu kadınla ilişkiye giriyor, siz de gelin ve bu durum onu eğlendiriyor gibi. Sonra ben yanına gidip o kadar gönülden beddua ediyor ve amin diyorum ki o anda yer yüzünde parlak bir yıldız oluşup gökyüzüne doğru yükseliyor ve kayarken kararıp gökyüzüne gömülüyor. Korkuyla uyanıyorum rüyadan.

 5. Ben hep rüyamda kocamamin başka biriyle yattığını görüyorum bende üzülüyorum ağlıyorum niye yapiyursun onun yanına gitme diyorum ama yinede gidiyordu bende oturup ağlıyorum ..anlami nedir acaba

 6. Rüyamda eşimle birlikte oluyoruz ve ikimizde çok mutluyuz. Birden eşim cinsel organını eline alıyor ve koptu diyor. Çok üzgün. Ben hastaneye gidiyorum deyip çıkıyor evden. Bende kala kalıyorum öyle. Ne yapacağımı bilemiyorum. Acaba yorumu nedir

  • Zeynep kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Eşinizle aranızda problemler yaşanacağına,sıkıntı yada tasa gibi şeylerle karşılaşacağınıza,hiç zorluk çekilmeden maddi kazanca,hayırlı bir evlada,mutlu olacağınız olaylar yaşayacağınıza,eşinizin size sürpriz bir şey yapacağına veya alacağına işarettir…

 7. Merhaba ben gercekte kocamin beni aldattigini dusunuyorum ve allahim eger boyle bir sey varsa bana goster dedim. O gece ruyamda kocamin bir kadinla yatakta ciplak olarak sevistiklerini gordum. Bu ruya bilincalti midir yoksa gercekmidir

  • Meraklı kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayırlı haber ve olaylara,kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya,eşinizle boşanacağınıza,huzurlu ve mutlu olacağınıza,sıkıntılarınızın bitmesine,beklenmedik bir haber almaya,istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine işarettir…

 8. Rüyamda bir pazaryerindeydim. Pazaryeri çok doluydu. Birden karşımda ünlü bir kadını gördüm. O istemese de ben onu kucağıma oturttum ve cinsel ilişkiye girdim. O kucağımdayken eteğini üzerime doğru örttüm kimse fark etmesin diye. Zor oldu ama bunu başardım.

  • Gökhan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni bir sosyal çevreye adım atacağınıza ve bu durum işlerinizin’de iyi gitmesine neden olacağına,bu çevrede kalıcı olacağınıza,maddi manevi kazanç sağlayacağınıza,kötü habere,dedikdouya,yalana işarettir…

 9. Merhaba, rüyam şöyle bir odada kanepenin üzerinde oturuyorum elmde telefonum var yanlış bişey yapıyorm ve telm kısım kısım kırmızı yanıyor ve eror veriyor. Sol tarfımda biraz uzakta olan erkek arkadaşıma sesleniyorum yardım etmesi için. Yanıma geliyor ve bırak boşver teli deyip dudaklarımdan öpüyor, karşılk veriyorum sonra boynumu öpüyor ve ben ona sağ göğsümü öpmesi için açıyorum ve öpüyor. Öyle uyandım. Abdestli yatmıştım. İhtilm olmadım.

  • Sezen kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Giriştiğiniz işte uğraşta zor’da olsa eninde sonunda büyük bir başarıya,mutluluğu elde edeceğinize,çaresizliğe,zayıflığa,korkuya,çok güzel bir haber almaya,size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye,bu özlemin giderileceğine,isteklere kavuşma yolunda ilerlemeye işarettir…

  • Semih Can kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Gelecekle ilgili planlarınızı gerçekleştireceğinize,sıkıntılı dönemi atlatmaya,iyi bir mevki sahibi olacağınıza,saygınlığınızın artacağına,yarım kalmış bir işi tamamlamanız gerektiğine,murada ermeye,elinize bol miktarda para geçeceğine işarettir…

