Rüyada Hoca Görmek, Hoca Olmak

Rüyada Hoca Görmek

Rüyada hoca görmek; bazı mesleki hususlarda bilgi edineceğinize, arkadaş ve emelleriniz arasında itibarınızın artacağı ile yorumlanır. Rüyada hoca görmek, bilginizin artacağına ve arkadaşlarınız arasında iyi bir mevki elde edeceğinize işarettir.

  • Din hocası görmek: İtibarınızın artacağına iyi mevkilerdeki in­sanlarla dostluk kuracağınıza ve halk arasında saygı, hürmet göreceğinize işarettir.
  • Kendinizi hoca olmuş görmek: Eğer hak etmiş iseniz, itibarınızın daha da ar­tacağına işarettir.
  • Hocanın elini öpmek: Bilgilerinizi daha da arttıracağıniza işarettir.
  • Hocanın sizi öpmesi: Halk arasında daha da bir hürmet gö­receğiniz anlamına gelir.
  • Hocadan ders görmek: İtibarlı bir şahıstan fay­da göreceğinize işarettir.

Rüyada Hoca Olmak

Hoca olduğunu gormek, cahil bir toplumun büyüğü ve önde gelen kimsesiyle tabir olunur. Hoca olmak ve birine bir şeyler öğrettiğini gören halkın sevgi, say­gı, takdir ve beğenisini kazanır. Öğretmen olduğunu ve ders verdiğini gör­mek mevki ve makam sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyanızda öğretmen gördüyseniz; Yerinde yaptığınız konuşma ve hareketlerden dolayı, etrafınızın hayranlığını kazanacağınıza işarettir. Kendi kendinizi yetiştireceğinize her konuda bilgi sahibi olmaya çabalayacağınıza işarettir. Derste öğretmen görmek: Sizden yete­nekli ve deneyimli insanların sözlerine ve nasihatlerine kulak vereceğinize işarettir. Kendi öğretmeninizi görmek: Başkalarının yardımıyla öğrendik­lerinize yeni bilgiler katacağınıza işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!