Rüyada Cin Görmek Neye Delalettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada cin görmek veya cin musallat olması ne anlama gelir? diye sormuş bir ziyaretçimiz. Aslında rüyada cin görmek rüyayı gören insan için çok kafa karıştıran bir durum olduğu için bu rüya analizini yapıp herkesin faydalanmasını istedik. En doğru ve güvenilir rüya sözlüğü olan 1001ruyatabiri.com ziyaretçileri aşağıda rüyada cin görmek ile ilgili tüm tabirleri bulup okuyabilirler.

Rüyada Cin Görmek Ne Demek?

Rüyada cinlerden birisini görmek; kafasında bir çok planların yer aldığını ve bu planların hiç birisinin uygulanma şansı bulunmadığına, düşüncelerinin daha pratik ve rasyonel bir hale getirmesi gerekeceğine işaret sayılır. Kendisini cin olarak gören kimse çok hilebaz kişidir. Bir kimse cinin, kapısının yanında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapılması lazım gelen bir adağı olduğuna delalettir.

Rüyada cin görmek hilekar bir kimse olarak yorumlanır. Cin görmek, bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bid’at yerlere, kiliseye, dükkanlara, türkü ve şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara işaret eder. 

Rüyada Cin Musallat Olduğunu Görmek

Rüyada cin musallat olduğunu görmek, bu rüyayı gören kimse, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur. Rüyada sizi cin musallat olması, rüyayı görene isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder. 

Rüyada İçine Cin Girmesi – İslami Rüya Tabiri

Rüyada içine cin girmesi bu rüyayı gören kimseye düşmanı tarafından bir zarar dokunur. Cin girmesi veya kaçması, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret olur.

Rüyada Cin Çarpması – Diyanet Rüya Tabiri

Rüyada cin çarptığını görmek, günah isleyeceğine delâlettir. Rüyada bir cin ile konuştuğunu görmek, bir düşman ile başının derde gireceğine ve üzüleceğine işarettir. 

Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklı başından giderek yere yıkıldığını gören kimsenin, faiz ve haram yediğine veya büyü yaptığına ya da elinden malı giderek üzülüp kederleneceğine işarettir. İmam Abdülgani Nablusi’ye göre cin çarpması; Rüyada bir kimse kendisine cin çarptığını görüp rüyada korkarsa; ona haram mal isabet edeceğine, bu yüzden bugünlerde eline geçecek para ve malın nereden ve nasıl kazanıldığını araştırması yerinde olacağına işarettir.

Rüyada Cinle Evlenmek – Dini Rüya Tabiri

Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse, itaatsiz ve günahkâr birisine aşık olur. Bazen de o kimse bir huysuz binek satın alır. Bu rüyanın sahibi mülk edinmeye ehil ve layık birisi ise mülke malik yahut da defnedilmiş bir servete sahip olur. Kendisini cinlerin yere düşürdüğünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyaları gören kimse faiz yer.

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak
Rüyada Cin Suresi Görmek Okumak

Rüyasında Cin Suresi’ni okuduğunu gören kimsenin rızkı dar olur. Fakat sonradan Allah o kimsenin rızkına bereket verir. Bu rüyayı gören kimse cinlerin ve şeytanların şerrinden emin olur. İnsanların arasında çok zeki olmasıyla meşhur olur.

109 YORUM

 1. Merhaba, rüyamda annem ölmüş olan dayımın öteki tarafta evlenip evlenmediğini anlamak için bunu cinlere sorma kararı alıyo ve farklı renklerde lastik tokalar alıp benim yatağıma koyuyor tokaların altında ise üç madde yazı yazıyor hangi dilde ne olduğunu hatırlamıyorum ve bunu annem daha önce de yapmış, diyo ki eğer duayı okuyup tokaları birbirine karıştırdıktan sonra aynı renkteki tokalar iç içe geçerse evlenmiştir diyo. Annem tam o tokalarla uğraşırken yatağımın altına bi yazı gözüme takılıyor evlenmekle ilgili bir şeyler yazıyo anne bu daha önce yoktu dur derken bu sefer yatağımın üzerinde şekiller ve yazılar belirmeye başlıyo al işte musallat ettin bize onları diye anneme bağırırken kapıyı açıp odadan çıkmaya çalışıyorum ama kapı açılmıyor çığlık atmaya başlıyorum çok uzun ve çok şiddetli bi şekilde çığlık atarken kapı açılıyo ve ordan bi çocuk hızlı bi şekilde bana yaklaşıyo yanaklarından tutup savuruyorum onu daha sonra da uyandım. Ne anlama geldiğini merak ediyorum çünkü üstümde bir şeyler olduğundan korkuyorum lütfen yorumlar mısınız

