Rüyada Hamile Olduğunu Görmek, Kendini Hamile Görmek, Hamile Olmak

Rüyalarda hamile olmak ölüm mü, hastalık mı yoksa evlilik mi para mı demek. Rüyada hamile olduğunu görmek, duymak veya hamile olmak farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

🙂 Kendini hamile görmek: Mala ve mülke de yorumlanabilir. Rüyada hamile olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar. Hamile bir kadın için rüyada hamile olduğunu görmek ise, do­ğacak olan çocuğun evine mutluluk ve bereket getireceğine bir işaret olarak yorumlanır.

😐 Rüyada hamile olduğunu gören kadın için bu rüya üzüntüye ve Allah Teala’ya niyazda bulunmaya işaret eder. Henüz genç bir kızın sancılı ve acılı bir gebelik yaşadığını gören sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun süreceğine, bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerekeceğine işarettir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

🙂 Dul kadının veya bir genç kızın için kendini hamile görmek, evlenmelerine işarettir. Evlilik çağında bir kız rüyasında kendini hamile gör­müş ise, bu, onun yakın bir zamanda evlilik teklifiyle karşıla­şacağına yorumlanır.

😐 Bekar bir kızın kendini hamile olduğunu görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Erkeğin kendini gebe görmesi, hüzün ve kedere işaret eder.

Rüyada Hamile Olmak

🙂 Evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Rüyada hamile olmak evli olanlar veya evlilik yaşına gelenler için bütün arzu ve isteklerinizin olacağını gösterir. Hamile olmak çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, sıkıntılı bulunduğu durumdan bu yolculuk sonunda kurtulacağına, işlerinin düzeleceğine işarettir

😐 Genç kızlar için hamile olmak günah ve suç işleyeceğine, kızlar için kendi hakkında dedikodular çıkacağına yo­rulur.

Rüyada Hamile Olduğunu Duymak

🙂 Rüyada bir kadın için kendini hamile olduğunu duymak, mala işaret eder. Hamile olduğunu duymanız sıkıntıdan ve zor durumdan kurtulacağı anlamına gelir. Rüyalarda hamile (gebe) olduğunu duymak yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada Hamile Görmek

🙂 Hamile kadından rüyada kan alınması çocuğunu doğuracağına işaret eder. Rüyada hamile görmek mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize, ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz:Bir kadının kendini hamile olduğunu görmesi mal; bir erkeğin kendini hamile görmesi hüzün ve keder demektir. Hamile olduğunu görmek yardıma muhtaç olan birine yaptığınız yardımın karşılığını göreceğinize işarettir.” demişlerdir.

Kirmani: “Hamile olduğunu görmek, üzüntü ve kedere, tazarru ve niyazda bulunmaya, yalvarıp yakarmaya işarettir. Rüyada gebe kalmak, iş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal-mülk sahibi olacağınıza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyalardaki hamileliğin psikanalizi: Rüyada hamile olmak, günlük yaşamın yarattığı gerginliklerin bizi rahatsız etmeye başladığını ve sinirsel bir boşalmaya ihtiyaç duyduğumuzu gösterir. Rüyalardaki hamilelikler çıkılacak yeni bir yolculu­ğun habercisi olabileceği gibi, yaşamdaki ilerleyişimizde yeni adımlara ve yöntemlere ihtiyacımız olduğunu bize anımsatıyor da olabilir.


Rüyada hamile olduğunu görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek, Kendini Hamile Görmek, Hamile Olmak konusunda 4 mesaj

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi gayretiniz sayesinde başarılı olacağınıza, tek başınıza girişim yaparak en çok arzu ettiğiniz konumlara geleceğinize işarettir…

 1. Bir arkadaşım beni rüyasında bir erkek bebek için hazırlık yaparken görmüş. Herşeyi çok güzel hazırlamışsın bende sana yardım ediyordum ,beşiği herşeyi maviydi. Sende çok güzeldin,elbisen falan güzeldi. Yalnız eve sardığın halının üzerine 2. Bir halı sarmıştın. Ben de niye böyle yaptı nasıl söyleyeyim diye sıkıntı yapıyordum. Şeklinde anlattı bana. Yorumlayabilirseniz memnun olurum.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sevgi Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Gireceğiniz işlerden karlı çıkacağınıza, zengin bir kimseden iyilik ve yardım görmeye, hayatınızda değişiklikler olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!