Rüyada Cüzdan Görmek, Cuzdan Kaybetmek, Bulmak, Çaldırmak

Rüyada Cüzdan Görmek

Cüzdan görmek hayır, menfaat ve eşle tabir olunur. Umutlarınızın gerçekleşmeyeceğine, uzun bir hastalık geçire­ceğinize işarettir. Rüyada cüzdan görmek, sırları gizlemeyle ve bol rızık ile tabir olunur. Bazen bu rüya bekar kimseler için evlenmekle de tabir edilir. Rüyada görülen cüzdan menfaat ve hayra alamettir. Cüzdanını dolu gören kişi ise iş hayatında kazançlı olacağına işarettir.

Rüyada cüzdan; sırrınız olduğunu gösterir. Cebindeki bir cüzdanı boş veya dolu olarak başka bir kimseye emanet bıraktığını gören; sırlarını başka birisine anlatmış demektir ki, sonunda bundan kendisi zarar görür. Kendisine verilen cüzdan ise; başkalarına ait bir sırrın kendisine söylenmiş olmasını gösterir.

 • Cüzdanda altın ve gümüş para görmek nimet ve hayra,
 • cüzdanının boş ol­duğunu görmek iflasa, bir rivayete göre ecelinin yaklaşmış olduğuna,
 • cüz­danını baş aşağı çevirip içindekileri boşalttığını görmek en yakın zamanda hastalığına delalet eder.
 • Cüzdanını yırtılmış görenin sırrı açıklanır. Cüzdanının yırtığını diktiğini gören sırrını gizler.
 • Cüzdanını mühürlediğini gören sırrını saklar. Boş cüzdanı mühürlediğini gören yalanını gizler.
 • Cüzdanını eşine verdiğini görenin gönlü başka birine meyleder.
 • Cüzdanında değişik paralar bulunduğunu görenin kalbi değişik problem­lerle meşgul olur.
 • Değişik cins ve türdeki paraların Cüzdanından döküldü­ğünü görmek kalplerdeki düşmanlıkların ortadan kalkacağına işarettir.
 • Cüzdanında bir kurt olduğunu görmek birinin kendisine ihanet edeceğine veya ecelinin yaklaşmış olduğuna işarettir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

İçinde para bulunan cüzdanın kaybolduğunu gören, başkalarına nasihat­te bulunur, ancak söylediklerine kimse kulak asmaz. Boş cüzdanını kay­bettiğini gören yalan söyler. Cuzdan kaybetmek; Özlemini duyduğunuz eski günlerinize ve arkadaşları­nıza yeniden kavuşacağınıza işarettir. Cüzdan kaybetmek, kısmetinizin açılacağına, ancak elinize geçen parayı kısa sürede tüketeceğinize işarettir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak hayra alametdir. Cüzdanı dolu görmek mühim bir işde başarı kazanılacağına delaletdir. Rüyada görülen para cüzdanı bulmak, hayırlı ve kârlı bir iş olarak yorumlanır. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre kese veya cüzdanınızı kaybetmeniz; Arkanızdan konuşulanlara tepki göstereceğinize ve kesinlikli hiçbir kimsenin de arkasından konuşulmasına, izin vermeyeceğinize işarettir

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Cüzdan çaldırdığınızı görmek; Yetenekleriniz ve ze­kânız sayesinde kendi alanınızda uzmanlaşacağınız anlamına gelir. Ruyada cüzdan çaldırmak; Bazı konularda pasif kalacağınıza, ancak ken­dinizi yetiştirmeniz sayesinde bu eksikliğinizi gidereceğinize işarettir. Yeni şeyler öğrenmeniz gerektiğine, her şeyi bilen ve insanla­ra yeni şeyler öğreten bilge bir kimseye yorumlanır.

Ruyada Cüzdan Görmenin Psikolojik-Modern Anlamı

Kişiliğiniz ve doğanızla ilgili sevdiğiniz ve takdir ettiğiniz bir nitelik ya da yetenek, rüyalarda cüzdan simgesiyle ortaya çı­kabilir. Bu, yoksun kalmaktan korktuğunuz, sizin için çok değerli bir yönünüzdür.

