Rüyada Hamile Görmek Hayırlı Mıdır? Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada görülen hamile  veya hamile olduğunuzu görmek sizin için rüya yorumcuları tarafından nasıl yorumlandığını bu rüya tabirinde okuyabilirsiniz. Doğum görmek, bebek görmek gibi hamilelikle ilgili tüm rüyaların anlamı aşağıda sizleri bekliyor. Bir kadının rüyasında hamilelik, hissettirdiklerine gö­re, hem çocuk sahibi olma isteğini, hem de gebelikten duyulan korkuyu ifade ediyor olabilir. Bir erkeğin rüyasındaysa, kişiliğinde ve potansiyelinde olumlu bir değişimin habercisidir. işte dini islami ve diyanet rüya tabirlerine göre: rüyada hamile görmek

Aşağıdaki ses dosyasına tıklarayak rüyada bebek görmenin anlamını dinyelebilirsiniz.

Rüyada Hamile Görmek, Gebe Görmek

Rüyanızda kendisini veya başkasını hamile görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere işaret eder. Bu rüya kadınlar için kendini gebe gördüğü takdirde bir günah veya suç işleyeceğine yorumlanır. Rüyada doğurduğunu gören bir kimse; her türlü kötülüklerden uzak kalmış demektir. amile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Kısır kadının veya hayvanların erkeğinin gebeliği, o sene kıtlık olup geçim sıkıntısı çekileceğine, hayırların azalıp, hırsızlık olaylarının çok olacağına, fitne ve fesadın çoğalacağına işaret eder. Dul kadının veya genç kızın kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine işarettir. Bir kadının kendisini rüyada gebe olarak görmesi mal olarak yorumlanır. Genel olarak hamilelik ve hâmile görmek iyiye yorulur. Bir hayvanın gebe olduğunu görmek, mal ve mülkteki artışa delalet eder. Ebu Said El-Vâiz’e göre; bir kadının kendini gebe olarak görmesi mal, bir erkeğin kendisini gebe görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, gebelik görmek karnının büyüklüğü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delâlet eder.

Hamile Oldugunu Gormek

Eğer rüyanızda kendinizi hamile olduğunu görmek veya rüyada gebe olduğunu gören kadın övülür ve şerefe nail olur, malı artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadın için bu rüya üzüntüye ve tanrıya niyazda bulunmaya işaret eder.

Hamile Olmak

Gördüğünüz rüyada hamile olmak veya kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Kadınlar için kendi veya başkasının gebe kalması günah ve suç işleyeceğine, kızlar için kendi hakkında dedikodular çıkacağına yo­rulur. Rüyada doğurma, günahlardan ve her türlü kötülüklerden sıyrılma­sını haber verir.

Hamile Kadın Görmek

Rüyanıza giren bir hamile kadın veya yanında hâmile kadın bulunan kimse için, kız çocuğu ile müjdelenmesine işarettir. Rüyada hamile kadın ile karşılaşmak, iş yerinizde veya aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine delalettir. Rüyada bir erkek karısının hamile kaldığını görmek, ününün artacağına ve halk arasında tanınıp sevileceğine delâlet eder.

Hamile Olduğunu Öğrenmek Duymak

Rüyanızda hamile olduğunu  duymak, fakir bir kimse için para ve rızık, zengin bir kimse için de fitnedir. Rüyada biri hamile (gebe) olduğunu veya olacağını öğrenmesi, servete konacağına veya yapacağı işlerde edeceği kara yorumlanır. Ortak işler yapanların kendi yollarını ayırarak başarılı olacaklarını bildiren rüya, beklenen bir haberin gelmesiyle de önemli bir sorunu çözmeye yorulur. Aynı zamanda kişiye gelecek birden fazla iş teklifi sayesinde öz güvenin artacağını da tabir eder.

Hamile Erkek Görmek

Hamile erkek görmek veya bir erkek tarafından görülen gebelik rüyası ise; yakında kendisine ya bir miras veya piyangodan çok miktarda para geçeceğine yorumlanır. Bir erkeğin kendisini gebe görmesi sıkıntı ve üzüntüdür. Her ikisi için de mal ve servet olduğu şeklinde yorumlayanlar da vardır.

