Rüyada Çürük Görmek, Çürük Diş, Curuk Meyve, Domates, Yumurta, Elma

Rüyada Çürük Görmek

Sonu gelmeyecek bir sevdaya tutulacağınıza ya da çok sevdiği­niz insanlardan ayrılacağınız anlamına gelir. Bedeninizde çürük görmek: Eskiden yaşamış olduğunuz gönül maceralarınızı tekrar hatırlamanızın size hiçbir faydası olmayacağı anlamına gelir. Çürük bir duvar ya da çürük bir köprü, güvensizlik duygularımızı ve endişelerimizi vurgular. Rüyada çürümüş şeyler görmek: Sonu gelmeyecek bir aşka tutulacağınıza veya çok sevdiğiniz kimselerden ayrılmak zorunda kala­cağınıza.

 • Çürüme: Rüyalarımızda döşemelerin ya da herhangi bir eşyanın çürüme belirtisi gösterdiğini görmemiz, kaybetme duygu ve en­dişelerimizle ilişkili düşünülür. Bu, sanılanın aksine, çoğunlukla acil müdahalelerde bulunarak düzeltebileceğimiz bir durum ya da aksaklığı simgeler.
 • Bir yerinizin çürümüş olduğunu görmek: Geçmişte yaşamış oldu­ğunuz tatlı aşk anılarını tekrar yaşamanızın artık olanaksız olduğuna.
 • Çürük ce­viz: Birisi tarafından kandırılacağınıza.
 • Çürük ip: Çıktığınız yolculukta sefa yerine cefa çekeceğiniz anlamı­na gelir.
 • Çürük iskele: İşlerin kötüye gideceğine işarettir.
 • Kamanızın çürük olması: İsminizin kötü olaylarla birlikte anılacağına işarettir.
 • Çürük kanca: O kimsenin ya­pacağı yardımın kısıtlı olduğuna işarettir.
 • Çürük parmaklık görmek: O yerde disip­lin ve otorite boşluğu var anlamına gelir.
 • Eski ve çürük bir kürsü ya da sandalye üzerinde oturduğunu gören kaybettiği bir şeyine yeniden kavuşur.
 • Çürük semizo­tu görmek: Sıkıntıların ve dertlerin üst üste geleceğine işarettir.
 • Çürük sicim görmek: Yolculukta çok zahmet çekeceğiniz anlamına gelir.
 • Sandalın çürümesi veya parçalanması, işlerin bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Curuk diş gormek ruyada, çok uzun ömürlü olacağınıza ve yaşadığınız sürece işinizin başından ayrılmayacağınıza işarettir. Çürük diş, İllet bir rahatsızlığa tutu­lacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; çok üzüleceğiniz bir haberle yasa bürüneceğinize işarettir. Dislerin curudugunu goren kisi kadın ise üzücü bir olay yaşayacağı, erkek görür ise yaşantısına çekidüzen vermesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Çürük Diş Çekmek

Çürük diş çekmek: Kimde görülüyorsa o insanın başı dertten kurtulmayacak demek­tir. curuk dis cekmek ruyada, : içinizde sürekli öğrenme arzusu olacağına ve yeni şey­ler öğrendikçe daha fazlasını isteyeceğinize işarettir. Çürümüş dişin çekildiğini gormek, Sıkıntılarınızda ve üzüntülerinizde sizi gerçekten seven birisi ta­rafından teselli edileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Çürük bir meyve ya da sebze ya da çürümüş otlar, ihmal ettiğimiz için yitirmek üzere olduğumuz değerlere dikkat çeker. çürük meyve din ve malla tabir olunur. Bazı rüya tabircilerine göre, sarı renkli curuk meyveler (ayva, turunçgiller ve muz gibi meyveler hariç) hasta­lık ve dertlere delalet eder. Tatlı ama curuk meyveler helal mal anlamına gelir. Ekşi, ham ve yenmeyecek kadar çürük bir tada sahip olan meyvelerin bir kısmı haram mala, bir kısmı da hastalık ve illetlere delalet ederler. Bir rivayete göre de gam ve düşmanlığa delalet eder.

Rüyada Çürük Domates Görmek

Bir topluluk tarafından çürük domates yağmuruna tutulduğunu­zu görmek: Politika hayatına atılırsanız önemli mevkiler elde edece­ğinize ve yurt çapında bir isim yapacağınıza. Çürük domates görmek: Politik bir yaşantınız varsa; önemli mevkilere gelerek başarıya kavuşacağınıza işarettir. Curuk domates gormek ruyada, Geçim sıkıntısının getirdiği, aile arasında ufak tartışmalara ve üzün­tüye yorumlanır. Başka bir yoruma göre de; günahlarınızın artacağına, ağzınızdan kaçan bir söz yüzünden canınızın sıkılacağına işarettir.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek

Birisi tarafından üzerinize çürük yumurta atıldığını görmek : Hayatınız boyunca daima verimli ve kazançlı işler peşinden koşacağını­za ve çok mutlu günler yaşayacağınıza. Çürük yumurta görmek: Yaşa­mınız boyunca bütün işlerinizde başarıyı yakalayacağınıza. Bir politika adamına çürük yumurta atıldığını görmek: Memle­ketimizde karışıklık çıkması olasılığı bulunduğuna kanıt savılır.

Rüyada Çürük Elma Görmek

Eğer topladığınız elmalar çürümüş, elmalar solmuşsa, size yapılacak kötülüklerin yerini bulmayacağına işarettir. Çürük elma gormek ruyada, son günlerde dertlerin ve sıkıntı­ların üst üste geleceğine bu durumun işlerinize de yansıyarak sizi oldukça bu­naltacağına işarettir. Diyanet ruya tabirleri yorumcularına gore curuk elma gormek, kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerektiğine başkalarından medet umarak ancak günlük dertlerinize çare bulacağınıza artık ilerisi için sağlam işler yapmanız gerektiğine işarettir.

ruyada elma gormek-ruyada elma yemek-ruyada elma almak vermek satmak-islami ruya tabirleri-

Rüyada Çürük Kavun Görmek

Curuk kavun gormek, sürekli yanlışlarınızın size hiçbir şey kazandırmadığını öğreneceğinize, doğruyu bulduğunuzda ise büyük başarıla­ra ereceğinize işarettir. Çürük kavun gormek rüyada, çok saf olmanızdan dolayı kötü niyetli kişiler tarafından kolaylıkla kandırılacağınıza işarettir.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek-Rüyada Kavun Almak

Rüyada Çürük Patates Görmek

Curuk patates görmek ve yemek, mal ve nimet sahibi olmak de­mektir. Çok sayıda patatesi çürüdüğünü görmek o yılın bolluk ve bereket yılı ola­cağına delalet eder. Aldığı patateslerden bir kısmının çürümüş olduğunu görmek haram mala işarettir.

Bir rivayete göre, elindeki mal ve nimetin bir kısmı gider. Bazı alimler curuk patates gören ya haram kazanır, ya elindeki imkânların bir kıs­mını kaybeder der. Çürümüş patates görmek: Hakkınız olmayan bir mal edineceğiniz anlamına gelir. Rüyada almış olduğu patateslerin çürümüş olduğunu görmek, haram mala işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!