Rüyada Hindi Görmek, Hindi Eti Görmek, Kesmek, Yemek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyanızda hindi gördüyseniz; Mecburen girdiğiniz bir işten dolayı üzüleceğinize işarettir. Giriştiğiniz tüm işlerde başarı elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada bir hindi satın almak veya hediye olarak kabul etmek hayırla yorumlanır. Bu rüya, bir süre işinizde şansınızın iyi gideceği anlamına gelir.

Psikolojik ve Modern Anlamı: Düşlerde hindi, en genel anlamıyla, yeni başlangıçları simgeler.

Rüyada Hindi Eti Görmek, Yemek

Hindi eti görmek veya yediğinizi görmek, çok iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Bu rüya iş hayatınızda düş kırıklığına uğramaktır. Rüyada hindi eti gormek veya yemek, adımlarınızı dikkatli atmanız gerektiğine, son günlerde yapmış olduğunuz bir hatadan ders almanız gerektiğine ve deneyimleri olanların laflarını dinlemek gerektiğine işarettir.

Rüyada Hindi Kesmek

Hindi kesmek rüyada, içinizde bir şeyleri başar­mak için şevk kalmadığına ya da çok zorlanacağınız bir toplantıya işarettir. Bazı alimlere göre hindi kesmek, çalışıp çabalayarak geldiğiniz makamdan ufak ayak oyunlarıyla haksız yere düşürülmek istendi­ğinize işarettir.

Rüyada Hindi Yemek

Hindi yemek ruyada, bir gurupla birlikte yolculuğa çıka­cağınıza ve kendinize olan itimadınızın artacağına işarettir. Diyanet rüya tabirleri alimlerine göre, arkanızdan yapılan dedikoduların sizi çok kızdıracağına an­cak ilk başlarda çok önemsediğiniz bu lafları daha sonra umursamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Ne Demek?
rüyada hindi görmek, yemek, kesmek

Kümes Hayvanı Görmek

Rüyada kümes hayvanlarından tavuk, örnek, hindi gibi yumurtlayan hayvanlan görmek, genç bir erkeğin yüksek mevkide birinin düşmanlığını kazanmaktan çekinmesini haber verir. Orta yaşlılar için, daha fazla tecrübeli olması itibariyle, işlerini genişletmek ve ilerletmek bakımından çok iyi bir fırsatın ele geçeceğine işarettir. Hiç evlenmemiş bir kadın için, bir çiftçi ile evlenip çiftçilik hayatı yaşayacağına, evli ve çalışan bir kadın için ise para işlerinde acele etmemesi gerektiığine, yoksa felakete uğrayacağına işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Hindi Görmek, Hindi Eti Görmek, Kesmek, Yemek” konusunda 6 mesaj

 1. Ruyamda komsu kadinin yaninda oldugumu ve onun Hindi yavrularini goruyorum beyaz renkdlerdi kadin bana bu kez hindilere hastalik bulasmasina izin vermem bu kez yavru hindileri iyi besliyicem.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Meliha Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bulunduğunuz durumdan çok daha iyi ve güzel durumlara gelerek saygınlığınızın artacağına, zor işlerin üstesinden gelip hayallerinize kavuşmaya işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Fatime kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sizi mutlu günler beklediğine, bir yerde güzel bir evliliğin olmasına, murada ermeye, sevinmeye, işlerin yoluna gireceğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Rüyanız Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!