 2. Benim bugünkü rüyam(ALLAH HAYIR ETSİN) hayatımda gördüğüm en kötü rüyaydı rüyamda cinlerin bana musallat olduğunu gördüm ve bende onları çıkarmak için cin suresi okuyordum ve her ayette başım inanılmaz ağrıyordu sonra her 10 dakikada bir uyuyakalıyordum yani kısacası 15 kez belkide 20 kez rüya içinde rüya gördüm bazı din hocaları geliyordu tam bana okuyacaklarken cinler engel oluyodu ve hocaya biz ne hocalar gördük diyorlardı ama ben yinede durmadan Allah a sığınıyordum bu da onları çok rahatsız ediyordu rüyanın sonuda şöyler oldu: yine böyle 10 dakika sonunda uyuyakaldığımı sanarak uyandım ardın yine rüyada kalktığım gibi bi tane din hocasının yanına gitmeye çalışırken bi baktım hepsi bi rüyaymış siz bunu nasıl yorumlarsınız acaba?

 3. Merhabalar.
  Ben ruyamda kiz arkadasimla odamda yatiyorum bir iki tane dolaptan esya dusuyor bizde kendiliginden oluyor saniyoruz sonra butun esyalar dokuluyor biz de kacmaya calisiyoruz ama oda kitli sessimiz cikmiyor ben kafami duvara vuruyorum biri bizi duysun diye sonra bir kopek cikiyor simsiyah bana saldirmaya calisiyor tam saldiricakken bir anda yok oluyor ama biz hala odadan cikamiyoruz
  Kiz arkadasimda 1 onceki gun ruya gormus benden ayrilmasi gerekiyormus ruyada bide gobegi boydan boya kesiliyormus buyu hissettim dedi ben ruyayi gormeden once yorum yapabilir misiniz

 4. rüyamda yanımda tanımadığım bi kadın vardı boğazımı sıktı ben bağarıyordum ve kadın sende musallat var dedi korkma dedi kadına sarıldım kadında bana sarıldı ama çığılık çığılığa bağırıyordum boğazımı sıktığı halde ve kadın boğazımı sıktığında tuhaf tuhaf sesler çıkardım ve içimde ürperti gibi tuhaf bir his oldu ve rüyamda anneannemin evindeydim

 5. Merhaba
  Rüyamda rüyamın öncesinde birçok alakasız olay gördüm , sonlara doğru kardeşlerimle birlikte önce bi evdeyiz. Gerçekte olduğu gibi rüyamda garip garip belirtilerden karanlıktan vs korkuyorum. Genelde yazları kullandığımız evimizde olduğumuzu görüyorum sonra o evdeymişiz sözde camda hoca ezan okuyor ama böyle hoca hafif deli gibi deli değil de fazla hareketli böyle bi tuhaf. Cama yaklaşıyorum ağaçların oraya doğru eğiliyorum hocam böyle böyle geceleri ya da gündüz bazı şeyleri bişeylere benzetiyorum ya da bazı şeylerden şüpheleniyorum doğru mu diyorum. Doğru diyo evet olabilir hani hiç çözüm fln vermeden var bunlar diyo.Hatta kırmızı erkekler bile var erkeklerden diyo yani insan görünümlü ama gerçekte cin olan. Ondan sonra ben içeri geçiyorum yatıyorum.ablam ve yeğenim de var evde korkudan gözlerimi kapatıp süre okuyorum sanırım diğer ablalarımdan biri de var. Kardeş sandığından bile kork diyo imam o sırada yan yana yattığımız biri var kardeşlerimden kolumda yatıyor siyah saçlı. Sanki böyle kıpırdatsam cin girmş ya içine , beni çarpacak gibiydi sessizce anlamamış gibi yattım gözlerine baksam direk anlıyorlardı bildiğimi çünkü.
  Gördüğüm kabusların çoğunluğu 3 harfliler üzerine ne yapacağım bilmiyorum.
  Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