Bebek Görmek

Bebek görmek pek de hayırlı bir rüyadır. Bebeklerin cinsiyeti ve duruşu tavırları bazen hayırsız rüyalara çevirebilir durumu. Bebek çok güzel kundaklanmış ise; içinizde bir sıkıntı olsa bile bunun pek hafif olacağına; bakımsız ve durmadan ağlayan bir bebek görmek; hayatta mutlu olmaktan ümit kesmiş birisi olacağınızı gösterir. Oyuncak bir bebek görmek; rüya sahibinin eğlenceli bir toplantıya davet edileceğine; eğer bu bebeği satın almış ise, ya da kendisine hediye edilmiş ise; pişmanlığı uzun sürecek bir hata işleyeceğini gösterir. Rüyada erkek çocuk görmek, müjdeli haber olarak yorumlanır. Kız çocuğu görmek ise bolluğa, berekete, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa erişmeye işaret eder. Kız çocuğu görenin, sevinçli bir işle karşılaşacağına işaret ettiği şeklinde de yorumlanmıştır.

Bazen de rüyada bebek görmek, üzüntü ve sıkıntıya ve kötü insanları hoş tutmaya işaret eder. Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek, dünya ve ahiret saadetine nail olmaya işarettir. Yeni doğmuş bir bebeğin yürüdüğünü görmek, o çocuğun geleceğinin çok parlak olduğuna işarettir. Bir bebeğin gülümsediğini görmek, müjdeli bir haber almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Bebek Görmek

Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğinizdeki değişik özellikleri simgeliyor olabilir. Rüyada bebek düşürmek, yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, ye­ni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gö­ren hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlı­ğından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme kor­kusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta ya­rar vardır.

Rüyada bir bebeği evlat edindiğini görmek, yaşamda ye­ni bir sorumluluk almak ya da ilgi ve bakım isteyen bir kişi ya da olguya sahip çıkmak, yardımcı olmak demektir. Ağlayan bir be­bek, rüyayı gören kişinin doyurulmamış en temel ihtiyaçlarına işaret eder. Rüyada bir bebeği elinden düşürmekse, başkalarının duyduğu güveni boşa çıkarma kaygısıdır. Bebeğin erkek olması, rü­yayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Kız bebekse, başkalarıyla olan ilişkileri­mizde ve duygusal yaşantımızda yeniliklere işaret eder. Mutlu ve gülen bir bebek görmek, yakın dönem içinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerin huzur ve mutluluk getireceğinin habercisi kabul edilir.

Hamile Kalmak

Hamile kalmak veya hamile kaldığını görmek, ününün artacağına ve halk arasında tanınıp sevileceğine delâlet eder. Rüyada kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Erkek Bebek Görmek

Rüyalarda görülen erkek bebek, müjdeli haber olarak yorumlanır. Erkek bebek doğurduğunu görmek de kız çocuğu ile tabir olunur. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Karısının erkek çocuk doğurduğunu görmek, eğer hamile ise kız çocuğu doğuracağına yorumlanır. Rüyada erkek bir bebek görmek; güvenilir dostlarınızın varlığına; hareketlerinizin başkaları tarafından saygı ile karşılandığına; erkek çocukları ile oynadığınızı görmek; iş hayatınızda kendileri ile iş yapacağınız kimselerin karakterleri hakkında önceden bilgi toplamanız menfaatiniz gereği olacağına yorumlanır.

Bekar Kızın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bekar genç bir kızın hamile olduğunu görmek, hakkında kötü dedikodular çıkarıldığına delalettir. Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Henüz reşit olmamış bir çocuğun kendisini gebe görmesi babası ile ve küçük kızın gebe olduğunu görmesi annesi ile yorumlanır.

İkiz Hamile Olduğunu Görmek

İkiz hamile olduğunu görmek, işinizde çifte bir başarı sağlayacağınıza ve hayatta iyi derecede bir yaşam sürdüreceğinize yorumlanır. Rüyada ikizbebek görmek, din ve dünya işlerini güzel bir şekilde yürüten kimseye işaret eder. Rüyada ikiz görmek, bol kazançlı ve huzurlu bir işe girmeye veya iş kurmaya işarettir.

