Rüyada Duvar Görmek Neye Delalettir?

Rüyada duvar görmek her ne şekilde olursa olsun aşağıda yanıtı bulacağınız bir tabir hazırladık. Dini, islami ve diyanet perspektifiyle hazırladığımız rüyada duvar görmek tabiriyle rüyanızda gördüğünüz tüm sahnelerin cevaplarını okuyabilirsiniz.

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek, mamur bir yerde dolaşmaya, yücelmeye ve yükselmeye işarettir. Rüyada görülen sağlam duvar, kişinin dünyevi ve uhrevi yönden sağlamlığına işaret eder. Rüyada duvar görmek, yaşanan yıllar ile yorumlanır. Rüyada iki kimse arasına çekilmiş bir duvar görmek; o kimse ile aranızda bir çok engeller bulunduğuna yorumlanır. 

Rüyada Duvar Yıkılması

Rüyada yaptığı duvarın yıkıldığını görmek, başvurduğu veya başladığı işlerden olumsuz yanıtlar alacağına yorumlanır. Duvarın yıkıldığını ve harap olduğunu gören kimsenin elinden serveti çıkar ve yoksulluğa düşer. Duvarın yıkıldığını görmek; bu engellerin aşılacağına işarettir.

Rüyada Duvar Örmek

Kiremitlerden bir duvar ördüğünü görmek, bir iş hususunda başvurduğu yerden olumlu bir cevap alacağına delalettir. Rüyasında bir duvar ördüğünü gören kimse, hayırlı bir iş yapar

Rüyada Duvar Silmek

Rüyada duvar silmek, rüyayı görenin bolluk ve mutluluk içinde yaşayacağına delâlet eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada görülen duvar saati, aile geçiminin kolaylaşacağına işarettir. Duvar saatinin durmuş olduğunu gören kimsenin ölümü yaklaşmıştır. Rüyada duvar saati görmek; işlerinin yolunda ve düzenli gittiğine, saati durmuş olarak görmek ise; iyiye yorulmaz.

Rüyada Duvar Boyamak

Rüyada duvar boyamak, uzun zamandan beri kurduğunuz hayallerin kısa zamanda gerçekleşeceklerine işaret sayılır.

Rüyada Beyaz Duvar Görmek

Rüyada beyaz duvar görmek, çoktan beri elinize geçmesini beklediğiniz büyük miktardaki paraya işaret eder.

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak tanrının rızasına uymayan mal toplar, biriktirir. Bir başka rüya alimine göre ise duvar yıktığını görmek gören kişinin ticaretle uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada Mavi Duvar Görmek

Rüyada mavi duvar görmek din kuvveti ile yorumlanır. Temel ne kadar kuvvetli olursa, dini inancı da o kadar kuvvetli olur.

Rüyada Duvarcı, Duvar Ustası Görmek

Rüyada duvarcı görmek; sevinç demektir. Böyle bir rüya görenin ailesi bekledikleri iyi habere kavuşacak demektir.

Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüyada duvar kâğıdı gören kimse; pek değerli bir eşyasını yakında kaybeder. Rüyayı gören ticaret yapıyorsa mallarına ve parasına çok dikkat etmelidir. Özellikle yeni krediler alacaksa kullanacağı yerleri titizlikle seçmesi lâzımdır.

“Rüyada Duvar Görmek Neye Delalettir?” konusunda 4 mesaj

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorunda gerektiğine, erken evlilik yapacağınıza, hayırlı işlere, erkek çocuğa, bir mirasa veya yüklü bir paraya kavuşacağınıza, helal mala, işlerinizin yoluna gireceğine, zorlukları aşmaya, isteklerinize birer birer kavuşacağınıza işarettir…

 1. rüyamda denizin aşırı kabardığını ve üstünde pislikler olduğunu ablamın kardeşimin ve kızımın orda olduğunu ve denizin kabarıp onları alacağını görüyorum onlar kaçıyor ve o anda yüksek duvarlar örülüyor sonra evi terk edip giden eşimi gördüm ve benimle yakınlaşmak istiyor cinsel organını gördüm küçücük ve sönüktü

  1. Rüya Yorumcusu

   Nil kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok gizli şeylerin ortaya çıkacağına, işlerin yolunda gidebilmesi için sabırlı olmanız gerektiğine, üstünüzdeki karabulutların dağılacağına, kötü olaya engel olacağınıza, gönül ilişkisine, bi yerden toplu para geleceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.