Rüyada İç Çamaşırı Görmek Ne Demek? İslami Rüya Tabirleri

Bu şekilde görülen rüyalar değerli bir armağanla eş değerde yorumlanır. İç çamaşırı giyinmek sevinç ve mutluluğa, soyunmak ise tedbirli ve ihtiyatlı bulunmanın gereğine işarettir.

Rüyada İç Çamaşırı Giymek veya Almak

Rüyada görülen iç çamaşırı, temiz ise salih bir kimseye, kirli ise günah işlemede rahat bir kimseye işaret eder. Rüyada görülen iç çamaşırı, çok değerli bir hediyenin alınacağına işarettir. Rüyada iç çamaşırlarını çıkardığını görmek, hasta olunacağına işarettir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, günahlardan temizlenmek için tevbe etmeye ve sıkıntı veren şeylerin ortadan kalkmasına işaret eder. Bazen bu rüya, gam ve kederlerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada çamaşır yıkadığını gören; dünyanın bütün keder ve tasasından kurtulmuş olur.

Çamaşırcı: Rüyada çamaşırcı görmek, iş hayatında başarılı olunacağına işarettir.

Dini Rüya Yorumcularına Göre: Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır yıkadığını görmek, sıkıntılardan kurtuluşa alâmettir.

Bir kadın rüyasında çamaşır yıkadığını görse, bu rüyası onun kocası ile arasında küçük bir tartışma (kavga) çıkacağına işaret olarak yorumlanır.

Kişi rüyasında bir dükkandan iç çamaşırı satın aldığını görse, yeni arkadaşlar ve yeni dostlar edineceğine işaret eder.

Rüyasında beyaz çamaşırlar görmesi veya yıkadığını görmesi, hafif ve küçük üzüntülerinin olduğuna, renkli çamaşırların görülmesi ise, keder ve üzüntüsünün büyük ve ağırlığına işaret eder.

Rüyada çamaşırlarını astığını görmek, rüya sahibi kişinin başında dolaşan bir musibet ve beldan kurtulacağına ve esenliğe kavuşacağına işarettir.

Diyanet Rüya Yorumcularına Göre: Rüyada İç Çamaşırı

İç çamaşırına ait görülen rüyalar çok değerli armağana yorumlanır. İç çamaşırlarını soyunmak ise; tedbirli, ihtiyatlı olmak şartıyla çabuk geçirilecek bir hastalıkla yorumlanır.

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot (iç donu) görmek; hayatın hep alın teri ile fazla bir biçimde çalışarak kazanılacağı anlamına gelir.

 • Rüyada iç çamaşırı görmek, insanın sırlarına, kendine en yakın kimselere işaret eder.
 • Temiz iç çamaşırı, gönül huzuruna işarettir.
 • Rüyada atlet görmek, mahrem sırlara, bastırılmış duygulara işaret eder.
 • Rüyada yeni veya temiz bir atlet giydiğini görmek, hastanın iyileşmesine, sıkıntıların bitmesine işaret eder.
 • Eski ve kirli atlet, iç sıkıntısına veya yoksulluğa işaret eder.
 • Rüyada külotunu çıkardığını görmek, vefat etmeye işaret eder.
 • Eski ve kirli iç çamaşırı, aile bireyleri ve akrabalarla ilişkilerin zayıf olmasına ve üzüntüye işarettir 

Rüyada Fanila Görmek

Rüyada fanila görmek; karlı bir işe giriştiğinize; fanila giymek ise; o karlı işten çok faydalanarak çıkacağınıza işaret sayılır.

“Rüyada İç Çamaşırı Görmek Ne Demek? İslami Rüya Tabirleri” konusunda 12 mesaj

 1. Kuzenin(kadin) ruyasinda annemj beni ve abimj goruyo. Annem onlara bi ev bulmus yikik dokuk kotu bi evmis kuzenimn esine bu evi alin diyo kuzenmde istemiyomus teyze ben korkarim bu evde oturmaya diyomus. Kuzenmde baska bi evi soylemis burayi alalim demis annemde sen onu dinleme gel bunu al diyomus. Annem sonra kuzenimn esine kizimin (2 kizinjn ismini soyluyo) esyalari su evde gelde gidip alalim demjs. Gitmisler almaya odada yerde dagilmis birsuru ic camasiri gormusler. Kuzenimin esine sende benm oglum gibisin. Kizim dagitmis hepsini demis

