Rüyada Hamur Görmek Hayırlı Mı? Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada hamur görmek veya hamur işi ile ilgili bir rüyanın hayatınız için ne demek olduğunu okumak isteyen ziyaretçilerimize detaylı bir tabir hazırladık. Bu rüya tabirinde rüyanıza giren her türlü hamur işinin neye yorumlandığını öğrenebileceksiniz.

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada görülen hamur yakında kavuşulacak bir rahatlıktır. Hamur ele geçecek bir maldır. Rüyada hamur görmek, murad ve arzulamayı ifade eder. Hamur, yalın olarak insanın içinde gizlediği arzusudur. Hamuru topak topak kopardığını gören kimse, bir konuda gün sayar. Arpa unundan hamur görmek, hamuru yoğuran kişinin dininin sağlam olduğuna işaret eder. Buğday unundan iyi mayalanmış hamur gören kimsenin ticareti kazançlı olur. Mayalanmış hamur görmek, muradın erkenden husulüne, mayalanmamış hamur ise muradın gecikmesine işarettir.  Hamurun ekşidiğini ve kabından dışarıya taştığını gören kimse, ticaretinde zarar eder. Bir rivayete göre hamur görmek, akrabalarına kavuşmak için yolculuğa çıkacağına, başka bir rivayete göre de ticaret maksadıyla yolculuğa çıkmaya işarettir.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurmak dini inancı bütündür. Eğer yoğurduğu hamur, buğday unundan ise, malının çoğalacağına ve kazancının artacağına delâlet eder. rüyasında hamur yoğuran kimse insanlar arasında itibar görür. Rüyada hamur yoğurduğunu gören kimseye misafir gelir. Teknede hamur yoğurmak ise kazancınız için başka yollar aradığınıza işarettir.

Ruyada Hamur Yemek

Rüyada hamur yemek veya hamurdan yapılmış bir şeyi yemek, yakında bir nikâha veya buna benzer bir şeye davet edileceğinize işaret eder.

Rüyada Hamur Yapmak

Rüyada hamur yapmak veya rüyada hamur işi yapmak, varlıklı bir kimse ile evleneceğinize, evli iseniz böyle bir kimseyle ortaklık kuracağınıza işaret eder.

Rüyada Hamur Pişirmek, Kızartmak

Rüyada hamur pişirmek veya kızartmak gören kimse, yakınlarına veya sevgilisine kavuşur. Hamur mayalı ise bu kavuşma daha çabuk meydana gelir.

Rüyada Oklava Veya Merdane Görmek

Rüyada bazı makinalarda ve ev hanımlarının hamur işlerinde kullandıkları merdane görmek, istikbali düşünmeden günlük hayatınızı yaşadığınızı, geleceğin neler getireceğini hesaba katmadığınızı gösterir. Rüyada görülen oklava bedduaya delalet eder. Kendisine oklava ile vurulduğunu gören kimse için bu rüya, beddua edilmeye işaret eder. Rüyada görülen oklava, üzüntü verecek habere işarettir. Rüyada oklava görmek, bedduaya yorumlanır. Kendisine oklava ile vurulduğunu görmek; çok sevdiği bir kişiden acı söz işiteceğine ve ı;ok derin bir beddua alacağına işarettir.

Rüyada Börek Görmek Neye Delalettir? İslami Tabiri

Rüyada Yemek Yemek

Rüyasında insanlar arasında yemek yediğini gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Rüyada Börek Çörek Poğaça Görmek

Rüyada börek yemek, değişik yerlerden gelecek hayır ve mala işarettir. Bu rüya, elde edilecek bol rızka ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada çörek yediğini görmek, kısa süreli faydalara işarettir. Bazen bu rüya, hiç ummadığı yerden eline geçecek mala da delalet eder.

Rüyada Ekmek Görmek Neyle Yorumlanır? Diyanet Tabiri

“Rüyada Hamur Görmek Hayırlı Mı? Büyük Rüya Tabirleri” konusunda 4 mesaj

 1. Rüyada akşam sokak ortasında hamur açıyordum. Yanımda dini bütün bir komşum belirdi. Bana yardım etmeye başladı ve dedi ki kızım her şey nasip, yalan yok, kızım onla evlenmesin diye elimden gelen her şeyi yaptım ama bak evlendiler.

  1. Rüya Yorumcusu

   Ayşe kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Günlük yaşam koşullarda yaşanılacak farklı durumlar yaşanılacağına,bazı saklı kalan sırları öğreneceğinize,sizi sıkıntılara sokan kişiyi alt edeceğinize,mutlu ve sevinçli haberler almaya,bazı sorumluluklar alacağınıza işarettir…

 2. selamın aleyküm rüyamda kabarmış hamur gördüm sonradan hamurun açılmış olduğunu ve üstünde ince ince kesilmiş ve soyulmuş patates gördüm sonradan ünlü bir aşçıda gördüm

  1. Rüya Yorumcusu

   Ahmet kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kendi gayretiniz sayesinde başarılı olacağınıza,tek başına girişim yaparak arzu ettiğiniz konuma geleceğinizi işaret eder.Aileden aldığınız parayı sermayeyi arttıracağınıza ve bir servet sahibi olacaksınız anlamındadır.Murada ermek demektir.Henüz yeteneklerinizin farkında olmadığınıza,yeteneklerinizi keşfettiğinizi,bu yeteneklerinizden gelir elde edeceğinizi söyler.Tamamen kendi yeteneklerinizin dışında bir işle uğraşıyorsunuz anlamına gelir.Mala,şöhrete,mutluluğa,gönül rahatlığına,yeni arkadaşlıklar kurmaya,istenilen şeye kavuşulacağına,bolluğa,rahatlamaya,ani bir yolculuğa işaret eder…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.