Rüyada Dolap Görmek, Beyaz Dolap ve Dönme Dolap Gormek

Rüyada Dolap Görmek

Rüyada boş yemek veya elbise dolabı görmek, geçim darlığına işa­rettir. Yiyeceklerle dolu ise rüya hayır ve menfaate işaret eder. Rüyada bir dolap veya gardrop aldığını görmek; evden başka bir eve taşınmaya yorumlanır. Eğer gardrop boş ise; gerekli bir işe çok miktarda para harcayacağına, dolap elbise ile dolu ise; eve beklenmeyen misafirler geleceğine, elbiseler düzenli ve yeni ise; evinize dünyaca tanınan ünlü bir kimsenin geleceğine işaret sayılır. Dolap gormek ruyada, aşırı harcamalarınızı kısmanız gerektiğine aksi halde para yö­nünden sıkıntılara düşeceğinize işarettir.

Rüyada Beyaz Dolap Görmek

Rüyada görülen beyaz dolap, eğer içi dolu ise makamca yükselmeye, içi boş ve eski ise gam ve kedere işarettir. Rüyada içi eşya dolu bir beyaz renkli dolap görmek; işlerinizin iyiye doğru gittiğine ve elinize bol miktarda para geçeceğine, Boş bir ak dolap, fakirliğe, zarurete düşeceğinize delalet eder.

Rüyada Dönme Dolap Görmek

Dönme dolabının dön­düğünü görenin işleri yolunda olur. Rüyada dönme dolabın kırılması veya durması, bunun aksidir. Bir başka alimin yorumu ise dönme dolap gormek, aklınızın başka yerlerde olması yüzünden çok önemli şeyleri yi­tirdiğinizin bile farkında olmadığınız anlamına gelir.

Ruyada Dolap Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Anılarınız ve duygularınızı simgelediği gibi, gizli tutmak istediğiniz yönlerinizi de vurgulayabilir. Dolabınız, size ait eşya ve belgeleri sakladığınız yerdir; dolayısıyla rüyalarınızda da, ya­şamınızdaki “kişiye özel” unsurların varlığına dikkat çeker.

Rüyada Mutfak Görmek, Mutfak Dolabı Gormek Temizlemek
Rüyada Mutfak Görmek, Mutfak Dolabı Gormek Temizlemek

Dolap Rafı Rafları Gormek

İçinde çok sayıda raf içeren bir dolap ya da duvara sabitlenmiş alt alta duran bir raf sistemi, üzerine dizilen objelere göre farklı anlamlara sahiptir. Sözgelimi, bu raflara şarap şişeleri yerleştirilmişse, sosyal yaşamınızda bir düzenleme yapmak ve ilişkileri nizi gözden geçirmek ihtiyacı duyduğunuz söylenebilir. Bir ayak kabı rafı, gelişme ve ilerleme sağlayabilmek için doğru kararlar verme noktasında bulunduğunuzu vurgular. Kitaplarla dolu bir raf, bilgi ihtiyacını ve bu bilgiyi eski deneyimlerden sağlayabileceğini­zi ifade eder.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!