Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgilisiyle barışan veya konuştuğunu gören kimsenin, bir hayali tam da istediği gi­bi gerçekleşir. Rüyada eski sevgiliyi görmek, onunla veya ailesinden birileriyle ilgili sevinçli haberler alacaktır. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, bu rüyayı gören kimse aşk hayatında çok mutlu olacaktır. Eski sevgiliyle barışmak, o insanla ilgili duygu ve düşüncelerinizin ka­rışık olduğuna işaret eder. Rüyada eski erkek arkadaşını veya kız arkadaşını görüp onunla birlikte rüzgarlı bir havada konuştuğunu gören kimse, heye­canlı fakat kısa süreli bir ilişki yaşar. Eski sevgiliyle beraber gezdiğinizi görmek: İsteklerinizin gerçekleşerek mu­radınıza ereceğinize işarettir.

  • Eski sevgilinizi gülümserken görmek: Gerçekte kendisinden iltifat göreceğinize işarettir.
  • Eski sevgilinizin üzgün, mutsuz gör­mek: Başkalarının laf taşıması yüzünden aranızda ufak bir kırgınlık olacağı­na işarettir.
  • Rüyada eski sevgilinizle tartıştığınızı görmek: Beklentilerinizin kısa zamanda gerçekleşeceğine işarettir.
  • Eski sevgiliniz­le beraber sinemaya gitmek: Bir yalandan ötürü aranızın açılacağına işaret­tir.
  • Eski eşinize ya da sevgilinize çiçek vermek: Çok yakında güzel bir haber geleceğine yorumlanır.
  • Eski bir sevgiliden hediye almak: Arkadaşlarınızın önemli günlerinizde sizi unutmadıklarına işarettir.

Rüyada görülen eski sevgili; bekarlar için, mesut bir kar­şılaşma, daha eski bir sevgili ise, uzun zamandır ödemedi­ği bir borç yüzünden üzüleceğine, eski sevgiliyi rüyasında görmek, evliler için, ailede vaki olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayanlar aralarını bozmak için birisinin uğraştığı­nı, bildirir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabirleri: Eski Sevgiliyi Görmek

ABDULGANİ NABLUSİ: “Rüyada görülen eski sevgili görmek; uzun zamandır ödeyemediği bir borç yüzünden üzüleceğine, eski sevgiliyle barışmak veya konuşmak; evliler için; ailede olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayan bir kadın, için sevgilisi ile ilgisini keserse, aralarını bozmak için birisinin uğraştığını, bekar bir erkek için bu rüya, rakibini arkasından vuracağını bildirir.

KİRMANİ:Rüyada eski sevgilinizi görmek; sevgilisi olanlar için ayrılığa sevgilisi olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğinize işarettir. Eski erkek arkadaşınızı veya kız arkadaşını rüyasında gören kişi bazı sıkıntılarıyla mücadele etmek için birinden yardım göreceği anlamına gelir. “

psikolojik ve modern  ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Eski Sevgili Görenin Psikolojik Anlamı

Rüyada sevgili görmenin psikanalizi şöyledir: Uzun süredir haber alamadığı­mız ya da görüşmediğimiz bir erkek arkadaş veya kız arkadaş (sevgili), ihmal ettiğimiz ilişkilere dikkat çeker ve iletişim kurma isteğimizi vurgular. Rüyada gördüğünüz eski sevgilinizin karakteriyle ilgili olan ve rüyada öne çıkan nitelikler, sizin iç dünyanızdaki o parçanın da özelliklerini vurgulayacaktır. Güçlü bağları, güveni ve huzuru temsil eder. Genelde bu rüyalar olduğu gibi çıkar. Örneğin rüyasında biriyle dost­luk ilişkisi kurduğunu gören kimse, gerçek hayatta da yeni dostluklar kurar.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


Leave a Comment