Rüyada Cenin Görmek, Gömmek, Düşürmek

Rüyada Cenin Görmek

Rüyada ana rahminden düşen bir cenin görmek; bugünlerde kendinizi derecesiz bir kederin etkisine kaptırarak elinizin hiçbir iş tutmayacağına, dolayısıyla da maddi zararlara uğrayacağınıza işarettir. Üzüntüleriniz ve sıkıntılarınızdan dolayı işlerinizle yeteri kadar ilgilenemediğinize ve mali zorluklar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Cenin Gömmek

Rüyanızda cenin gömdüyseniz; Çok kısa bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir yerden elinize biraz para geçeceğine, bundan dolayı sıkıntılarınızın biraz olsun hafifleyeceğine işarettir. Ruyada cenin gömmek; Gören kimse hasta ise; öleceğine ya da dünya malım toplayacağına işarettir. Fakir bir kim­se görmüş ise; bir mirastan pay alarak zengin olacağına, bekar ise evlenece­ğine işarettir.

Rüyada Cenin Düşürmek

Cenin düşürmek; Savsakladığınız işlerinize artık önem vermeniz gerektiğine, aksi halde gelecekte çok zarar gö­receğiniz anlamına gelir. Bazı alimlere göre cenin düşürmek, Boş vakitlerinizde günlük yaşamınızı kolaylaştıracak hobilere yö­neleceğinize ve bunda da başarılı olacağınıza işarettir.

Ruyada Cenin Görmenin Psikolojik-Modern Anlamı

Rüyada görülen cenin (embriyo) kişiliğimizde son derece narin, kırılgan bir yönün varlığını bize haber verir. Aynı zaman­da terk edilme, yalnız bırakılma, istenmeme endişelerine de dik­kat çekiyor olabilir. Rüyayı gören bir kadınsa, hamilelikle ilgili duy­guların anlatımı olarak da düşünülür.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.