Başkasını Hamile Görmek

Başkasını hamile görmek, kadın ise, çocuk doğuracağına; erkek ise, yaralanıp yarasının sarılacağına; erkek çocuksa sünnet olacağına; genç biri ise evleneceğine delâlet eder.

Anneyi Hamile Görmek

Anneyi hamile görmek veya bir kimsenin rüyasında annesinin hamile olduğunu görmesi; şâyet annesi sağ ise, onun kalbini kazanıp, gönlünü alması gerektiğine, eğer vefat etmiş ise, âhiret hayatı için evlâdından hayırlar ve duâ beklediğine işaret eder. Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu görmek, şifaya ve huzura işaret eder.

Doğum Görmek Doğurmak

Rüyada doğum görmek veya doğum evinde bulunduğunuzu ve bazı çocukların dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni yeni atılımlara gireceğinize ve iş ve kazancınızı artırmak ve geliştirmek için bir takım teşebbüslere giriştiğinize, bazı iş adamları ile temaslar kurarak yeni iş sahaları aradığınıza yorumlanır. Hamile bir kadın için kız çocuğu doğurduğunu görmek, erkek çocuk ile; erkek çocuk doğurduğunu görmek de kız çocuğu ile tabir olunur. Rüyada erkek çocuk doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Bekar bir kimsenin doğum yaptığını görmesi, evlenmesi ile tabir olunur. Erkek bir kimsenin kendisinin doğum yaptığını görmesi, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Bazen bu rüya kötü huylu bir hanımdan boşanmaya da işaret eder. Hamile olmayan bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi, kocasının zengin olacağına delalet eder.

Rüyada doğum yapan bir kadın görmek,yaşamda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna işaret ettiği gibi, günlük yaşantımızı değiştirecek yeni bir iş, proje ya da ilişkinin de habercisi ola­bilir. Bir kız çocuğu doğurduğunu görmek, hayra işarettir. Erkek çocuk doğurduğunu gören, şiddetli keder ve sıkıntıya uğrar. Yahut fena bir söz duyar, bir rivayete göre de, ölür. Karısının erkek çocuk doğurduğunu görmek, eğer hamile ise kız çocuğu doğuracağına, eğer değilse, keder ve sıkıntıya uğrayıp, sonra bundan kurtulmaya; karısının kız doğurduğunu görmek, erkek çocuk doğuracağına delâlet eder.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Doğum

Ruyada Hamile Gormek-Diyanet ve-islami Ruya Tabiri-bebek gormek-dogum gormek-gebe gormek-1001ruyatabiri
Ruyada Hamile Gormek-Diyanet ve-islami Ruya Tabiri-bebek gormek-dogum gormek-gebe gormek-1001ruyatabiri

Rüyada görülen doğum olayı, müjdedir. Kimi zaman, yeni bir iş, kurmaya, yenilikler yapmaya ya da sevinçli bir haberin geleceğine yorumlanır. Kimi zaman da, kısmeti, bereketi, veya ağır bir yükü işaret eder. Doğurmak da, rüyayı gören için yaklaşık aynı şeyleri çağrıştırır. Evli bir kadın hamile olmadığı halde bir çocuk doğurduğunu görse, o kimsenin alacağı müjdeli bir haberle sevineceğine hükmedilir. Eğer hamile bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, rüyayı görenin bir kız evlât doğuracağına işaret sayılır. Şayet bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, o kişinin bütün üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder. Bazı yorumcular erkek çocuk rüyayı gören için üzüntüdür demişlerdir.

ruyada dogum gormek dogum yapmak dogurmak doguran birini gormek bebek gormek islami ruya tabirleri-dini-diyanet tabirleri
ruyada dogum gormek dogum yapmak dogurmak doguran birini gormek bebek gormek islami ruya tabirleri-dini-diyanet tabirleri