  • Sinem kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kısmet müjdesine,hayallerinizin gerçekleşeceğine,misafire,beklenmedik bir yerden haber almaya,mutlu ve huzurlu günlerin sizi beklediğine,insanlarla olan ilişkilerinizin düzeleceğine ve rayına gireceğine işarettir…

 6. dün gece rüyamda bana musallat olan birden fazla varlık yüzü gördüm kırmızı yüzlü bir kadın beyaza boyanmış gibi bir çocuk ve hatırlayamadığım bir kaç tane daha vardı rüyamda aynalardan kaçtığımı gördüm çünkü hep yansımalarda onları görüyordum evimin kapılarının çarptığını yerin titrediğini evin içinde çığlıklar duyuyordum ve ben ayda en az bir kere bu tür rüyalar görüyorum evde tek kalmaya korkmuyorum ama bu rüyalar beni korkutuyor. ve ayrıca bundan bir yıl önce evimde (ailemle kalıyorum) annemle babamın odasını toplarken kapıdan beyaz bir şeyin mutfağa doğru ilerlediğini gördüm bismillah diyerek işime devam ettim daha sonra aynı yöne gittiğini bir kez daha gördüm daha sonra mutfağa gittim bir baktım ki ocağı açık unutmuşum bilmiyorum rüyalarım ne işaret ediyor sizce?

  • Ezgi kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Beklenmedik bir misafirin gelmesine,geçim sıkıntısı çekeceğinize,sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine,zorlu işler içerisinde olacağınıza,sıkıntılarla uğraşacağınıza,beklediğiniz haberin geleceğine,elinize bol miktarda para geçeceğine işarettir…

 7. Öncelikle merhaba rüyamda evdeydik ve kardeşimle oturuyorduk kardeşim bir ara içeriye halamın yanına gitti ve ilk normal kustu halam bana getirdi ve bağırdi sonra kardeşimi kucağıma aldım ama suratı çok kotu oldu ve mavi şekilde kustu çok korktum , balkonu koştuk daha çok mavi renkte kustu , sonra odaya götürdüm ve internete cinden kurtulma duası falan yazmaya çalıştım ama bir türlü yazamadım sonra birşey oldu tam net değil hatırlamıyorum ama bu sefer anneannem vardı odada ve dediki ‘muhalla’ de geçer ondan öyle kurtulursun defalarca tekrarladim ama üzerime geldi cin ,sonra la havle yi okudum ve sonra uyandım . Lütfen rüyami yorumlayin çok korkuyorum . bu arada kardeşim 13 yaşında erkek ama rüyamda kucuktu 3-4 yaşında gibiydi hatta yanımda otururken 13 tü içeri gidip gelince 3-4 oldu .

  • Aleyna kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Farkında olmadan başarıyı elde etmeye,zenginlik kazanacağınıza,kazandığınız zenginlikten rahatsız olan kişilerle aranızın bozulacağına,yolculuğa çıkacağınıza,başarıya,iyiye,kısa zamanda mutluluğa ve huzura kavuşacağınıza,sizi parlak bir gelecek bekleyeceğine işarettir…

 8. Merhaba bugün rüyamda yıkık harabe bi evdeydim ve etrafımda cinler vardı nereye gitsem önüme. Çıkıyorlardı bir türlü evden çıkamıyordum ve birisi bana bişey yedirdi cinlerin gideceğini söyledi yedim ve uyandım.

  • Ceren kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayatınızda olumlu gelişmeler olacağına,iyiye,refaha,mutluluğa,kısa zaman içinde çok sevilen birinden gelecek mutlu bir habere,bir ömür boyu sürecek mutlu bir aşka,kazanılacak paraya,mala,para kazanmanıza önayak olacak bilgili ve varlıklı kimseye işarettir…

