Rüyada Doktor Görmek | DiniRüya Tabirleri

Rüyada doktor görmek veya rüyada doktor olmak gibi rüyalarınızın rüya alimleri tarafından nasıl yorumlandığını öğrenmek için aşağıdaki tabiri okuyabilirsiniz. Bu rüya tabirinde rüyada doktor görmek, rüyada doktor olmak veya ruyada hastane gormek gibi rüyaların ne demek olduğunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada evine bir doktor çağırdığını gören; evde hasta varsa iyileşeceğine, yoksa rüya sahibinin hastalanacağına işarettir. Rüyada doktor görmek, herkese yardım eden bir kişi olarak ta’bir olunur. Rüyasında tıp tahsil ettiğini gören Kur’ân öğrenir. Bir doktorun bir hastaya ilaç yazıp onu iyileştirdiğini görmek, birini kötü yoldan iyi yola getirdiğine işarettir. 

Bir doktorla sohbet ettiğini gören kimse, kendi ailesinden hastalarla uğraşır. Rüyada doktor görmek, alim bir kimseye işarettir. Bir doktorun kendisine ilaç verdiğini gören kimsenin, vücudu sağlığına kavuşur. Rüyada görülen doktor, kişinin annesini temsil eder. Bir doktorun öldüğünü gören kimsenin annesi ölür. Rüyada doktor görmek, mesleğinizde isim yapıp tanınacağınıza, bir operatörün ameliyat yaptığını görmek, hasta iseniz hastalığınızın geçeceğine işarettir.

Rüyada Doktor Olmak

Rüyada doktor olmak veya rüyasında doktor olduğunu gören kimse, haline uygun yüksek bir mertebeye gelir. Rüyada kendinizi operatör olmuş görmek, yakınlarınızdan birinin hastalığına, operatör olarak bir kimseyi ameliyat ediyor görmek, hastanız varsa iyileşeceğine, eğer bir haber bekliyorsanız, hayırlı bir haber olarak yakında alacağınıza işarettir. Kendinizi bir doktor olarak bir hastayı ameliyat ederken görmek, eşinizin veya çocuklarınızın sizin için iyi hisler beslediğine, bekar iseniz mahallenizde size aşık ve hergün yolunuza çıkan bir genç bulunduğuna işarettir. 

Bir rivayete göre, bir hastayı ameliyat ettiğini görmek, kendisine verilen bir işi yapmaya çalıştığına, ameliyatı tamamladığını görmek başladığınız işleri başarı ile tamamlayacağınıza işarettir.

Ruyada Hastane Gormek

Rüyada hastane görmek, gören kişinin durumuna göre değişik anlamlarda yorumlanır. Hastanenin temiz ve bakımlı halini gören kimse, sağlığına kavuşur. Hastanede kahkaha ile gülen kimse, delirir veya yakınlarından birini kaybeder. Hastanede verilen yemekten yediğini gören kimse, hasta ise iyileşir, sağlam ise hasta olur.

Hastalık görmek, hangi şekilde olursa olsun iyiye yorulmamıştır. Hasta olduğu halde acı çekmediğini gören kimse o yıl ölmez. Bunun dışında her türlü yara, bere, hastalık, zayıflık, servet rüyayı görenin hayatıyla yakından ilgilidir. Bir kimse rüyasında hanımının hasta olduğunu görse, o hanımın sıhhatte olduğuna ama dininin noksanlığına işaret eder. Erkek için de durum aynıdır.

Rüyada Hasta Görmek, Hasta Olmak Tabiri

RÜYANI YAZ, YORUMLANSIN

Lütfen mesajınızı yazın
Lütfen adınızı yazın