Hamile Görmek Rüyada

 • Erkek bir kimsenin rüyada çocuk doğurmasını görmesi, o kişinin ağır ve başaramayacağı bir iş yükleneceğine işaret sayılır. Ama bir görüşe göre ise, bu rüya, fena huylu bir eşten kurtulmaya işarettir.
 • Bir kadın rüyasında erkek bir çocuk doğurduğunu ve bu çocuğun hemen konuştuğunu görse, o kişinin mutlu bir ömür süreceğine hükmedilir. Eğer bir kız çocuğu doğurduğunu ve çocuğun hemen konuştuğunu görürse, rüyayı görenin bir çocuğa daha sahip olacağına işaret eder.
 • Mahkûm bir kadın rüyasında kız çocuğu doğurduğunu görse, o kişinin kurtulacağına yorumlanır. Rüyada doğurmak, kişinin sıkıntıdan ve hastalıklardan kurtulacağına işaret eder. Bazen da rahatlığa, kederden kurtulmaya ve borçtan kurtulmaya yorumlanır.
 • Rüyada hamile olduğunu gören kimse üzülür. Ama doğurduğunu görse sevinir. Hasta olan bir kimsenin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, rüya sahibinin öleceğine işaret eder. Eğer yoksul bir kimse rüyada doğurduğunu görürse, o kişinin zengin olacağına hükmedilir. Zengin bir kimsenin doğurduğunu görmesi ise, o kişinin yoksullaşacağına işaretir. Bekâr bir kimsenin bu tür bir rüyayı görmesi de, o kişinin evleneceğini gösterir.
 • Değişik kesimdeki kimselerin bu tür rüyayı görmesi de, o kişilerin hastalanacağına işaret sayılır. Hasta bir kimse rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görse, o kişinin öleceğine hükmedilir. Eğer rüyayı yoksul bir kimse görse, o kişinin rızkının devlet kapısında olduğuna yorumlanır. Zengin bir kimsenin aynı rüyayı görmesi ise, o kişinin zevk ve eğlence yüzünden servetini kaybedeceğine işaret sayılır. Bir kadının bu tür bir rüyayı görmesi de, o kişinin kısır olacağına işarettir.

Düşlerde Görülen Hamileliğin Anlamı

Bir kadın rüyasında kendini hamile görmüş ise, bu, duruma göre o rüya sahibinin:

 • berekete, ya da,
 • mirasa kavuşacağı şeklinde yorumlanır.
 • Hamile bir kadın rüyasında hamileliğini görmüş ise, bu, do­ğacak olan çocuğun evine mutluluk ve bereket getireceğine bir işaret olarak yorumlanır.
 • Bir erkek rüyasında kendini hamile görmüş ise, bu, duruma göre:
 • üzüntü ve kedere, ya da,
 • Hayırlı bir haber almaya işaret olarak yorumlanır.
 • Evlilik çağında bir genç kız rüyasında kendini hamile gör­müş ise, bu, onun yakın bir zamanda evlilik teklifiyle karşıla­şacağına; aynı rüyayı evlilik çağında olmayan bir kız görmüş ise, hayırlı bir haber alacağına işaret olarak yorumlanır.
 • Çalışan bir kimse rüyasında kendini hamile görmüş ise, bu o kimsenin iş değişikliği yaşayacağına bir işaret olarak yorum­lanır.

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek, gören kişinin durumuna göre değişik anlamlarda yorumlanır. Hastanenin temiz ve bakımlı halini gören kimse, sağlığına kavuşur. Hastanede kahkaha ile gülen kimse, delirir veya yakınlarından birini kaybeder. Hastanede verilen yemekten yediğini gören kimse, hasta ise iyileşir, sağlam ise hasta olur. Hastalık görmek, hangi şekilde olursa olsun iyiye yorulmamıştır. Hasta olduğu halde acı çekmediğini gören kimse o yıl ölmez. Bunun dışında her türlü yara, bere, hastalık, zayıflık, servet rüyayı görenin hayatıyla yakından ilgilidir. Bir kimse rüyasında hanımının hasta olduğunu görse, o hanımın sıhhatte olduğuna ama dininin noksanlığına işaret eder. Erkek için de durum aynıdır. Rüyada hastahane görmek iyi bir rüya sayılmaz. Kendisini bir hastahanede görmek, onun parasının kaybolacağına, çok heyecanlı anlar geçireceğine, pavyonlardan birinde yattığını görmek, büyük bir düşmanla karşılaşacağına yorumlanır.

