Rüyada Eldiven Görmek, Eldiven Takmak, Çalmak

Sıkıntıların ve dertlerin artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; kötü davranışlarınızın arkadaşlarınız tarafından örtbas edileceği an­lamına gelir. Rüyada eldiven görmek, giymek sevince ve neşeye, Yırtık eldiven giymek; keder ve üzüntüye; Eldiven satın almak bir dostunuz tarafından yemeğe davet edildiğinize; Eldiven giyinmiş bir kimse görmek; yaptığınız bir kötülüğün cezasını bir gün çekeceğinize işarettir.

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven görmek, mevsiminde ise sıkıntılardan kurtulmaya ve fitne sahibi kimselerin fitnelerinden emin olmaya işaret eder. Eldivenin dar olanını giymek ise sıkıntıyla tabir olunur.

  • Yırtık eldiven: Üzüntüye ve dertlere yorumlanır.
  • Eldiven almak: Bir yakınınız tarafından eğlenceye davet edileceğiniz anlamına gelir.
  • Deri eldiven: Sıkıntılarınızın giderek daha da fazla artacağına işarettir.

Rüyada Eldiven Takmak

Eldiven takmak; Yakınlarınızın veya dostlarınızın, yapmış olduğunuz hatayı görmemezlikten gelmeleri sizi utandıracağı kadar sevindireceği de anlamına gelir. Eldiven takmak, : İşlerinizin bozulacağına ve maddi sıkıntı çe­keceğinize, ancak ufak tefek işler yaparak günlük geçiminizi temin edeceği­nize işarettir.

Rüyada Eldiven Hediye Almak

Eldiven hediye almak, savunma duygusunu olduğu kadar, dış dünyaya meydan okuma isteğini ve yeti­sini de simgeler. Başka bir alime göre eldiven hediye aldığınızı gormek, Size hiçbir faydası olmayan gereksiz bir işle ilgilenece­ğinize işarettir.

Rüyada Eldiven Çalmak

Eldiven çalmak, Çok kuşkucu bir insan ol­duğunuza, öküzün altında buzağı aradığınıza, bu durumunda ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir. Ruyada eldiven calmak, bir başka yoruma göre de; ömrünü­zün son günlerini yaşamakta olduğunuz anlamına gelir.

“Rüyada Eldiven Görmek, Eldiven Takmak, Çalmak” konusunda 2 mesaj

  1. Rüyamda samimi olmadığım bir insan beni bir yere çağırıyor ve sevdiğim kişinin arkadaşları falan da orda bilerek çağırmış sonra sevdiğim kişiyle ortak arkadaşımız benim yanıma geliyor konuşuyoruz falan sonra sevdiğim kişi geliyor saçları beyaz

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Esma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Keder ve tasadan kurtulmaya, sözlerinizin yerine gelmesine, dualarınızın kabul olmasına, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!