Rüyada Cezve Görmek, Cezve Almak

Rüyada Cezve Görmek

Rüyanızda cezve gördüyseniz; Hiç hoşlanmadığınız bir toplantıya katılacağınıza, mutlu olacağınız yerde, üzüntü duyacağınıza işarettir. Yakın arkadaşlarınızın bir takım dedikodularına katlanmak zo­runda kalacaksınız anlamına gelir. Rüyada cezve görmek, ummadığı yerden bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Cezve Almak

Cezve almak; Geçmişte gönül ilişkiniz olan eski sevgilinizle karşılaşacağını­za ve yeniden ilişkinizi tazeleyerek beraber olacağınız anlamına gelir. Ruyada cezve almak veya aldığını gormek; Bugüne kadar sürdürmüş olduğunuz; temiz, dürüst, iyilikçi ve yardımsever tavrınızı hayatı­nızın her kademesinde de sürdürürseniz başarılarınızın eksik olmayacağına, geleceğinizin çok parlak olacağına, tüm çevreniz tarafından sevileceğinize ve saygı göreceğinize işarettir.

Rüyada Cezvede Kahve Gormek

Cezvede kahve görmek hastalık ve üzüntüdür. Şe­kerli kahve az bir mala veya bidat çıkarmakla ifâde edilir. Cezveden kahve içtiğinizi görmek: Serüvenci karakteriniz yüzünden kendinizi sonu iyi olacak bir tehlikeye atacağınıza işarettir. Cezvede kahve gormek; piyasalardaki durgunluğun sona ereceğine ve rahata kavuşacağı­nıza işarettir.

Ruyada Cezve Görmenin Psikolojik Anlamı

Sosyallik, dostluk ve eğlenceli zaman geçirmenin simgesi­dir. Çoğunlukla dostlarla yakınlığı, sohbeti simgeleyen “kahve” ile birlikte düşünülmesi, cezveyi aynı zamanda “sırdaş”lığın da temsilcisi haline getirir.

Ruyada Fincan Gormek

Rüyanızda fincan gördüyseniz; katıldığınız bir toplantıdan sıkılacağınıza, adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir. Bir toplantıda sizin ilgilenmediğiniz dedikodulara işarettir. Bir başka yoruma göre de; ufak bir çıkar ya da ziyan anlamına gelir.

  • Fincan bulmak: Ufak bir kazanca.
  • Fincan kaybetmek: Ufak bir ziyana işarettir.
  • Fincan kırmak: Elinizde olmadan ufak bir zarara uğrayacağınız anlamına gelir.
Rüyada Kahve Görmek-Rüyada Kahve Yapmak www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Kahve Görmek-Rüyada Kahve Yapmak

Ruyada Kahve Gormek

Rüyanızda kahve içiyorsanız; Çok yakın bir zamanda çalışmanızın karşılığını göreceğinize kazancınızın artacağına şansınızın açılacağına, mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize işarettir. Kahve içme rüyası dünya rahatlığıyla tabir olunur. Sade kah­ve içtiğini gören hasta olur ya da gam ve keder sahibi olur. Şekerli kahve içmek geçim sıkıntısı, bir rivayete göre haram mal demektir.


2 thoughts on “Rüyada Cezve Görmek, Cezve Almak”

  1. rüyamda dayımlardaydık benim çeyizime aldığım cezveden yengemde vardı sanırım kahve pişirmiş ama yıkamamış görünce elime aldım anneme bu benim çeyizime aldığım cezvenin aynısı dedim yengeme soralım memnunsa sanada alalım bundan dedim yengemde çok memnun olmadığını söyledi.

    Reply
    • nr Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mevkide yükselişe, iyi bir habere, büyük bir kısmete, çok iyi ve mutlu bir yaşantıya, ev alacağınıza, zorlukları aşmaya işarettir…

Leave a Comment