Ruyada-hamile-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri sozlugu-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-ansiklopedisi yorumu
Ruyada-hamile-Gormek-Ne-Demek-Diyanet-Ruya-Tabirleri sozlugu-dini-islami-diyanet-ruya-tabirleri-ansiklopedisi yorumu

Rüyada Kadın Görmek

Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. Rüyada görülen çirkin ve ihtiyar bir kadının kendisinden yüzçevirdiğini ve uzaklaştığını gören kimse, fakir düşer ve ahiret hayatına yönelir. 

Rüyada yabancı bir kadın görmek, dünyadaki işlerinizin düzenli gideceğine işarettir. Kadınla konuştuğunuzu görmek, hayatınızda yeni bir safha açılacağına delil sayılır. Rüyada bir kadından bir şey aldığını veya kadının kendisine bir şey verdiğini görmek, o kimsenin dünya işleriyle meşgul bulunduğuna, üzerinde bir çok mücevher taşıyan süslü bir kadın görmek, zengin olacağınıza alamettir. Çirkin bir kadın, fakir düşeceğinize, bir kadını arkadan görmek, işlerinizin düzensiz gideceğine ve herkesin sizden yüz çevireceğine yorumlanır. Rüyada genç bir kız görmek, haram mala, kadınlarla toplu bir halde oturup sohbet ettiğini görmek, işsiz kalmaya ve tembelliğiniz yüzünden kazancınızın azalacağına işaret eder.

Anne Görmek

Rüyada anne görmek, baba görmekten daha hayırlıdır. Rüyasında annesini gören; rahata kavuşur. Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu gören kimse eğer hasta ise iyileşir. Zengin ise fakirleşir. Rüyada annesi ile birlikte yürüdüğünü görmek, gam ve kederden halas olmaya, annesi ile konuştuğunu görmek te müjdeli bir habere delat eder. Rüyada görülen anne kucağı, dost ve güvenilir bir kimse tarafından korunmaya ve ondan gelecek hayra işaret eder. Rüyada annenin güleryüzlü görünmesi, onun duâsını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret etmektedir.

Kundak Görmek

Rüyada kundak görmek, evliyseniz hayırlı bir çocuğa sahip olacağınıza, bekâr iseniz isteklerinize kavuşacağınıza işaret eder. Kundak bezi görmek, çocuğa yorumlanır. Rüyasında bir kundak bezine sarınmış birini görmek, kadın ise, çocuk doğuracağına; erkek ise, yaralanıp yarasının sarılacağına; erkek çocuksa sünnet olacağına; genç biri ise evleneceğine delâlet eder. Kaçak, hasta, misafir kimselerin bu rüyayı görmeleri hayırlı değildir.

Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek, üzüntü ve sıkıntıya bazen de ağlamaya delalet eder. Bu rüya bekar için evlenmeye, evli kimseler için de evlada işaret eder. Rüyada bir beşik yaptığını veya satın aldığını yahut birinin kendine bir beşik hediye ettiğini gören, eğer erkek veya kadın, bekârsa evlenir, evli ise bir çocuğu olur. Bir beşiği sattığını veya diğer birine verdiğini yahut kırıp attığını gören, erkekse karısını boşar, kadınsa kocasından ayrılır, yahut çocuğunu evinden kovar. Rüyada beşik görmek; bekar bir kimse için yakında bir evlilik yapacağınıza, evli kimseler için, evlat sahibi olacaklarına, eğer beşik kırılırsa boşanma ya da ayrılığı gösterir. Rüyasında bir beşiği salladığını gören kimse aile ve akrabalarına güzelce muamele ederek hayır ve hasenatta bulunur.

