Rüyada Eşarp Görmek, Eşarp Takmak, Esarp Almak, Kırmızı Eşarp Gormek

Rüyanızda eşarp veya başörtüsü gördüyseniz; Yakınlarınız, dostlarınız veya maiyetince gösterdiğiniz alakadan dolayı, size saygı duyacağını, işinizi mantıkla hallettiğinizden dolayı etrafınızın sevgi ve saygısını kazanacağınıza işarettir. Rüyanızda tülbent gördüyseniz: Vazifenizde üstün başarınızdan dolayı yükseleceğinize, yakınınızdan bir hediye alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada görülen eşarp, kadının kocasını simgeler. Bazen malın çokluğuna yorumlanır. Bazen da, aileye veya namus olarak tanımlanır. Kimi zaman da zenginliğe yahut sevince işaret eder. Başörtüsünü açmak: Rüyada başörtüsünü açtığını gören kadında, utanma ve haya duygusu yok olur. Rüyada tülbent görmek, şeref ve haysiyet sahibi bir hanımla tabir edilir.

Rüyada Eşarp Takmak

Rüyada eşarp takmak veya başında eşarpının bulunduğunu gören kişi eğer kadın ise; toplum içinde sevilen ve sayılan bir kimsedir. Bu rüyayı gören bir erkek ise; eşinden ayrılıp başka biri ile nikahlanacak demektir. Evli değilse evleneceğini gösterir. Bir erkek başına tülbent bağladığını görürse: Hak ettiği şere­fe ve saygınlığa erişeceğine işarettir.

Rüyada Eşarp Almak

Eşarp aldığını gören, haya sahibi bir kadınla veya uzun ömürlü bir kız çocuğu ile tabir olunur. Bazen eşarp almak rüyada kendisinden hayır umulan ahlak-ı hamide sahibi bir hizmetçiye de delalettir.

Rüyada Başörtüsü Görmek Neye İşarettir? Diyanet, İslami, Dini
Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada Kırmızı Eşarp Gormek

Rüyada başörtüsünün kırmızı olduğunu görmek, kocanın zeki olduğuna veya fakirliğine işarettir. diyanet rüya tabirleri alimlerine göre; Rüyanızda kırmızı eşarp veya başörtüsü gördüyseniz; Sizin veya bir yakınınızın sıhhatinin bozulacağına, ufak bir hastalık geçireceğine işarettir.

Esarp Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarımızda başımıza bağladığımız bir eşarp çoğunlukla, yeterince takdir edilmediğini düşündüğümüz bir niteliğimize başkalarının dikkatini çekmek istediğimizi gösterir. Burada eşar­bın rengi, biçimi ve üzerindeki desenler, yorumu ayrıntılandıracaktır. Diğer yandan eşarbı “tesettür” kurallarına uygun bağla­mak, yani örtünmek, düşü gören kişinin inançlarının güçlülüğünü ya da bazı durumlarda tam tersine, muhafazakar baskılardan duyduğu endişeyi dile getirebilir.

Ruyada sal Gormek-Tulbent-Panco veya Basortusu-islami Ruya Tabirleri-dini-diyanet
Ruyada sal Gormek-Tulbent-Panco veya Basortusu-islami Ruya Tabirleri-dini-diyanet

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!