 9. Aylar oncesinde gormustum bu ruyayi.
  Ruyamda okulda son dersteydim zilin calmasini bekliyoruz bende hazirlanirken vazgecip izin aliyor ve tuvalete gidicekken arkadasim benden kalem istiyor ve bende kalemligi verip “istedigini al” diyor ve siniftan cikiyorum. Okul benim okulum ama bir seyler farkli sonra tuvalette sirada bekliyorum onumde erkek bir ogretmenim ve ‘gulmeyin lutfen’ Atatürk var yani en azindan ben oyle biliyorum sonra tum tuvalet bosaliyor ve ben merdiven cikip tuvalete geliyorum ama oturdugunda dahi herkes seni rahatlikla gorebilir oyle kisa duvarlar ve ustu tamamen islak o sira bir erkek temizlik gorevlisi girince ben etrafa bakiyorum ve o sira tam tuvalet kabinlerinin oldugu yerin karsisindaki duvarda bosluk var ve bir koridora cikiyor tamamiyle okuldakinden farkliydi tuvalet sonra evde tuvalete giderim diyip sinifa gidiyorum. Tam hazirlanirken bir ogrenci sinifa girip birisinin beni cagirdogini soyluyor. Bende gidiyorum. Bir odaya giriyorum ama yatak odasi. Sonra birisi bana bir seyler anlatiyor basta dinliyorum ama sonra kabul etmiyor ve bagirmaya basliyor daha sonra etraftakileri ustune atiyorum bir sure sonra onu ne goruyor ne de duyuyorum ama hala odada oldugunu hissediyorum ve ben hala bir seyler atip bagiriyorum. O hos kaybolunca duruyor etrafa bakiyor ve “Allahim ben ne yaptim benim param yok bunlari nasil odicem” diyorum. O sira odaya kirmizi uzun firfirli elbiseli ve siyah katli buyuk bir sal takan bir kadin giriyor yuzunu gormuyorum ama annem sanip sariliyorum sonra bana gel ne oldugunu anlat diyip yataga oturuyor bende onunde yere oturuyor ve anlatirken sacimi oksuyor o sira birden beni bogmaya basliyor. Sonrasinda uyaniyorum ama ne gozum aciliyor ne hareket edebiliyorum ne de sesim cikiyor en sonunda kendime geldigimde sirtimdan bir sey hala beni geriye dogru cekiyor gibi hissediyordum ta ki nas ve felak dualarini okuyana kadar. Bu tarz bir kac sey daha gormus veya yasamistim ve hepsi saat 3 te idi.

  • Esma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sıkıntılarla karşılaşmaya,üzülmeye,mal kaybına,üzücü bir haber almaya,önünüze çıkmış ya da çıkacak engelleri aşmanız gerektiğine,parasal sıkıntıların çözülmesi gerektiğine,zorluklarla mücadele edeceğinize,iş dünyasına atılıp yükselmeye,haram mal edinmeye,büyük bir zafere yaklaşacağınıza işarettir…

 10. Ruyamda evdeyim (ruyanin baslarini tam hatirlamiyorum) ama cin bana bir seyler yaptirmaya calisiyor karsi cikiyorum ama bir kac kelime var bana onlari soyluyor ofe oma gb bir seylerdi evde baskalarida var ama sadece ben goruyorum yuzunu de goruyorum ama suan hatirlamiyorum tabi sonra bi karsimdaki koltukta bir seyle o soylediklerini nasil yazmam gerektigini gosteriyor ve ben istemedigim halde bir bakiyorum ki oturdugum koltugun ustune onun dedigi birlac harfin karisimi seklinde bir yazi var son hatfi yazilmamis ben onu igneyle koltuga isliyorum sonra evdekilere soyluyorum kimse umursamiyor bana geliyor ben yazmak istemiyirum onu kafasindan ittiriyor muydum oyle bir sey yapiyorum engelliyorum evdekilere sirke ve maket bicagi getirmelerini soyluyorum koltugun ustunde islenen yaziyi kesip sirke dokuyorum sonra haliyada dokup tirnaklarimla kaziyorum o sira cin sol tarafimda boynu egik duruyor ben guluyorum ve sol elim hala onda tutuyorum onu sag tarafa donup abime diyorum ise yariyor diye sonra yerde benim olan bir cift ayakkabiya sirke mi sabun mu bir sey dokup ayakkabinin icinde cevirdikten sonra cinin onune dokuyorum sonra bir ara daha gormuyorum onu bende koltuk ve haliya sirke dokup tirnaklarimla kaziyorum iyice sonra saclarimi toplamak icin tokayi sacimdan cikartiyorum o sira cok fazla sac cikiyor ben sacimi toplayinca o cikan saclari yumru haline getirip cami aciyorum ve alt kattakikerin siyah renkli bir kedi ve bizim normalde sokakta olan gri renkli kedinin oynadigini goruyorum ama yuksek bir kat old. Kedi oraya nasil cikiyor bilmiyorum sonra birileri o saclarla bir sey yapar diyip yakmaya gidiyorum. Boyle uyandim normalde alt kattakilerin kedisi yok.