Rüyada Hamile Görmek, Gebe Görmek-Hamile Oldugunu Gormek-Hamile Olmak-Hamile Kadın Görmek
Rüyada Hamile Görmek, Gebe Görmek-Hamile Oldugunu Gormek-Hamile Olmak-Hamile Kadın Görmek

Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek, yardımcı ve muavindir. Güzel ve genç bir ebe gören kimse, ömrünün sonuna kadar arkadaş kalacağı bir dost edinir. Bir başka yorumla güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına, yaşlı ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir. Evine bir ebenin geldiğini görmek, evde bereket ve bolluk hasıl olacağına delalet eder.

Rüyada ebe görmek; ileride yapacağınız işlerin düzgün gideceğinin müjdecisidir. Hamile bir kadının rüyasında ebe görmesi; güzel ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceğini gösterir.

Cenin Görmek

Rüyada görülen cenin (embriyo) kişiliğimizde son derece narin, kırılgan bir yönün varlığını bize haber verir. Aynı zaman­da terk edilme, yalnız bırakılma, istenmeme endişelerine de dik­kat çekiyor olabilir. Rüyayı gören bir kadınsa, hamilelikle ilgili duy­guların anlatımı olarak da düşünülür.

rüyada hamile görmek-hamile oldugunu gormek-hamile olmak-duymak-erkek kadın gormek

Rüyanızı ücretsiz yorumlatmak ve rüya uygulamamızı indirmek için lütfen Buraya Tıklayın

“Rüyada Hamile Görmek Hayırlı Mıdır? Büyük Rüya Tabirleri” konusunda 9 mesaj

  1. merhaba şükran kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni hobiler edinmeye, ailenizi ihmal etmemeniz gerektiğine, kendinizi geliştirmeniz gerektiğine, hayatınıza yeni sayfa açılacağına, malınızın artacağına, itibar sahibi olmaya, saygınlık kazanmaya, çevrenizde yenilikler olacağına, hayatınızda bazı eskilerinin yerini yenilerinin olmasına işarettir…

 1. mrh ablam hamilymis 3.5 aylik ve ben cinsiyetini soruyorum erkek diyor bende 3. erkek çocuğun kiz olsaydi diyorum ama cocuk istemediğini biliyorum şaşkınim.

  1. merhaba arzu rüyanızın anlamı genellikle rüya sahibinin hayatında büyük değişikliklerin olacağına, gençler için bu rüya, iyi bir iş teklifi alacağına, tecrübeli kimseler için, kendilerine bir tuzak kurulduğuna, genç bir kadın için, yapacağı bir ziyaretle hayatı boyunca arkadaşlık edeceği ve çok sevdiği birisiyle tanışmaya, yaşayışında ve hayatında büyük bir değişiklik olacağına yorumlanır.

 2. Benim rüyam da eşim oluyor ve beyaz giyinmişti eşim önüme oturarak sen hamilesin diyo bu ay hamile olacaksın diyo bana

  1. merhaba İnci rüyanızın anlamı genç bir erkek için, büyük bir tutkuya açılacağınıza, olgun bir erkek için, yakında bir kimse ile tanışıp ondan menfaat edineceğe, genç bir kadın için, çok seveceği bir değişikliğe, yaşlı bir kadın için, sevdiği bir arkadaşı adına düş kırıklığına uğrayacağına delalettir. Bazen de bu rüya çok hareketli günler geçireceğinize işaret eder.

 3. Nasıl desem rüya aslında uzun ama böyle endişelenerek geçiyor rüya ve arada sanırım bizi tanımasınlar diye kılık degistiriyoruz

 4. Ben daha 16 yaşında bir kızım rüyada hamile olduğumu gördüm ama karnım küçüktü. Çok korktum anneme nasil söyleyecegim diye sonra kürtaj yaptırmak istiyordum ama hala bakireydim. Başka zamanlarda başka rüyalarda da hamile oldugumu gördüm ama hiç hayırlı bişey gelmedi başıma.

  1. Rüya Yorumcusu

   Yaprak kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayatınızda değişikliklere,mal varlığının artacağına,kısa zamanda hayal edemeyeceğiniz kadar çok kazanacağınıza,mevkinizin artacağına,aile hayatınızda yaşayacağınız mutluluğa işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!