Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama gelir?

Rüyada ilişkiye girmek veya eski adıyla cima etmek tabiri bir çok kişi tarafından merak edilen bir ruya. Biz de sizler için cinsi münasebette bulunduğunuzu görmenin her türlü şeklinin tabirini bu yazımızda açıklıyoruz. Cinsel ilişkiye girmenin 1001turlu kişiyle ve şekli bulunuyor. Merak etmeyin hayvandan tutun da en yakın arkadaşınıza kadar ne anlama geldiğin öğreneceksiniz. Rüyada cinsel ilişkiye girmek tabirini hazırlarken dini, islami diyanet faktörü ve dünyaca ünlü rüya alimlerinden feyz alındı. Aşağıdaki yazımızda rüyada ilişkiye girmek, rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek, eşiyle ilişkiye girmek ne demek, ters ilişkiye girmek, biriyle ilişkiye girmek ne anlama gelir, erkekle ilişkiye girmek, sevgiliyle ilişkiye girmek, tanıdığın biriyle ilişkiye girmek gibi pek çok rüya yorumunu görebilirsiniz.

Rüyada İlişkiye Girmek Neye İşarettir?

Rüyada cinsi münasebet görmek (rüyada ilişkiye girmek) yardımla yorumlanır. Rüyada cinsî münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret etmektedir. Rüyada bir kadınla münasebette bulunmak; çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Büyük ve makam sahibi bir kimse ile bu ilişkiyi yaptığını gören kimse, onun aracılığı ile bazı faydalar sağlar. Nikah düşmeyen ya da aileden bir yakını ile cinsî ilişkide bulunduğunu gören kimse, o yakınına karşı saygı ve sevgisini yitirir. Rüyada bir kadınla sevişmek çok büyük bir mevkiye çıkmış bir kişiden büyük bir yardım göreceğine delalettir. Bu sırada meni gibi bir şeyi görmek; bu rüya uyanıkken gusul icabedeceği için yorumlanmaz. Bir kişinin tanımadığı bir kadınla sevişmek ve cima etmek hükümet tarafından bir yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek, sıkıntı ve üzüntüdür. Başka birinin cinsel birlikteliğini görmek eşiniz, sevgiliniz veya ilişki yaşadığınız partnerinize olan güvensizliğinizi işaret eder. Rüyada başkalarının ilişkiye girdiğini görmek, cinsel ihtiyaçların artmasına delalettir.

Ruyada Eşiyle İlişkiye Girmek Ne Demek?

Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, gerçek hayattaki cinsel ihtiyaçlarının arttığına veya artacağına işarettir. Karınız veya kocanızla ilişkiye girdiğinizi görmek, partnerinizden farklı cinsel deneyimler beklediğinize işarettir.

Ters İlişkiye Girmek – Diyanet

Rüyada ters ilişkiye girmek, sevinç ve ferahlıkla dünyevi varlıklardan hayırlı bir şey duyar. Biriyle tersten geriden ilişkiye girdiğini görmek, halkın faydalanacağı iyi ve hayırlı işler yapmaya veya politikacı ise kazanacağına işaret eder.

Rüyada sevişmek veya ilişkiye girmek ne demek vidoesunu İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Biriyle İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?

Evli bir kadının, başka bir kadınla ilişkide bulunması, kocasından ayrılacağına işaret eder. Düşmanı ile ilişki kurduğunu ve yattığını görmek; ona karşı her hususta üstün geleceğine işarettir. İhtiyar bir kimse ile cinsî ilişkide bulunmak çok servet anlamına gelmektedir.  Rüyada tanımadığı biriyle  ilişkiye girdiğini (birleştiğini) görmek; parasını boş yere harcadığına ve sonunda darlığa düşeceğine delalettir.

Erkekle (erkek erkeğe) İlişkiye Girmek

Rüyada erkek erkeğe ilişkiye girmek, yolculuğa ve dünyada murad ettiği şeye kavuşmaya delalettir. Rüyada erkekle ilişkiye giren adam, kurduğu veya yaptığı işlerde başarı kazanacağına işarettir.

Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgilisiyle ilişkiye girmek veya öpüşmek,  büyük bir zattan iyilik göreceğine delalettir. Kişi sevgilisiyle cinsî münasebette bulunursa murada erişileceğine işarettir.

Tanıdığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığı bir kimse ile cinsî ilişkide bulunan kimse, servetini israf eder. Rüyada tanıdığın veya arkadaşınla ilişkiye girdiğini (münasebette) bulunduğunu görmek; bir başka kimseye hediye vereceğine işarettir.

Hayvanla İlişkiye Girmek

Herhangi bir hayvanla zina ettiğini görmek, hayır için başladığı bir işi tamamlayamayacağına delâlet eder. Hayvanlarla ilişkiye girmek, gücünün son noktasına ulaşır. Rüyada bir hayvanla ilişkide bulunduğunu görmek; düşmanına üstün geleceği anlamına gelir.

Rüyada Bir Ölüyle İlişkiye Girmek, Sevişmek

Bir kimse rüyasında ölü bir kimse ile veya ölmüş birisini kendisi ile münasebette görse, o kimsenin öleceğine işarettir.

“Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama gelir?” konusunda 203 mesaj

 1. Merhaba hocam ruyada sevgiliminle öpüşüyoruz bi anda sevgilimin avrak yerini parmakladı sonra ben elimi attim bosaldi ama bosalirken altında hic çamaşırı vardı belliydi bosaldigi cunku ses geliyor du bnde banyoya girdim eleme telefonu aldim kiz arkadaşımın ciplak videosu gördüm bu ruya neye cikar

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ersin kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bir çok yeni arkadaş sahibi olacağınıza, uğraştığınız her işin başarıyla sonuçlandıracağınıza işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mutlu bir karşılaşmaya, beklemediğiniz yerden elinize para geçeceğine veya bir mirastan hisse alacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!