  • Esma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Düşmanlarınızı engellemeniz gerektiğine,zorluklarla uğraşmaya,yepyeni bir hayata başlanacağına,rahata ve huzura kavuşmaya,hayatınızda yeni olaylara,yeniliklerle karşılaşmaya,uzun ömre,güzel bir iş yapmaya,helal kazançlar sağlamaya,ün ve şöhret sahibi olmaya,çevrenizde sizin hakkınızda fitneci dedikodu yapan bir kişiyle karşılaşacağınıza işarettir…

 11. Hocam ruyamda bi koydeydim bi evin icinde 6-7 kisilik bir aileyi cinler katletmisti bizde iki kisiydik katledilen aile duvara asilmisti 2 tanede bos yer vardi duvarda evden disari cikip koylunun oldugu bir yere gittik bir tane adam garip hareketler sergiledi korkarak geri dondum giderken agzimin yamildugunu hissettim konusamadim ellerimin yamuldugunu hissettim uyandigimda iki kolum birbirine bagliydi acmadan nas felak ayet-el kursi fatiha ve 3 gulhü okudum sonra kendime geldim uyami yorumlarmisiniz

  • Mustafa kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok çalışmanızdan dolayı yorulduğunuza ve dinlenmeniz gerektiğine,üzücü haberler almaya,önünüze çıkmış bir engeli aşacağınıza,çok önemli bir karar vermeye,bir düşmanınızı alt edeceğinize,size sıkıntılar yaşatan kişinin gideceğine işarettir…

 12. hocam ben rüyamda hz süleymanın mühürüne bezer yapılan bir yüzük takıyordum dağ başındaydım yabancı 3 kişi vardı yanımda 1 bayan 2 erkek bnim yüzük kaybulmuştu onlara sordum onlardan biri bna bayan olan cin almış dedi ve uzaklaştılar ben ne kadar onlara seslensemde sesim çıkmıyor onlara yaklaşamıyordum bu neye işaret

  • Özkan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Emniyet ve güvene,çok büyük emellere sahip olduğunuza ve bu emellere kavuşmak için’de çok fazla çalışmanız gerektiğine,iyiye,yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya,güzel ve mutlu bir evlilik yapacağınıza,hayra,kötü şans ve monoton bir iş hayatına,evlat sahibi olmaya,seyahate çıkmaya işarettir…

 13. Merhaba. Rüyamda kuzenimle odamda uyuyorduk sonra duvardan içeriye siyah şekilde cin girip koltuğa oturdu ben korktum ve ona bakmadan kağıda tanisalim ne istiyorsun yazıp uzattım o kağıdı yere atti ve ben derdinin kuzenimle olduğunu anladim. Ama kuzenim hiç korkmuyor gibiydi. Daha sonra kuzenime musallat olmaya başladı ve üçümüz de odamin balkonuna çıktık daha sonra ben onu sürekli Allah diyerek defetmeye calistim daha sonra nas felakj falan okudum sonra da onlarin grubundan birisi madem buna bişe yapamiyorsun başkasına yönel zaman kaybetme dedi ve daha sonra cin bana musallat oldu. Ne yapsam ne okusam gitmedi ve ben mahallede beyazliklar içinde cinin musallat olupta oldurdugu insanlar gördüm. Sonra içimden geçmiş zamanda yaşayan büyük insanlardan yardım istedim ve o büyük insanlar da dahil mahallemde yasayan ve dualar sureler okuyan insanlar gordum onlar okudukca cinler yandi kül oldu ben kurtuldum o beyazlar içindeki insanlarin da ruhunun kurtulduğu cesedinin kül olmuş şekilde devam olduğu yerde kaldigi soylendi. Daha sonraki gün mahalledeki o dualari süreleri okuyan insanlara gittiğimde hiçbir şeyden haberleri olmayan sadece sürekli camiye giden insanlar olduğunu fark ettim. Rüyamda bu kadardı teşekkürler.

