Rüyada Ihlamur Görmek, Ihlamur Ağacı, Toplamak İçmek, Almak

Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamuru herhangi şekilde görmek genellikle iyiye ve hayra yorumlanır. İhlamur çiçeği görmek, evlilik yolunda atılacak adımın iyi bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder. İhlamurun kaynadığı çaydanlığı görmek, sonu hayırlı olacak bir yolculuğa çıkmak demek. Rüyada görülen ıhlamur, insanlarla iyi geçinmeye ve bolluk içinde geçinmeye işaret eder. İyi ve kazancı bol bir işe, rahat ve uzun ömürlü yaşantıya işarettir.

 • Ihlamur içmek: Rahatsız olan arkadaşınızın yanından ayrılmayarak onu sevindireceğinize işarettir.
 • Ihlamur pişirmek: Sağlığınıza özen gösterdiğinize işarettir.
 • Ihlamur ağacı görmek: İyi bir yatırım ve iyi bir kazanç anlamına gelir.
 • Ihlamur ağacı dikmek: Kazancı iyi bir işe girece­ğinize işarettir.
 • Ihlamur ağacına tırmanmak: Kötü olaylara yorumlanır.
 • Ağacın gölgesine uzanmak: Sevineceğiniz ve mutluluk duyacağınız bir habere işarettir.
 • Ihlamur ağacının kırılması: İşlerinizin kötüye gideceği­ne işarettir.

Rüyada Ihlamur Ağacı Görmek

Rüyada ıhlamur ağacı görmek veya ıhlamur içmek; İşinizde ve vazifenizde üstün başarı gösterip, mutlu ve sıhhat dolu bir ömür süreceğiniz anlamına gelir. Ihlamur ağacı görmek, elinize fazla miktarda para geçerek bütçenizin düzeleceğine işarettir. Rüyada ıhlamur veya ıhlamur ağacı görmek, sağlığın iyi olacağına, arkadaşlıkların kalıcı olmasına, huzurlu olunacağına işarettir.

Rüyada Ihlamur Toplamak

Ihlamur toplamak, başınızı dertlerden ve belalardan kurtaramayacağınız anlamına gelir. Bir başka yoruma göre de; ruyada ihlamur topladığını gormek, bir olaydan ötürü kendinizi koy vereceğini­ze, evinizle ve mesleğinizle yeteri kadar ilgilenmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Ihlamur İçmek

Eş dostla birlikte ıhlamur içildiğini görmek, oradakiler tarafından tanınan bir hastanın iyileşeceğine, limonlu ıhlamur içtiğini görmek, umulmadık bir kimseden haber alınacağına işarettir. Ruyada ihlamur icmek, heveslerinizden ve hobilerinizden çok çabuk bıkan bir yapıda olacağınıza işarettir.

Rüyada Ihlamur Almak

Ihlamur almak, iş gereği yapılan bir yolculuğa, ya da zengin bir aileye içgüvey olarak girmeye işarettir. Bir diğer alimin yorumu ise şöyle ıhlamur almak ruyada, kötülüğünüzü isteyen kişile­rin kurduğu tuzaklardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Görmek - Diyanet Rüya Tabirleri www.1001ruyatabiri.com
Rüyada ıhlamur Ağacı

Ihlamur Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda ıhlamur çayı içmek ya da ıhlamur gör­mek, birtakım sorunlarımızı çözümleme yeteneğine sahip oldu­ğumuzu belirtir. Diğer bir yoruma göre, düşlerde ıhlamur, yaşa­ma motivasyonumuzun artmakta olduğunu gösteren bir sem­boldür.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


“Rüyada Ihlamur Görmek, Ihlamur Ağacı, Toplamak İçmek, Almak” üzerine 2 yorum

 1. Rüyada hayatta olmayan dedemin biizm bahçemizden ıhlamur topladığını gördum elinde ihlamurlar yapraklarıyla beraber cicek açmis ihlamurlardı bende kendisine ıhlamurları koymasi icin kırmizi bor kucuk legen verdim legen kırikti ama

  Cevapla
  • Sevim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zorlukla kazanılacak mala, zorluk çekmeden ele geçecek bir güzelliğe, peşin paraya, bütün sıkıntılardan kurtulmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım