Rüyada Hoşaf Görmek, İçmek, Dağıtmak

Rüyada Hoşaf Görmek

Hosaf ruyada uzun ve sağlıklı bir yaşamınız olacağı anlamına gelir. Rüyada hoşaf görmek ve içmek, uzun ve rahat bir ömür süreceğinize alamettir.

  • Ekşi hoşaf: Üzüntülere ve dertlere işarettir.
  • Lohusa şerbeti içtiğinizi görmek: Bir çocuk sahibi ola­cağınıza işarettir.
  • Bir davette hoşaf içtiğinizi görmek: Komşularınızla samimiyetinizi ilerleteceğiniz anlamına gelir.
  • Tatsız bir şerhosaf içtiğinizi görmek: Sıkıntılarınızı içinize atacağınıza, ancak bu durumun üzüntülerini­zi daha da arttıracağına işarettir.
  • Mevlit hosafi içtiğinizi görmek: Hak yo­lundan ayrılmayacağınıza, dini bütün bir insan olacağınıza işarettir.

Rüyada Hoşaf İçmek

Rüyada hoşaf içtiğini gören kimsenin kâr, kazanç ve bereketi artar, ömrü uzun olur. Hosaf icmek, uzun ve rahat bir ömür süreceğinize işarettir. Tatlı ve güzel kokulu ve berrâk hoşaf içmek; dinde safâ, menfaat, faydalı ilim, uzun ömür, güzel kazanç gibi iyi mânâlarla ifâde olunur. Elma, armut, kayısı, çilek gibi tatlı hoşaf içtiğini görmek rüyada böyle ifâde edilir. Limonata, turunç hosafi, ekşi nar suyu gibi ekşi şuruplar ise gam, keder ve hastalıktır. Çok ekşi olmayanlar, hafif bir üzüntüdür. Ruyada hoşaf satan hoşafçı ise halka faydalı bir şahıstır.

Rüyada Hoşaf Dağıtmak

Hoşaf yapıp dağıttığınızı görmek: İnsanları mutlu edecek bir hayır işleye­ceğinize işarettir. Rüyada hosaf dagitmak veya dağıttığını görmek, tatlı ise bol rızık ve hayra işarettir. Ekşi ise üzüntü ve sıkıntıya işarettir.


Leave a Comment