  1. Kusura bakmayin eksik yazdim.
   Annem uzuntuluymus kuzenim sormus noldu teyze demis oda oglum bi yere gitti daha gelmedi cigerim yaniyo demis

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Azra kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacağına, mutluluğa, sevineceğinize, olaylara yaklaşımınzdaki şeffaflığa ve hoşgörünüze, tehlikeye maruz kalınacağına, mutluluğun sıkıntıların atlatılmasından sonra gerçekleşeceğine, zenginlik ve servet ve saadet verici bir hayata başlanacağına işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   esma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni ve iyi bir arkadaşlığa, yeni dostlar edinmeye, hayırlı bir habere, çok para kazanacağınız yeni bir işe atılmaya, zengin olacağınıza, yüksek mevki sahibi biri ile görüşme yapmaya, sevince, feraha, bir olaydan dolayı mutlu olacağınıza, bolluğa, berekete, bir müddet için üzüntüye ve bu üzüntünün geçeceğine işarettir…

 2. Rüyada çorap almıştım
  Sonra giymek istedim kocaman bir iç çamaşırı çıktı ki benim bedenimden çok daha büyük görünüyordu . Aynı zaman da camiye cumaya yetişmek için acele giymek istiyordum ki uyanı verdim. Birde koyu renkli aldığığım halde giyme esnasında beyaz uzun bir iç elbisesi olduğunu farkettim . Yani şaşkın haldeydim biraz da.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Numan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mahkemeye düşülmüş bir davadan başarı kazanacağınıza, uzun yaşayacağınıza, iş hayatında başarılı olacağınıza, aklınızı kullanmayarak fakirleşmeye, üzüntülerinizden kurtulacağınıza, hayatınıza anlam katacak yeni gelişmelere, yine karamsar umutsuz günlere geri dönüleceğine işarettir…

 3. Rüyyada karanlık bir gökyüzünde boğazıma desenli bir eşarpla beni boğuyorlardı eyvah neoluyor derken oan olmüşüm ve nereye gideceğim acaba cennetemi cehennememi diye telaş içine girdim o anda iki büklüm olup karanlık bir tünelde son hızla gidiyordum ben cennete gideceğimdiya kendime güveniyordum çünkü namazimi hiç bırakmamıştım iyide bir insandım kendime göre, o karanlıkta bir ışık arıyordum çok uzaklarda küçük ev ışıkları gibi ışıklar görüyordum sonra bir ev ortamına düştüm o anda evde bi karı koca vardı kocası bana kötü niyetle bakıyordu bende çok rahatsız oldum oradan çıktım dünya gibi biryerde biraz bekledim sora aynı mağaraya döndüm ve omağarada gökyüzüne doğru kocaman birer açıldı ve orada siyah çarşafı bana gösterdiler, orda çok kuvvetli birşekilde Allahın yanımda varlığını enerjisini hissediyordum, dizlerimin üstüne çökmüş bir halde Allaha yalvarıyorum, neolur beni dünyaya geri döner ben bu çarşafı giyeceğim derken bir anda uyandım yalnız normal uyanma gibi değildi sanki beni oan yatağa koymuşlardır orda gözümü açınca düya sanki bana cennet gibi geldi.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Dilek kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güzel ve mutlu bir hayat süreceğinize, çok güzel bir aile sahibi olacağınıza, çok yakında evleneceğinize, yeni ve iyi bir arkadaşlığa, yeni dostlar edinmeye, yenilgiyi baştan kabul ettiğinize, murada ereceğinize, bi dileğinizin gerçekleşeceğine, gizli düşmanınızın bulunduğuna işarettir…

 4. ruyada devasal büyük bir ahtabotun üzerimden uçup gittiğini gordüm ucarken ondan gelen sular benim üzerime yağmur gibi akıyordu hava da biraz karanlıktı.

  1. merhaba zinnet kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyi hayata başlanacağına, evlenmeye, çocuk sahibi olmaya, toplu para kazanmaya, evinizde olan her şeyin değişeceğine, hedeflerinizi gerçekleştireceğinize işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.