Rüyada Gül Görmek Hakkında Kapsamlı Analiz

Rüyada gül görmek neye işarettir bu yazımızda tüm detaylarıyla sizleri bilgilendireceğiz. Bu yazımızda gül ile ilgili her şeyi rüya alimlerinin ışığında yapacağımız analiz ile sizleri aydınlatacağız. Gördüğünüz rüyayı eğer bu sayfada bulamazsanız lütfen site içinde “Gül Görmek” gibi arama yaparak rüyanıza ulaşıp okuyun. Hemen yukarıda size uyan linke tıklayarak rüyanıza hızla ulaşabilirsiniz sayfadan ayrılmadan.

Rüyada Gül Görmek Neye Delalettir?

Rüyada hayatımızda çok önemli bir yeri olan gülü görmek çeşitli şekillerde yorumlanır. İbn-i Şirin Rahmetullah’a göre; rüyada gül görmek iki çeşittir. Biri ağacı üzerinde, diğeri toplanmış olarak. Ağacı üzerinde gül, evlada ve toplanmış olarak görmek ise hüzün ve göz yaşına delâlet eder.  Gül görmek genellikle çok iyi bir rüya sayılmaktadır. Gül ferah ve sevinçtir. Başında bir gül olduğunu görmek, evlenmeye işarettir. Mütevazi ve iyi huylu olmaya işarettir.  Rüyada gülden başında taç olduğunu gören kimse düşmanı ile evlenir. Rüyayı gören kadın için de yorum yine aynı şekildedir. Bir başka rüya alimine göre, mevsimi dışında gül görmek evladı yüzünden bir kedere uğrayacak demektir. Rüyada gül görmek, gurbette olan bir tanıdıktan gelecek mektuba delalettir.

Rüyada Renkli Güller Görmek

Gül mevsiminde renkli güller görmek hayırlı evlada veya evlatlara işarettir. Mevsimi dışında renkli gül görmek evladı yüzünden bir kedere uğrayacak demektir. Evinde renkli güllerin olduğunu yeşerdiğini gören kimse evlenir.

Kırmızı Gül Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kırmızı gül görmek eğer mevsimde ağacı üzerinde kırmızı gül gördüyseniz rüya sahibinin çocuğu olacağına işarettir. Kırmızı gül, mevsiminde ve dalında ise evlât ve itibardır. Kırmızı gülü dalında görmek, çocuğa işarettir.

Beyaz Gül Görmek…

Rüyada beyaz gül herkes için bir para ve mutluluk müjdesidir. Aşık bir kimse rüyasında gül gördüyse; mutlaka sevdiğine kavuşur.

Pembe Gül Görmek…

Rüyada pembe gül görmek şerefli bir kişi veya büyük bir devlet adamı ile tabir olunur. Rüyada pembe gül görmek, bilhassa mevsiminde çok güzeldir. Evinize işinize kariyerinize gelecek başarı ve huzuru temsil eder.

Sarı Gül Görmek…

Rüyada sarı gül görmek, elden ele dolaşacak kadındır. Bu husus çok denenmiştir.

Siyah Gül Görmek…

Siyah gül, hiç bir zaman unutulmayacak veya uğruna hayatından olunacak kısa ömürlü bir aşktır. Bu rüya tabiri en kaliteli rüya sitesi 1001ruyatabiri.com sitesinden alınmıştır.

Gül Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinden veya bir yerden gül almak gülün rengi kırmızı ise; altın; beyaz ise gümüş; sarı ise hastalığa yorumlanır. Bir kadının yalın olarak bir gül alması vefasız, acımasız bir koca veya bir erkektir. Bir kişi, rüyada kendisine bir gül verildiğini sunulduğunu görse, o delikanlı kendisine gül sunan kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak gülü alan kişi sözünde durmaz.

Kurumuş Gül Görmek Ne Demektir?

Rüyada kurumuş gül görmek, hüzün ve göz yaşına delildir. Eğer kurumuş gülleri yerde görüyorsanız bu rüya yaklaşan kısa süreli yorgunluk hastalığa işarettir. Eğer dalında kuru güller gördüyseniz iş hayatınızda ve ticaretti kaybedilecek paraya delalettir. Ama bu kayıplar size çok zarar vermeyecektir.

 Rüyada Gül Toplamak Neye Yorulur?

Rüyada gül görmek eğer toplarken görülmüşse; vaktinizin hoş geçeceğine; murat ve isteklerinize kavuşacağınıza; çok hayırlı haberler alıp sevineceğinize; gül zamanı değilse; hafif bir hastalık geçireceğinize delalettir. Bir başka rüya alimine göre rüyada gül toplamak, mala, bol rızka veya sevince işaret eder. Gül toplamak sevince yorumlanır. Toplanmış gül görmek kedere delalet eder.

