Rüyada Çanta Görmek, Çanta Almak, Çanta Kaybetmek, Bulmak

Rüyada çanta görmek neye delalettir diye soran bir ziyaretçimize cevaben alimlerin derlediği bu rüya tabiri umarız diğer ziyaretçilerimiz için de faydalı olur. Bu rüya tabirinde rüyada çanta görmek, çanta almak veya çanta kaybetmek gibi rüyaların anlamını öğrenebilirsiniz.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görenin bir davası varsa iyi şekilde biteceğine, bir kadın tarafından bu rüya görülürse, onun bir toplulukta çok beğenileceğine ve dikkatleri üzerine çekeceğine işaret sayılır. Rüyada çanta görmek, geçim sıkıntısından ve üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada bir kumbara veya çanta içinde para biriktirdiğinizi görmek, her hareketinizle olgun bir kimse olmaya başladığınızı işaretler. Rüyada çanta görmek yakında bir yolculuğa çıkacağınıza delildir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, yırtık bir çanta görmek ise, çılgınca bir işe hiç düşünmeden para yatıracağınıza işarettir. Rüyada elindeki meşin (deri) çantasının birden bire bez çanta haline geldiğini görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına; aslında bez olduğu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta almak veya aldığını görmek, gam ve kedere işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre canta aldığını gormek, yeni dertler sıkıntılar ve huzurunuzu bozacak bazı olayların gelişeceğine ama fazla uzun sürmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek veya rengi herhangi bir renk olan çantayı kaybettiğinizi görmeniz işinizden veya evinizden çıkacak olan eşyaya işarettir. Çantasını kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına; çantasını kaybettiğini ama bir kaç gün sonra bulduğunu ve sevindiğini görmek, satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta gören kimsenin eline, çetin bir mücadele sonunda servet geçer. Girişeceğiniz bazı işlerde yaşayacağınız sıkıntılar ve yorgunluktan sonra güzel ve başarılı bir seviyeye geleceğinize işaret eder.

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek

Rüyada görülen kırmızı renkli çanta ve benzeri şeyler kuvvetli bir aşk hayatı yaşayacağına işaret eder. Eğer evliyseniz aile saadeti anlamına da gelir. Yeni bir haz yeni bir pırıltı olacaktır ilişkinizde.

Rüyada Çanta Bulmak

Rüyada çanta bulmak veya bulduğunuzu görmek ekonomik olarak büyüyeceğinize ve banka hesabının çoğalacağına işarettir.

Rüyada Yeşil Çanta Görmek

Rüyada yeşil çanta görmek cesaret sahibi, güvenilir bir kimseye delalet eder. Yeni başlanacak işlere ve tanışılacak iş arkadaşlıkları anlamına gelir. Sakin ama emin adımlarla yeni işlere başlayacağınıza yorumlanabilir.

Rüyada Çanta Çalınması-Çaldırmak

Rüyada çanta çalınması veya çantanın çalındığını görmek üzüntü ve kederden kurtularak refaha kavuşacağınıza ve bir kaybınız varsa onu bulacağınıza işarettir.

Rüyada Beyaz Çanta Görmek

Rüyada beyaz çanta görmek yakında siz veya çok yakınınızdaki birini dünya evine girerek evleneceğine veya yeni mutlu bir iş hayatına başlayacağınıza işarettir.

“Rüyada Çanta Görmek, Çanta Almak, Çanta Kaybetmek, Bulmak” konusunda 2 mesaj

  1. rüyamda bi yerdeyim, cantami unutmusum bi odada ciktigim yerde eski arkadasimi gördüm mantolu ve cok sik cantasi vardi… benim de o an aklima geldi cantam nerde diye.. geri dönerken oraya baska eski arkadasim gülümseyerek bana cantami verdi… kaybolmadigina sevindim… sonra havali, kibirli bi sekilde (kendimi büyük bisey sanip) döndüm arkami devam yürüdüm…

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizde başarılı olacağınıza, giriştiğiniz işlerinizde ve uğraşlarınızda zor’da olsa eninde sonunda büyük bir başarıyı ve mutluluğu elde edeceğinize, ticarette başarılı olunacağına, uzun ömürlü olmaya, sinirlerinize hakim olmanız gerektiğine, çok yakında büyük bir sıkıntı içine düşeceğinize, iyi ve mutluluk getirecek bir kısmete, dertlere işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.