 10. Selam. Rüyamda bir şirketdir ya marketdir orada cabuk gəzə gəzə fırlanan kreslo siliyorum koyuran yerinə stolun yanına. SonraMən görürəm qızlardır marketdə bulkulardır qızlar öz aralarında kim cox satdı tartışuyorlar məndə baxıram qıraqda gercekdə işim ağır təmizlik yapıyorum.)kəndi kəndimə deyirəm məndə belə yerdə işdəyərdim cox gözəl sıcaq bir yerdi geniş. Bulkul ərdə taptaze. Qızlar hamısı ağ paltar geyinmişdi.yorumu bilmək istərdim

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kötü giden işlerinizin dostlarınızın yardımı ve desteği ile güzeleceğine,hareketli bir yaşamınızın olacağına,sıkıntıya,üzüntüye,başınıza tehlikeli bir olay geleceğine,sevdiğinizden ayrı düşeceğinize,işinizde yükseleceğinize,çok paralar kazanıp işlerinizin daha iyiye gideceğine işarettir…

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kavuşmaya,çok beğendiğiniz uzaktaki özendiğiniz ve beraber olmaktan keyif alacağınızı düşündüğünüz birisine,uzun zamandır görmediğiniz bir kişiye,bu özlemin giderileceğine,isteklere kavuşma yolunda ilerlemeye,çevrenizde size karşı aynı duyguları besleyen birinin olduğuna işarettir…

 11. Rüyamda sevdiyimi görüyorum bir qız cocuğuyla oynuyor qucaqlayır gülər üzlüdür gülərkən qucağından şəkərlər tökülür. Məndə qıraqda durub baxıram.biz onunla gerçəkdə ayrılmışıq.yorumu bilmək istərdim zahmet olmasa

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güzel bir evliliğe,uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğinize,aile huzurunuzun bozulacağına,bir çok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza,mutlu düzenli bir aile yaşamına,sevdiğinizle aranızın tekrar düzeleceğine,kız bebeğinizin olacağına işarettir…

 12. Selam.Rüyada sevdiyim adamın arabasını qullanıyorum hec araba sürmədim gerçəkdə. .Rüyada evimizin yanındadır araba miniyorum hızla divara cırpıyorum düşürəm arabadan görüyrum biraz Daldan əzilmiş kimidir korkuyorum sonra kardeşim görüyorum və başqa kişilər arabanı kaldırırlar düzəldirlər..Yorumu bilmək istərdim….

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizin iyiye gideceğine,bir terfi edeceğinize,mevki sahibi olmaya,mal mülk edinmeye,sıkıntıları atlatacağınıza,mutlu ve sevinçli haberler alacağınıza,yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir…

 13. Selam.Rüyamda eski kocamla ilişgiyə giriyorum sonra rus erkekler görüyorum onlar ağ elbisədə oturmuşlar ben durmuş halda selamlaşuyorum onlardan rus dilində

 14. Selam.rüyamda sevdiyim insan başqasıyla sevişoyur və ben bunu acıq görüyorum gizlenoyorum korkuyorum beni görər pəncərədən bakıyorum. O boşalır sonram məni görüyor və hecnə demiyor. Bende yüksəkdə dayanıyorum param parca oluyorum..yorumu bilmek isterdim

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayırlı habere,olaylara,kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarar uğramaya,üzüntülerden ve dertlerden kurtulacağınıza,kötülüğe,şiddete,derdinize derman bulacağınıza,ön yargı ve kuşku hayatınızda büyük yer almakta olduğuna ve bu nedenle’de zaman zaman hayal kırıklıkları yaşamakta olduğunuza veya olacağınıza,çapkınlığa,bugünlerde pek şansının olmadığına,işlerinin yolunda gitmeyeceğine,sıkıntıya işarettir…

  • anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok zor durumlarla karşılaşacağınıza,mutlu haberler almaya,düşmanınızı alt edip yeneceğinize,üzüntülerinizden kurtulacağınıza,başınızdan talihsiz bir aşk macerası geçeceğine ve bu nedenle uzun yıllar zorluklarla uğraşacağınıza,yolculuğa çıkacağınıza,iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacağınıza işarettir…

RÜYANI YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here