Rüyada Fidan Görmek, Fidan Dikmek, Sulamak

Rüyada fidan görmek; hayırlı bir çocuğunuz olacağına veya elinize bol miktarda para geçeceğine işaret sayılır. Fidan gormek ruyalarda, karizmatik bir kişiliğe sahip olacağınıza ve çevrenizdeki insanlar üzerinde etkileyici bir denge kuracağı­nıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; ufak meseleleri büyüteceğinize etra­fı yaygaraya boğacağınıza işarettir.

Rüyada Fidan Görmek

Rüyanızda fidan gördüyseniz; Sizin veya size çok yakın olan birinin evlat sahibi olacağına işarettir. Rüyada fidan görmek, doğacak çocuğa işarettir. Bereketli bir sene geçireceğinize ve bir evladınız olacağına işa­rettir.

  • Fidan dikmek: Çocuğunuzun olması size uğur getireceğine, yeni ve daha hayırlı bir işe gireceğinize işarettir.
  • Fidan kurursa: Çocuğunuzun öleceğine ve girmiş olduğunuz işten de ayrılacağınıza işarettir.
  • Fidanı sök­mek: Çocuğunuzun hayırsız çıkacağına ve reddedeceğinize, işleriniz ise ken­di hatalarınız yüzünden sekteye uğrayacağma işarettir.
  • Fidanın büyüyüp yeşermesi: Çocuğunuz büyüyerek işlerinizde size yardımcı olacağına ve iş­lerinizi büyüteceğinize işarettir.
  • Gül fidanı: şerefli bir insan, bir ve­zir yada doğurgan bir kadınla tabir olunur. Gül fidanı kestiğini görmek üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada Fidan Dikmek

Bahçesine bir fidan diktiğini görmek, evli ise çocuğu olacağına, bekar ise evleneceğine işarettir. Rüyada fidan diktiğini ve fidanın hemen filizlendiğini gören kimsenin evleneceğine ve bir çocuk sahibi olacağına işaret sayılır.

Rüyada Fidan Sulamak

Fidan sulamak, başarılı bir iş insanı olacağınıza, malınızı arttıracağınıza buna paralel olarak da itibarınızın artacağına işarettir. Fidanları suladığını gormek, çocuklarınızı çok seveceğinize ve onların mutluluğu için elinizden gelen her türlü fedakarlığı yapacağınıza işarettir.

Ruyada Fidan Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Büyümekte ve yeşermekte olan bir fidan düşlerde, hem gençliğin, yaşam enerjisinin ve tazeliğin, hem de yeni bir fikir ya da projenin simgesidir. Bir fidanın büyüdüğünü ve yeni dallar verdi­ğini görmek, yakın gelecekle ilgili olumlu gelişmelerin habercisi olarak görülür.

Üzüm Sapı, Üzüm Çubuğu, Üzüm Fidanı Dikmek
ruyada meyve fidanı görmek-Üzüm Fidanı Dikmek, sulamak

Ruyada Ağaç Görmek

Ağa görmek; Büyük bir adamla karşılaşmakla yorumlanır. Ağaçlar görmek ağacın cinsine yararına ve ait olduğu in­sana göre tabir olunur. Dallar evlat ve akraba, yapraklar ise para ve gü­müşle yorumlanır.

Üzerlerinde meyveleri bulunan birçok ağaç görmek eline mal geçece­ğine, ağaçların yapraklarını yolarak toplamak yukarıdaki gibi mal ve ser­vete, bir rivayete göre bazı ağaçların yaprakları haram mala delalet eder.

Oturduğu yerde ağaçlardan yaprak yahut meyve topladığını gören zahmet ve üzüntü çekmeksizin rızık sahibi olur. Ağaçların köklerindeki işe yaramaz dalcıkları, dökülmüş yaprakları ya da meyveleri topladığını gö­ren, biriyle kavgaya tutuşarak onu yener. Uzun bir ağaç üzerinde bulunduğunu gören bir büyük zata bağlanır, korktuğu şeyden emin olur, bekarsa evlenir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!