Rüyada Cüce Görmek, Cüce Kadın, Cuce Adam Gormek

Rüyada Cüce Görmek

Rüyanızda cüce birini gördüyseniz; Bir yolculuğa çıkacağınıza, yolculuk esnasında tanıştığınız biriyle sıkıntılı anlar geçireceğinize işarettir. Rakibinizi alt ettikten sonra kendi saflarınıza çekerek ilişki kur­mak anlamına gelir. Rüyada cüce olduğunu görmek, insanların gözünden düşmeye, onların güvenini kaybetmeye işarettir. Bazen bu rüya, hastalanmaya da delalet eder.

Rüyada cüce görmek; pek yakında kısa boylu bir kimse ile dostluk kurarak neşeli günler geçireceğinize işarettir. Bazı yorumculara göre cüce görmek, fitne ve dedikodu yolunda yürüyeceğinize de yorumlanır.

Rüyada Cüce Kadın Görmek

Cüce kadın: Açıkgöz birisiyle iş ortaklığında zarara işarettir. Kadın cüce gormek; Gören kimse hasta ise; öleceğine ya da dünya malım toplayacağına işarettir. Fakir bir kim­se görmüş ise; bir mirastan pay alarak zengin olacağına, bekâr ise evlenece­ğine işarettir.

Rüyada Cüce Adam Görmek

Cüce erkek: Düzenbaz birisiyle iş ortaklığından memnun kalma­mak anlamına gelir. Rüyada cüce adam görmek, Savsakladığınız işlerinize artık önem vermeniz gerektiğine, aksi halde gelecekte çok zarar gö­receğiniz anlamına gelir.

Ruyada Cuce Gormenin Psikolojik-Modern Anlamı

Rüyada gördüğünüz cüce, kişiliğinizin eksik kalmış, gelişme­miş bir yönüne dikkatinizi çekmeye çalışır. Bu eksikliğin ve gü­dük kalmanın nedeni, geçmişte yaşadığınız bir travma ya da olumsuz bir deneyim olabilir.

Ruyada Kadın Gormek

Yaşlı kadın görmek dünya ile tabir olunur, ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini, kendisine iltifat ederek konuştuğunu gören dün­yaya yönelir. Yaşlı kadının (özellikle vücudunda eksiklik var ve çirkinse) kendisine arkasını dönüp uzaklaştığını görmek dünyanın kendisinden yüz çevirmesine, ihtiyar bir kadın ile şakalaşıp seviştiğini görmek dünyaya ta­lip ve o kadına istekli olmaya, dünya nimetlerinden o kadınla şakalaşma­sı ve sevişmesi oranında yararlanmaya delalet eder.

Ruyada Adam Gormek

İç dünyamızın derinliklerindeki ihtiyaç, umut ve bazen de korkuları simgeler. Rüyadaki adamın nitelikleri ve yap­tıkları, bu korkunun neyle ilgili olduğuna ilişkin ipuçları verecek­tir. Saldıran, tecavüz eden bir adam, şiddet ve cinsellikle ilgili kor­kulara işaret ederken, yalan söylediğini fark ettiğimiz bir adam, kandırılma korkularımızı açığa vurur. Bir işadamı, rüyadaki konu­mu ve uyandırdığı izlenime göre, bizim iş dünyasıyla ilgili duygu ve düşüncelerimizi anlatır. İri yapılı bir adam, gücün ve gösterişin simgesidir. Yaşlı bir adamsa, babayı ve dolayısıyla deneyimi, bilge­liği ifade eder.


775 thoughts on “Rüyada Cüce Görmek, Cüce Kadın, Cuce Adam Gormek”

 1. Selam ben ruyamda degisik yuzunde eksikler olan sadece agzi gorunen cuce yasli bir kadin gordum kirmizi elbiseli yanima gelip elime yapisdi birakmiyor sonra direndim tepeledim obur elime yapisip sallaniyor tekme tokat dovdumyere atdim bana bakti bakti sonra arkama donup gitdim bu ne anlama geliyor yorumlasaniz sevinirim

  Reply
 2. Selamün aleyküm , rüyamda
  beş yaşında anaokuluna giden kızımı okula almaya gidiyorum diğer arkadaşları sırtına falan vuruyorlar bende sinirlenip bağırıp çağırıp ağlıyorum sonra annelerine bağırıyorum… Daha sonra okulun bahçesinde de birkaç cüce adam görüyorum kızıma ellerini yüzünü yıkaması için lavaboya yolluyorum geliyor ama bir erkek siyah saçlı ve bordo ceket ve siyah pantolonlu bir cüce erkek ile el ele tutuşmuş geliyor yanıma bu kim kızım diyorum anne bak biz arkadaş olduk diyor ismi ernurp diyor … İçten içe kızıyorum ama kızım etkilenmesin diye sesimi cikartmiyorum diğer elinde de ben tutup ileride çardak gibi bir yere gidiyoruz oturmaya sonra cücenin kolundaki maske yere düşüyor o sırada kızım şuraya oturalım diyor cuceye oda sinirlenip kızıma bağırıp elini bırakıyor git nereye oturursan otur sinirlerimi tepeme çıkartma diyor bende sonra sinirlenip ona bağırıyorum ama öyle böyle sinir değil öğretmenini aramaya çalışıyorum ama rehberde bulamıyorum numarasını sonra kızımi alıp arabaya biniyoruz babasını arayacağını ve bu çocuğu dövdürttecegimi söylüyorum kızım o sırada gülüyor sonra uyandım ama çok sıkıntılı uyandım… İnşallah hayırlara vesile olur …

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İtibarınızın artacağına, samimiyetinizin ve sizi dostlarınızın arasında çok fazla sevilen ve saygı duyulan insan yapacağına işarettir…

 3. rüya ile uyanıklık arası beyazlar giymiş başında beyaz yaşmağı olan kadın cüce yanıma gelerek tepsi içindeki tabaktan bana önce leblebi sandığım s onra başka bilmediğim birşeyi ikramda bulunmak istedi.Ben herkesten herşey yemem,zehirli olabilir dedim almadım.Sonra kadın cücenin arkasından baktım sanki ayakları yoktu.Aynı odada yattığım ablama giderek tepsiyi uzattı.Ben hemen ablama sakın yeme zehir olabilir diye seslendim.Ablam bana ismimle seslendi.
  ben ona aklımın başımda olduğunu söyledim.Bütün bunlar olurken uyanıktım , Cüce kadın hiç konuşmadan bunları
  yaptı.Odada bayağı oyalandı ve gitti.Bunlar ne anlama geliyor.Lütfen yorumlarmısınız. Teşekkür ederim.

  Reply
  • olcay Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda olumlu yönde haber gelmesine, kötü şeyleri asla yaşamayacağınıza, evinizde bolluğun ve bereketin olacağına işarettir…

Leave a Comment