  • Burak kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevdiğiniz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyuyacağınıza,sağlığınızın bozulacağına,tartışmalar yaşayacağınıza,çevrenize girip çıkan insanlara çok dikkat etmeniz gerektiğine,hileci aşağılık bir kişiye,haram bir mal edilmesine,büyülerle uğraşılmasına,mahkemeyi kaybedeceğinize,ailenizle bazı kavgalı günler yaşayacağınıza,isteklerinizin gerçekleşeceğine,aşık olmaya işarettir…

 14. Rüyamda içimde cin olduğunu biliyordum ve aynaya baktığımda aklımdan saçımı kesmek geçiryordu daha sonra temizlenen eski bir evde onları görüyordum çocuk gibi duruyorlardı baştan sonra ben onlara bakınca sadece bana gerçek yüzlerini gösteriyorlardı ve o topluluktan beni annemlere ilayda olarak görünen kız istiyordu. Annem beni anlamıştı derman arayıp geldiğinde seni kurtarıcam saçlarını hediye olarak vericez ve gidecekler diyor ve sırada istemsizce çok büyük bir çığlık attım ve anneme sarılıp ağlamaya başladım sonra uyandım

  • Berna kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yolculuğa,ünlü olmaya,bir kötülüğe,kazançlı bir yardım almaya,dedikodular yüzünden üzülmeye,para kaybına,büyük paralar kazanmaya,yeni bir çevre ve dostlar edinmeye,ömrünüzün uzun olacağına,önünüzde mutluluk ve sıkıntılarla dolu bir döneme girildiğine işarettir…

 15. Ruyamda arkadaslarimla geziye cikmistik okulla birlikte. Bir arkadasim yada kardesim bilmiyorum araba uyuya kaldi yorgun oldugu icin bizde biraktik disari ciktik. Sonra ben arada onu kontrol etmee gidiyodum basina bisey gelmesin diye ilk gittigimde hersey normal di ikinci gittigimde 2 tane o kisiden vardi biri yanimdaydi korkuyodu digeri on tarafta bize bakip gulumsuyordu.. sonra camlar birden acilmaya basladi ve ben yardim istemek icin bagiracaktim ama bagiramadim sesim kesildi vr kimse beni gormedi bende gozlerimi kapatip sakinlesip bismillahirahmanirim dedim ve arabadan cikip bagirmak istedim niye sesim kisildi. Sonra arkadasimi gordum anlattim herseyi ogretmenlere gittik anlatmaya onlara tam anlatiyodum oturdugum sandayle kimirdiyo tam dusecek gibi oluyom ve sesim çıkmıyor yine bismillah diyorum ve uyaniyorum. Anlami ne olabilir?

  • Rümeysa kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Başarınız nedeniyle onur ödül ve saygınlık kazanacağınıza,sıkıntılardan kurtulacağınıza,güçlü olmaya,sağlığa,prestijli bir yaşama,şansa,başarıya,aşka,mutluluğa,hayatınızın stresten uzak olacağına,sakin bir hayat yaşayacağınıza,hayatınızın kıymetini bilmeniz gerektiğine,mutlu olmaya,uzun sürecek yolculuğa,evlenmeye işarettir…

 16. ben rüyamda mezar gördüm üstünde oturuyorum toprak kısmında dışardan yada mezarın içinden dua tarzı şeyler okunuyor çok korktum bende değişik bişeyler yapıyorum ama ne yaptığımı hatırlamıyorum sonra ben duştayım sevgilimde kendi evinde duşta biz onunla stilden konuşuyoruz sonra ben onlara gidiyorum annesi oğlum içeri gel diyor sonra yemek yiyoruz sevgilim uzanmış koltukta bende oturuyorum o televizyon izliyor sonra babası işe gideceğini söylüyor rüyamda bunları gördüm ama hangsini önce gördüm bilmiyorum

  • Semum kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Büyük başarıya,evliliğe,mutlu ve müjdeli haberler alacağınıza,geleceğinizdeki yaşamınızla ilgili planlarınızı uygulamaya başlayamadığınıza,etrafınızın aşılması çok zor engellerle dolu olduğuna,kısa zamanda bir üzüntü yaşayacağınıza ve sonrasında bu üzüntüden sonra size iyi gelecek bir gelişmeler yaşanacağına işarettir…