Gül Yaprağı Görmek

Gül yaprağı bazı beklentilerinizin karşılanamayacağına veya gecikeceğine delalettir. Rüyada görülen gül yaprağı mevsimi dışında her türlü gül yaprağı görmek üzüntü ve sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyasında gül koklamak, sevince, kadına veya müjdeli bir mektuba işaret eder. Rüyada gül koklamak eğer gül kırmızı gül mevsiminde ve dalında ise evlât ve itibar anlamına gelir.

Gül Ağacı Veya Dalı Görmek

Gül ağacı görmek iyilik yapan kimselere, amelsiz ilme veya bir şeyi yapmaksızın yalnız sözünü etmeye işaret eder. Gül ağacı veya dalı kestiğini görmek gam ve kedere delâlet eder. Diğer bir alimin yorumu ise, rüyada gül ağacı görmek, kadri yüce bir evlada, kadına veya erkeğe işarettir. Gül ağacını kesmek, üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Gül Yağı Görmek

Rüyada gül yağı görmek ve sürünmek; bolluk ve bereketli günlerin çok yakında olduğuna ve neşeli dakikaların geleceğine işarettir. Rüyada gül yağı ve benzeri güzel kokulu yağlar görmek hayırlı bir şöhrete, kahramanlığa, bir rivayete göre de hacca gitmeye ve iyi kalpli biri tarafından verilecek mal ve şerefe yorumlanır.

Rüyada Gül Suyu Görmek Koklamak

Rüyada gül suyu görmek, sağlık, güzellik ve şöhret ile yorumlanır. Bir kimse üzerine gül suyu serptiği kimseye iyilik eder. Rüyada gül suyu görmek, helâl rızka, kalp ve ilmin güzelliğine, ölüme yaklaşan bir hasta için yeniden sağlığına kavuşacağına işarettir. Serptiği gülsuyunun kokusu duyulmuyorsa, iyilik ettiği kimse bu iyiliği takdir etmez.  Gül suyu, bekâr erkek için hanıma, bekar kız için de kocaya işarettir. Rüyada bir kimsenin üzerine gülsüyü serptiğini görmek, o insana yapılacak bir iyiliğe işaret eder. Yanında bir çok gülsuyu olup bunu bir takım kimselere dağıttığını görenin o yerde adı hayır ve cömertlikle anılır. 

Gül Suyu İçmek…

Gülsuyu içtiğini gören ev halkı ve akrabası arasında övülür ve sevilir. Rüyada gül suyu içtiğini gören kimse, ailesi ve akrabaları tarafından çok sevilir ve sayılır. Rüyada gül suyu görmek, hastalıktan şifaya da delalet eder.

“Rüyada Gül Görmek Hakkında Kapsamlı Analiz” konusunda 42 mesaj

  1. Ruyamda bir kız tabağa dallarından bükülmüş bir demet gül koymuş bıçak ve çatalla yiyordu .Şaşırıyordum

  2. Rüyamda uyuyordum uyandığımda bana bir gül demeti ve hediyelerin geldiğini gördüm ve ağladım tekrar uyuyacakken kuzenimin o gülleri alıp sağladığını ve ben eyincede vermediğini gordum

  3. Rüyamda bir bahçede 2 renkli güller gördüm bir kaç tane. Devamında ağaçta sarı renkte kocaman açmış nergis çiçekleri gördüm fotoğrafını çekiyordum. Sonra bahçenin ilerisinde tanınmış bir erkek görüyorum ayı yavrusuyla oynuyordu bende ona sesleniyordum adıyla dikkat etsin diye. Eğleniyor muydu yoksa kendini mi korumaya çalışıyordu pek anlamadım.Ona doğru koşuyordum rüyanın sonunda dikkat etmesini söylemek için farklı bir yerde buldum kendimi bir evin mutfağında. Rica etsem bu rüyadan ne çıkarmam gerekiyor yorumlar mısınız?

    1. merhaba deniz kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Eskilerden vazgeçmeniz gerektiğine, sağlığınıza çok fazla dikkat etmeniz gerekeceğine, imkansızları başarmak için elinden geleni yapılacağına, yasak aşk yaşanılacağına, geçmişte olan sıkıntıların tekrar gündeme geleceğine, dedikoduların bitmesine, arzuların gerçekleşeceğine işarettir… rüyalarınızın hızlı yorumlanmasını istiyorsanız lütfen ücretsiz uygulamamızı kurun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com.ruya.a1001ruyatabiri.a1001ruyatabiri

  4. Merhabalar rüyamda bir erkek bana bir gül demeti veriyordu ve ben bu gülleri atmayıp saklamak için kurutyordum rica etsem yorumlarmısınız?

    1. merhaba esra kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Düşman üzerinde zafere ilerlemeye, elinize bol miktarda para geçeceğine, bazı yeniliklerle karşılaşmaya, gizli bir düşmanınızın olduğuna, yeni dostlarınızın olacağına, işinizde en üst düzeye yükselmeye, makam ve mevki sahibi olmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!