Ruyada Para Gormek

Rüyanızda para gördüyseniz; Bir yakınınızdan size miras kalacağına, büyük bir hediye alacağınıza işarettir. Gördüğünüz kadar paranın yakında elinize geçeceğine işarettir. Rüyada kalp para yapmak; utanca ve rezil olmaya işaret eder.

 • Kağıt para görmek: Geçim durumunuzun çok iyi olacağına kimseye muh­taç olmadan yaşayacağınıza işarettir.
 • Demir para görmek: Zorluklarla ve çok çabalayarak para kazanacağınıza, sürekli geçim sıkıntısı içinde buluna cağınıza işarettir.
 • Yabancı para görmek: Önemli bir rahatsızlık geçireceğini­ze ve bunun üzüntüsüne yorumlanır.
 • Gümüş para görmek: Yeni dostluk­la, kuracağınıza ve boş vakitlerinizde bol bol eğleneceğiniz anlamına gelir.
 • Diğer madenlerden yapılmış paralar görmek: Son günlerde bir olaydan ötürü içinizin sıkılacağına, ancak kısa sürede atlatacağınız anlamına gelir.
Ruyada-Para-Gormek-Diyanet-ve-islami-Ruya-Tabirleri-Para-Almak-Kagit-Para-gormek-bozuk-demir-para-Para-Bulmak-toplamak
Ruyada-Para-Gormek-Diyanet-Kagit-Para-gormek

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Cüzdan Görmek, Cuzdan Kaybetmek, Bulmak, Çaldırmak” konusunda 8 mesaj

 1. Rüyamda bir avluda kadınlar oturmuş bir tepsi içinde meyve yiyorlar tabii bu kadınları tanımıyorum amı tanıdığım bir kadin elinde çocuk arabasıyla yanında belirdi ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum sonra cüzdanını çıkarıp ona para verdim eşine vermesini söyledim burda gördüğüm cüzdanı birkaç aksam günaşırı görmüştüm

  1. 1001 Rüya Tabiri

   CengizKardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi özel hayatınızda yeniliklerin olmasına, yaşam boyu huzurlu hayat yaşamaya, kadına ya da erkeğe, mutlu olmaya işarettir…

 2. Gülhan Göktaş

  Merhaba ruyamda çok kalabalık bir ortamda omuz cantamın icinden para cuzdanimı caldılar ben hisse dince çuzdanım yoktu ve bağırdım .yorumlarmısınız rica etsem .

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Gülhan Göktaş Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu günlere, güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna ya da olacağına işarettir…

 3. Rüyanda kendi cüzdanımı kalabalık düğün gibi ortamda kaybettim ama tesed7fen yılda yarı parça bı şekilde buldum ama içindeki tüm kayıt para duruyordu sadece kartlar yoktu bende üzüldüm etrafa bağırmaya basladm.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Neziha Acar kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Özel hayatınızda iyi ve güzel gelişmelerin olacağına, her konuda isteklerinizin olacağına, huzurlu bir hayata işarettir…

 4. Rüyamda daha önce sattığım arabayı görüyorum araç hala benimmiş, arabanın üzerine anahtarını ve cüzdanımı bırakıp gidiyorum sonra tekrar araca geldiğimde önce arabayı hiç göremiyorum üzülüyorum sağa sola bakıyorum ve aracı buluyorum sonra arabanın anahtarını buluyorum onun içinde seviniyorum ama cüzdan yok çalınmış içinde çok fazla para yok ama kimlik ehliyet için üzülüyorum ve neden oraya bıraktım diye kendime kızıyorum yinede bir nebze arabayı ve anahtarını bulduğuma seviniyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Erkan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok güzel günler geçireceğinize, hayatınızı değiştirecek bazı olaylarla karşılaşacağınıza, son derece mutlu olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!