 17. ben rüyamda cinlerin musallat olduklarını gördüm musallat olan cinler görünmüyorlardı beni dövüyor ve etrafta bişeyleri hareket ettiriyorlardı annem geldi benim yanıma yaklaşamıyor ben anneme yalvarıyorum anne nolur yardım et canım yanıyor diye annem yaklaşamıyor ben uyandıktan sonra 5 dk kadar uyanık kaldım ve uyudum annem gece benim odamdan inleme sesi geldiğini söyledi yorumlarsanız sevinirim.

  • hilal kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevinçli bir habere,bol paraya,şöhrete,aşka,hayırlı bir işe,pişmanlık duyacağınıza,iyi niyete,çok yönlü bir insan olduğunuza,zorluklarla karşı karşı gelmeye,yeni bir iş teklifine,emelinize kavuşacağınıza,yüklü miktarda para sahibi olacağınıza işarettir…

 18. Ruyamda uyuyordum uyandım ve kardesımi gordum evdeydım ve alıyordu duvarlara da nar meyvesinin ıcınde ki tanelerle duvara kalp şekli yapılmış sonra Ruyamda bu olayı. Arastırdım cennetteki bi melek geldi diye yazıyordu ama sonrasında Bİr cının bize saldırdığını gördüm

  • samet kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Tembelliğe,işsizliğe,aylak durduğunuza,pahalılığa,zor ve karışık işlere,sevdiğiniz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyumaya,servete,hastalığa,elem ve kedere,bol kazanca,hayırlı evlada,zenginliğe,pekte hayırlı olmayan birisine aşık olacağınıza,cesarete,akıla,el açıklığına,adalete,hileci aşağılık bir kişiye işarettir…

 19. Rüyamda annemin içine cin girdi, bakışları değişti, değişik sesler çıkarmaya başladı. Tam olarak hatırlayamasam da etrafına ve bizlere zarar vermeye çalışıyordu sanırım. Sonra ben koluna girdim. Bana çok kötü bakmaya başladı. Ben de Felak Nas ve Ayetelkürsi ve yanılmıyorsam Fatiha okuyup anneme doğru üflemeye başladım. Ben okudukça daha çok sinirlenmiş gibiydi. En son ya Ayetelkürsi ya da Fatiha’ yı okurken uyandım, hatta sanırım uyandığımda halen ayeti okuyordum. Araştırdım ama tam cevap bulamadım, bu neye işarettir acaba.

  • aslan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Aile sorunların biteceğine,mutlu günler yaşayacağınıza,sıkıntıların sona ermesine,Felak suresi Nas suresi Ayetel kürsi ve Fatiha suresini sıkça sürekli okumanız gerektiğine,kendinizi ve ailenizi korumanız gerektiğine,kendinizi ve ailenizi zor ve kötü durumlara karşı dik durmanız gerekeceğine,düşman yada düşmanlarınızı alt edip yeneceğinize işarettir…

 20. Rüyamda odamın penceresinden erkek birini görüyorum tabi bu kişinin cin olduğunu anlıyorum sonra odama giriyor besmele cekiyrm ama gitmiyor nereye gitsem beni takip ediyor sonra toprak evlerin olduğu bi köye gidiyrm ordaki bir hocanın evine gidiyrm cin oraya girmiyor ordan bir okula geçiyorum bakiyrm bu kez cin oraya gelmiş hangi sınıfa girsem orda görüyorum kendisini çok korktum yorumlarsanız çok mutlu olurm şimdiden teşekkürler

  • Rüyanın yorumu şöyle : Gönül ilişkisine,aşk ilişkisinde güzel maceralar yaşayacağınıza,zorluklarla karşılaşıp sonunda feraha kavuşacağınıza,kötü bi olayı yeneceğinize,bugünlerde başınıza açılan dertten kurtulmaya,mutlu bi haber almaya,korkulanın olmayacağına,iyi ve güzel bi havadis alıp sevinmeye,sürpriz bir hediye almaya işaret eder…

RÜYANI YAZ, YORUMLANSIN

Lütfen mesajınızı yazın
Lütfen adınızı yazın